Starší dorost

Dorostenci Nového Jičína byli sice od úvodního hvizdu aktivnější, vázla jim však kombinace a v koncovce chyběl dostatečný důraz. Opavané dobře bránili a podnikali nebezpečné kontry, ale do první šance se dostal hostující Patrik Horák, jehož pokus však mířil pouze do náruče připraveného gólmana Slavie.

Následně se dostal do dobré příležitosti, po přihrávce kapitána Hrubého, Pham, ale domácí stihli jeho pokus zablokovat. Gólem pak neskončil ani průnik Bartoně. Po půlhodině mohli jít do vedení Slezané, když už však domácí hráč udělal kličku i Tichánkovi, pálil z úhlu mimo. Brankář Nového Jičína se musel činit také v závěru první půle, kdy vytáhl nebezpečný pokus hlavičkou.

Kýžené vedení Novojičínských přišlo sedm minut po změně stran, kdy se za domácí obranu dostal Patrik Horák, jehož první pokus sice domácí brankář vyrazil, ale na dorážku už se mohl pouze dívat. Domácí pak zahrozili opět po rohu a na druhé straně mohl vedení pojistit Zmatek, jehož pokusu chyběla razance, a poté i Staněk, který však branku přestřelil.

„V zápase jsme byli lepší a jako kolektiv fotbalovější. Pochvalu zaslouží všichni hráči, výkon ale úplně ideální nebyl. U domácích vynikal rychlý útočník, zato u nás to bylo více hráčů. Mohli jsme se spolehnout na jistého Tichánka, režiséra hry Hrubého a na pohyblivého Patrika Horáka," hodnotil duel Jan Koval, jenž zastupoval trenéry Kvitu a Merendu.

FK Slavia Opava - FK Nový Jičín 0:1 (0:0)
Branka: 52. P. Horák.
FK NJ: Tichánek - Indrák, Svobodník, Maňák, Pokorný - Pham (80. Geryk), Hrubý, Swiač, Zmatek - Bartoň (57. Staněk), P. Horák

Mladší dorost
FK Slavia Opava - FK Nový Jičín 2:2 (0:2)
Branky NJ: 2. a 16. Staněk.
FK NJ: Hudeček - D. Horák, Palla, Indrák, Dyčka - Bátrla, O. Horák, Staněk, Matouš - Bartoň, Geryk. Střídal: M. Janovský