Petřvald sahal proti Vendryni po bodu

Petřvald na Moravě - Petřvald hostil v dalším kole I.A třídy, sk. B vedoucí celek soutěže z Vendryně. Domácí stihli snížit na rozdíl jediné branky, ale v závěrečném tlaku už vyrovnat nedokázali. Nejblíže gólu byl Válek, který v nastaveném čase mířil do břevna.

22.5.2013

Fotbal - Ilustrační snímek.Foto: Deník

TJ PETŘVALD N. M. – TJ VENDRYNĚ 2:3 (0:1)

Ke zraněným hráčům musel domácí trenér Zdeněk Huvar ještě přičíst nemocného Koprajdu. Hostům z Třinecka vyšel první poločase lépe a do šaten šli s jednobrankovým náskokem. Petřvald si v první pětačtyřicetiminutovce vypracoval dvě velmi nadějné šance, ale Valentin Jaščičák ani Václav Jaroš úvodní branku domácích nevstřelili. Už v prvním poločase musel pro zranění odstoupit Valentin Jaščičák, kterého nahradil nadějný dorostenec Gaži. „V prvním poločase byl soupeř lepší a ukázal, proč je na prvním místě," přiznal Zdeněk Huvar.

S cílem vyrovnat nepříznivý stav nastoupili domácí do druhého poločasu, ale v 53. minutě inkasoval domácí brankář Kotrba druhou branku. Domácí fanoušky poprvé rozjásal až Malúš, který po přímém kopu Gažiho snížil na 1:2. V 71. minutě však přidali hosté třetí branku a za dvě minuty musel vystřídat další zraněný hráč Musil. V 77. pronikl do vápna Radek Huvar, jenž byl zastaven až za cenu faulu a Válek z penalty snížil na 2:3. „Od té doby jsme vyvinuli obrovský tlak a Vendryně nevěděla, kam dřív skočit. Vyrovnat se nám už bohužel nepodařilo. Měli jsme hodně standardek, ale už tam nic nespadlo. Konec jsme zahráli výborně, ale bohužel proti tak silnému soupeři to nejde po celý zápas. S výkonem jsem spokojený, akorát nám zase přibyli další zranění hráči," sdělil trenér Petřvaldu.

Už ve středu 22. května čeká Petřvald od 17 hodin dohrávka v nedalekém Brušperku. „Brušperk se chce pokusit o postup, takže bod by pro nás byl v naší situaci, kdy máme asi sedm zraněných hráčů, úspěchem," dodal Zdeněk Huvar.

Branky: Malúš, Válek z pen. – Kajfosz, Martinčík, Kout.

Petřvald n. M.: Kotrba – M. Jaroš, Malúš, P. Paulus, R. Huvar – V. Jaščičák (30. Gaži), Válek, V. Jaroš, Musil (73. Noštinský), Šarina (60. J. Jaščičák) – J. Huvar. Trenéři: Zdeněk Huvar a Jaroslav Tyleček.

22.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Jakub Janda
8

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.