Stachovická Slavia se doma postavila favorizovaným Holešovským holkám, jimž nakonec podlehla 0:2.

Kotouč Štramberk - AFC Veřovice 8:0 (4:0)

Oba celky ze spodní části tabulky, jež dělil jediný bod, měly problémy se sestavou. Veřovicím citelně chyběla na brankářském postu Mališová a v poli pak záložničce Fojtíková, ale také domácí se museli obejít bez několika zraněných hráček.

Trenér Kotouče Radek Petráš postavil na pozici stopera opět Čepovou, jež na tomto postu podala v posledních utkáních dobrý výkon, a do útoku tak uvolnil Terezu Davidovou, která však zůstala v útoku pouze devatenáct minut, než musel v záloze nahradit svou sestru, a kapitánku Štramberka, Michaelu Davidovou, pro niž derby po nešetrném zákroku skončilo.

Na konci druhé desetiminutovky domácí poprvé slavili. V poměrně tvrdém utkání se jako první prosadila Nedomová, jež využila hostujícího zaváhání a pohodlně doklepla míč do sítě. Hosté sice reklamovali ofsajdové postavení, ale rozhodčí úvodní trefu zápasu uznal. Fotbalistky Štramberka pak ve zbytku první půle přidaly ještě další tři trefy a do šaten si odnášely pohodlný náskok 4:0.

Po změně stran hrály domácí hráčky uvolněně a postupně přidaly další čtyři góly. K brance se tlačily také Veřovice, ale vysunutá obrana domácích zvládla všechny jejich pokusy eliminovat. Ve zbytečně nervózním závěru musel ještě rozhodčí hráčky uklidňovat a hostující Rašková si ještě vykoledovala žlutou kartu.

Štramberk nyní hraje opět doma, když v neděli hostí od 15 hodin Valašské Meziříčí, a hráčky Veřovic cestují ve stejný den na hřiště poslední Horní Bečvy (14h).

Branky: 19., 64. a 67. Nedomová, 35. a 43. Kvasničková, 27. Hrstková, 58. Stolařová, 60. Kociánová z pen.
Štramberk: Kociánová - Honšová, Čepová, Juráková - Radivojevičová, Kvasničková, M. Davidová, Tallová - T. Davidová, Hrstková, Nedomová. Střídaly: Stolařová, Švarcová. Trenér: Radek Petráš
Veřovice: Saganová - Rašková, K. Najvarová, Lošáková, Jančálková, Surovcová, V. Najvarová, Hrbáčková, Žáková, Pitelová, Bernatská. Střídala: Tománková. Trenér: Vlastimil Chobot. Vedoucí: Zdeněk Kocián