VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los dorosteneckých fobalových soutěží

Novojičínsko - Podzimní los fotbalových soutětí Moravskoslezské dorostenecké divize a krajského přeboru.

7.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Pavel Rakušan

MSDD, skupina E – starší dorost

2. kolo (16. - 17. srpna)
Zábřeh – Přerov, Vítkovice B - Hlučín, Bystřice pod Hostýnem - Uničov, Vsetín - HFK Olomouc, Havířov - Hranice, FC Ostrava-Jih - Fulnek, Valašské Meziříčí - Jeseník
1. kolo (20. srpna)
Valašské Meziříčí – Zábřeh, Jeseník - FC Ostrava-Jih, Fulnek – Havířov, Hranice – Vsetín, HFK Olomouc - Bystřice pod Hostýnem, Uničov - Vítkovice B, Hlučín - Přerov
3. kolo (23. - 24. srpna)
Jeseník – Zábřeh, Fulnek - Valašské Meziříčí, Hranice - FC Ostrava-Jih, HFK Olomouc – Havířov, Uničov – Vsetín, Hlučín - Bystřice p. Host., Přerov - Vítkovice B
4. kolo (30. - 31. srpna)
Zábřeh - Vítkovice B, Bystřice pod Hostýnem – Přerov, Vsetín – Hlučín, Havířov – Uničov, FC Ostrava-Jih - HFK Olomouc, Valašské Meziříčí – Hranice, Jeseník – Fulnek
5. kolo (6. - 7. září)
Fulnek – Zábřeh, Hranice – Jeseník, HFK Olomouc - Valašské Meziříčí, Uničov - FC Ostrava-Jih, Hlučín – Havířov, Přerov – Vsetín, Vítkovice B - Bystřice pod Hostýnem
6. kolo (13. - 14. září)
Zábřeh - Bystřice pod Hostýnem, Vsetín - Vítkovice B, Havířov – Přerov, FC Ostrava-Jih – Hlučín, Valašské Meziříčí – Uničov, Jeseník - HFK Olomouc, Fulnek - Hranice
7. kolo (20. - 21. září)
Hranice – Zábřeh, HFK Olomouc – Fulnek, Uničov – Jeseník, Hlučín - Valašské Meziříčí, Přerov - FC Ostrava-Jih, Vítkovice B – Havířov, Bystřice pod Hostýnem – Vsetín
8. kolo (27. - 28. září)
Zábřeh – Vsetín, Havířov - Bystřice pod Hostýnem, FC Ostrava-Jih - Vítkovice B, Valašské Meziříčí – Přerov, Jeseník – Hlučín, Fulnek – Uničov, Hranice - HFK Olomouc
9. kolo (4. - 5. října)
HFK Olomouc – Zábřeh, Uničov – Hranice, Hlučín – Fulnek, Přerov – Jeseník, Vítkovice B - Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem - FC Ostrava-Jih, Vsetín - Havířov
10. kolo (11. - 12. října)
Zábřeh – Havířov, FC Ostrava-Jih – Vsetín, Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem, Jeseník - Vítkovice B, Fulnek – Přerov, Hranice – Hlučín, HFK Olomouc - Uničov
11. kolo (18. - 19. října)
Uničov – Zábřeh, Hlučín - HFK Olomouc, Přerov – Hranice, Vítkovice B – Fulnek, Bystřice pod Hostýnem – Jeseník, Vsetín - Valašské Meziříčí, Havířov - FC Ostrava-Jih
12. kolo (25. - 26. října)
Zábřeh - FC Ostrava-Jih, Valašské Meziříčí – Havířov, Jeseník – Vsetín, Fulnek - Bystřice pod Hostýnem, Hranice - Vítkovice B, HFK Olomouc – Přerov, Uničov – Hlučín
13. kolo (1. - 2. listopadu)
Hlučín – Zábřeh, Přerov – Uničov, Vítkovice B - HFK Olomouc, Bystřice pod Hostýnem – Hranice, Vsetín – Fulnek, Havířov – Jeseník, FC Ostrava-Jih - Valašské Meziříčí


MSDD, skupina E – mladší dorost

2. kolo (16. - 17. srpna)
Zábřeh – Přerov, Vítkovice B - Hlučín, Bystřice pod Hostýnem - Uničov, Vsetín - HFK Olomouc, Havířov - Hranice, FC Ostrava-Jih - Fulnek, Valašské Meziříčí - Jeseník
1. kolo (20. srpna)
Valašské Meziříčí – Zábřeh, Jeseník - FC Ostrava-Jih, Fulnek – Havířov, Hranice – Vsetín, HFK Olomouc - Bystřice pod Hostýnem, Uničov - Vítkovice B, Hlučín - Přerov
3. kolo (23. - 24. srpna)
Jeseník – Zábřeh, Fulnek - Valašské Meziříčí, Hranice - FC Ostrava-Jih, HFK Olomouc – Havířov, Uničov – Vsetín, Hlučín - Bystřice pod Hostýnem, Přerov - Vítkovice B
4. kolo (30. - 31. srpna)
Zábřeh - Vítkovice B, Bystřice pod Hostýnem – Přerov, Vsetín – Hlučín, Havířov – Uničov, FC Ostrava-Jih - HFK Olomouc, Valašské Meziříčí – Hranice, Jeseník – Fulnek
5. kolo (6. - 7. září)
Fulnek – Zábřeh, Hranice – Jeseník, HFK Olomouc - Valašské Meziříčí, Uničov - FC Ostrava-Jih, Hlučín – Havířov, Přerov – Vsetín, Vítkovice B - Bystřice pod Hostýnem
6. kolo (13. - 14. září)
Zábřeh - Bystřice pod Hostýnem, Vsetín - Vítkovice B, Havířov – Přerov, FC Ostrava-Jih – Hlučín, Valašské Meziříčí – Uničov, Jeseník - HFK Olomouc, Fulnek - Hranice
7. kolo (20. - 21. září)
Hranice – Zábřeh, HFK Olomouc – Fulnek, Uničov – Jeseník, Hlučín - Valašské Meziříčí, Přerov - FC Ostrava-Jih, Vítkovice B – Havířov, Bystřice pod Hostýnem – Vsetín
8. kolo (27. - 28. září)
Zábřeh – Vsetín, Havířov - Bystřice pod Hostýnem, FC Ostrava-Jih - Vítkovice B, Valašské Meziříčí – Přerov, Jeseník – Hlučín, Fulnek – Uničov, Hranice - HFK Olomouc
9. kolo (4. - 5. října)
HFK Olomouc – Zábřeh, Uničov – Hranice, Hlučín – Fulnek, Přerov – Jeseník, Vítkovice B - Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem - FC Ostrava-Jih, Vsetín - Havířov
10. kolo (11. - 12. října)
Zábřeh – Havířov, FC Ostrava-Jih – Vsetín, Valašské Meziříčí - Bystřice pod Hostýnem, Jeseník - Vítkovice B, Fulnek – Přerov, Hranice – Hlučín, HFK Olomouc - Uničov
11. kolo (18. - 19. října)
Uničov – Zábřeh, Hlučín - HFK Olomouc, Přerov – Hranice, Vítkovice B – Fulnek, Bystřice pod Hostýnem – Jeseník, Vsetín - Valašské Meziříčí, Havířov - FC Ostrava-Jih
12. kolo (25. - 26. října)
Zábřeh - FC Ostrava-Jih, Valašské Meziříčí – Havířov, Jeseník – Vsetín, Fulnek - Bystřice pod Hostýnem, Hranice - Vítkovice B, HFK Olomouc – Přerov, Uničov – Hlučín
13. kolo (1. - 2. listopadu)
Hlučín – Zábřeh, Přerov – Uničov, Vítkovice B - HFK Olomouc, Bystřice pod Hostýnem – Hranice, Vsetín – Fulnek, Havířov – Jeseník, FC Ostrava-Jih - Valašské Meziříčí


Krajský přebor – starší dorost

1. kolo (9. - 10. srpna)
FC Bílovec - MFK Karviná, Kopřivnice - ČSAD Havířov, Nový Jičín - Dolní Benešov, Poruba - Slavoj Bruntál, MFK Havířov B - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavia Opava - Hájek a synové Jakubčovice, Heřmanice – Vratimov, Třinec B - Krnov
2. kolo (16. – 17. srpna)
Vratimov - Třinec B, ČSAD Havířov – Heřmanice, Nový Jičín - FC Bílovec, Hájek a synové Jakubčovice - MFK Havířov B, Dolní Benešov - Slavoj Bruntál, Fotbal Frýdek-Místek B – Kopřivnice, MFK Karviná B - Slavia Opava, Krnov - Poruba
3. kolo (23. – 24. srpna)
FC Bílovec - Dolní Benešov, Kopřivnice - Hájek a synové Jakubčovice, Poruba – Vratimov, MFK Havířov B - MFK Karviná B, Slavia Opava - Nový Jičín, Heřmanice - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavoj Bruntál – Krnov, Třinec B - ČSAD Havířov
15. kolo (27. srpna)
Poruba - Dolní Benešov, Slavoj Bruntál - Třinec B, Krnov – Heřmanice, Vratimov – Kopřivnice, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Fotbal Frýdek-Místek B - Slavia Opava, Hájek a synové Jakubčovice - FC Bílovec, MFK Karviná B - Nový Jičín
4. kolo (30. – 31. srpna)
Vratimov - Slavoj Bruntál, FC Bílovec - Slavia Opava, ČSAD Havířov – Poruba, Nový Jičín - MFK Havířov B, Hájek a synové Jakubčovice – Heřmanice, Dolní Benešov – Krnov, Fotbal Frýdek-Místek B - Třinec B, MFK Karviná B - Kopřivnice
5. kolo (6. – 7. září)
Kopřivnice - Nový Jičín, Poruba - Fotbal Frýdek-Místek B, MFK Havířov B - FC Bílovec, Slavia Opava - Dolní Benešov, Heřmanice - MFK Karviná B, Slavoj Bruntál - ČSAD Havířov, Třinec B - Hájek a synové Jakubčovice, Krnov - Vratimov
6. kolo (13. – 14. září)
FC Bílovec – Kopřivnice, ČSAD Havířov – Krnov, Nový Jičín – Heřmanice, Slavia Opava - MFK Havířov B, Hájek a synové Jakubčovice – Poruba, Dolní Benešov – Vratimov, Fotbal Frýdek-Místek B - Slavoj Bruntál, MFK Karviná B - Třinec B
7. kolo (20. – 21. září)
Vratimov - ČSAD Havířov, Kopřivnice - Slavia Opava, Poruba - MFK Karviná B, MFK Havířov B - Dolní Benešov, Heřmanice - FC Bílovec, Slavoj Bruntál - Hájek a synové Jakubčovice, Třinec B - Nový Jičín, Krnov - Fotbal Frýdek-Místek B
8. kolo (27. – 28. září)
Bílovec - Třinec B, Nový Jičín – Poruba, MFK Havířov B – Kopřivnice, Slavia Opava – Heřmanice, Hájek a synové Jakubčovice – Krnov, Dolní Benešov - ČSAD Havířov, Fotbal Frýdek-Místek B – Vratimov, MFK Karviná B - Slavoj Bruntál
9. kolo (4. – 5. října)
Vratimov - Hájek a synové Jakubčovice, Kopřivnice - Dolní Benešov, ČSAD Havířov - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba - FC Bílovec, Heřmanice - MFK Havířov B, Slavoj Bruntál - Nový Jičín, Třinec B - Slavia Opava, Krnov - MFK Karviná B
10. kolo (11. – 12. října)
FC Bílovec - Slavoj Bruntál, Kopřivnice – Heřmanice, Nový Jičín – Krnov, Slavia Opava – Poruba, MFK Havířov B - Třinec B, Hájek a synové Jakubčovice - ČSAD Havířov, Dolní Benešov - Fotbal Frýdek-Místek B, MFK Karviná B - Vratimov
11. kolo (18. – 19. října)
Vratimov - Nový Jičín, ČSAD Havířov - MFK Karviná B, Poruba - MFK Havířov B, Heřmanice - Dolní Benešov, Slavoj Bruntál - Slavia Opava, Třinec B – Kopřivnice, Fotbal Frýdek-Místek B - Hájek a synové Jakubčovice, Krnov - FC Bílovec
12. kolo (25. – 26. kolo)
FC Bílovec – Vratimov, Kopřivnice – Poruba, Nový Jičín - ČSAD Havířov, Slavia Opava – Krnov, MFK Havířov B - Slavoj Bruntál, Dolní Benešov - Hájek a synové Jakubčovice, Heřmanice - Třinec B, MFK Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B
13. kolo (1. – 2. listopadu)
Vratimov - Slavia Opava, ČSAD Havířov - FC Bílovec, Poruba – Heřmanice, Hájek a synové Jakubčovice - MFK Karviná B, Slavoj Bruntál – Kopřivnice, Třinec B - Dolní Benešov, Fotbal Frýdek-Místek B - Nový Jičín, Krnov - MFK Havířov B
14. kolo (8. – 9. listopadu)
FC Bílovec - Fotbal Frýdek-Místek B, Kopřivnice – Krnov, Nový Jičín - Hájek a synové Jakubčovice, Slavia Opava - ČSAD Havířov, MFK Havířov B – Vratimov, Dolní Benešov - MFK Karviná B, Heřmanice - Slavoj Bruntál, Třinec B - Poruba

7.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

KOPŘIVNIČTÍ HÁZENKÁŘI potvrdili roli favorita a mohou se těšit na osmifinálový los. 

Extraligová Kopřivnice splnila povinnost

Senior taxi. Ilustrační foto.

Nový Jičín zřídí senior a baby taxi

Komentář šéfredaktora Deníku: Kdo zastaví ANO?

S jídlem roste chuť! Loni ovládli hejtmanství, letos dolní komoru Parlamentu ČR a v příštím roce může bez větších problémů hnutí ANO zaútočit i na třetí triumf v komunálních volbách. A to i v Moravskoslezském kraji, který býval dlouhou dobu baštou ČSSD.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Také tento týden díky vstřícnosti nemocnic v Novém Jičíně a ve Frýdku-Místku se souhlasem jejich rodičů vám přinášíme fotografie nově narozených občánků v našem okrese.

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

/FOTOGALERIE/ Devětatřicetiletý Jakub Janda z Frenštátu pod Radhoštěm byl doposud známý hlavně jako vynikající skokan na lyžích, mimo jiné vítěz světového poháru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT