VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los dorosteneckých fotbalových soutěží

Novojičínsko - Podzimní los fotbalového mladšího dorostu, krajské soutěže staršího dorostu.

9.8.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Pavel Rakušan

Krajský přebor – mladší dorost

1. kolo (9. – 10. srpna)
FC Bílovec - MFK Karviná B, Slavia Opava - Hájek a synové Jakubčovice, Nový Jičín - Dolní Benešov, Poruba - Slavoj Bruntál, MFK Havířov B - Fotbal Frýdek-Místek B, Heřmanice – Vratimov, Třinec B – Krnov, Kopřivnice - ČSAD Havířov
2. kolo (16. – 17. srpna)
Vratimov - Třinec B (14. srpna), Hájek a synové Jakubčovice - MFK Havířov B, ČSAD Havířov – Heřmanice, Nový Jičín - FC Bílovec, Dolní Benešov - Slavoj Bruntál, Krnov – Poruba, Fotbal Frýdek-Místek B – Kopřivnice, MFK Karviná B - Slavia Opava
3. kolo (23. – 24. srpna)
FC Bílovec - Dolní Benešov, Slavia Opava - Nový Jičín, Kopřivnice - Hájek a synové Jakubčovice, Poruba – Vratimov, MFK Havířov B - MFK Karviná B, Heřmanice - Fotbal Frýdek-Místek B, Slavoj Bruntál – Krnov, Třinec B - ČSAD Havířov
15. kolo (27. srpna)
Poruba - Dolní Benešov, Slavoj Bruntál - Třinec B, Krnov – Heřmanice, Vratimov – Kopřivnice, ČSAD Havířov - MFK Havířov B, Fotbal Frýdek-Místek B - Slavia Opava, Hájek a synové Jakubčovice - FC Bílovec, MFK Karviná B - Nový Jičín
4. kolo (30. – 31. srpna)
Vratimov - Slavoj Bruntál, FC Bílovec - Slavia Opava, ČSAD Havířov – Poruba, Nový Jičín - MFK Havířov B, Hájek a synové Jakubčovice – Heřmanice, Dolní Benešov – Krnov, Fotbal Frýdek-Místek B - Třinec B, MFK Karviná B - Kopřivnice
5. kolo (6. – 7. září)
Sl. Opava - D. Benešov, Kopřivnice - Nový Jičín, Poruba - Frýdek-Místek B, MFK Havířov B - FC Bílovec, Heřmanice - MFK Karviná B, Slavoj Bruntál - ČSAD Havířov, Třinec B - Hájek a synové Jakubčovice, Krnov – Vratimov
6. kolo (13. – 14. září)
FC Bílovec – Kopřivnice, Slavia Opava - MFK Havířov B, ČSAD Havířov – Krnov, Nový Jičín – Heřmanice, Hájek a synové Jakubčovice – Poruba, Dolní Benešov – Vratimov, Fotbal Frýdek-Místek B - Slavoj Bruntál, MFK Karviná B - Třinec B
7. kolo (20. – 21. září)
Vratimov - ČSAD Havířov, Kopřivnice - Slavia Opava, Poruba - MFK Karviná B, MFK Havířov B - Dolní Benešov, Heřmanice - FC Bílovec, Slavoj Bruntál - Hájek a synové Jakubčovice, Krnov - Fotbal Frýdek-Místek B, Třinec B - Nový Jičín
8. kolo (27. – 28. září)
FC Bílovec - Třinec B, Slavia Opava – Heřmanice, Nový Jičín – Poruba, Hájek a synové Jakubčovice – Krnov, Dolní Benešov - ČSAD Havířov, MFK Havířov B – Kopřivnice, Fotbal Frýdek-Místek B – Vratimov, MFK Karviná B - Slavoj Bruntál
9. kolo (4. – 5. října)
Vratimov - Hájek a synové Jakubčovice, Kopřivnice - Dolní Benešov, ČSAD Havířov - Fotbal Frýdek-Místek B, Poruba - FC Bílovec, Heřmanice - MFK Havířov B, Slavoj Bruntál - Nový Jičín, Krnov - MFK Karviná B, Třinec B - Slavia Opava
10. kolo (11. – 12. října)
Slavia Opava – Poruba, FC Bílovec - Slavoj Bruntál, Kopřivnice – Heřmanice, Nový Jičín – Krnov, Hájek a synové Jakubčovice - ČSAD Havířov, Dolní Benešov - Fotbal Frýdek-Místek B, MFK Havířov B - Třinec B, MFK Karviná B - Vratimov
11. kolo (18. – 19. října)
Vratimov - Nový Jičín, ČSAD Havířov - MFK Karviná B, Poruba - MFK Havířov B, Krnov - FC Bílovec, Heřmanice - Dolní Benešov, Slavoj Bruntál - Slavia Opava, Třinec B – Kopřivnice, Fotbal Frýdek-Místek B - Hájek a synové Jakubčovice
12. kolo (25. – 26. října)
Slavia Opava – Krnov, FC Bílovec – Vratimov, Kopřivnice – Poruba, Dolní Benešov - Hájek a synové Jakubčovice, Nový Jičín - ČSAD Havířov, MFK Havířov B - Slavoj Bruntál, Heřmanice - Třinec B, MFK Karviná B - Fotbal Frýdek-Místek B
13. kolo (1. – 2. listopadu)
Vratimov - Slavia Opava, ČSAD Havířov - FC Bílovec, Poruba – Heřmanice, Hájek a synové Jakubčovice - MFK Karviná B, Krnov - MFK Havířov B, Slavoj Bruntál – Kopřivnice, Třinec B - Dolní Benešov, Fotbal Frýdek-Místek B - Nový Jičín
14. kolo (8. – 9. listopadu)
Slavia Opava - ČSAD Havířov, FC Bílovec - Fotbal Frýdek-Místek B, Dolní Benešov - MFK Karviná B, Kopřivnice – Krnov, Nový Jičín - Hájek a synové Jakubčovice, MFK Havířov B – Vratimov, Heřmanice - Slavoj Bruntál, Třinec B – Poruba

Krajská soutěž, skupina A starší dorost

1. kolo (9. – 10. srpna)
Otice - Olympia Bruntál, Slavoj Rychvald – Kravaře, Ludgeřovice – Odry, Petřkovice - Město Albrechtice, Kobeřice - Dolní Lhota, Hať – Polanka, Rýmařov - Svinov (27. srpna)
2. kolo (16. – 17. srpna)
Kravaře - Město Albrechtice, Dolní Lhota – Hať, Polanka – Ludgeřovice, Slavoj Rychvald – Kobeřice, Olympia Bruntál – Petřkovice, Odry – Rýmařov, Svinov – Otice (20. srpna)
3. kolo (23. – 24. srpna)
Město Albrechtice - Olympia Bruntál, Otice – Odry, Ludgeřovice - Dolní Lhota, Rýmařov – Polanka, Petřkovice – Svinov, Kobeřice – Kravaře, Hať - Slavoj Rychvald
4. kolo (30. – 31- srpna)
Kravaře - Olympia Bruntál, Dolní Lhota – Rýmařov, Svinov - Město Albrechtice, Polanka – Otice, Slavoj Rychvald – Ludgeřovice, Odry – Petřkovice, Kobeřice - Hať
5. kolo (6. – 7. září)
FK Avízo Město Albrechtice – Odry, Otice - Dolní Lhota, Ludgeřovice – Kobeřice, Olympia Bruntál – Svinov, Rýmařov - Slavoj Rychvald, Petřkovice – Polanka, Hať - Kravaře
6. kolo (13. – 14. září)
Kravaře – Svinov, Dolní Lhota – Petřkovice, Polanka - Město Albrechtice, Slavoj Rychvald – Otice, Odry - Olympia Bruntál, Kobeřice – Rýmařov, Hať - Ludgeřovice
7. kolo (20. – 21. září)
Město Albrechtice - Dolní Lhota, Otice – Kobeřice, Ludgeřovice – Kravaře, Svinov – Odry, Olympia Bruntál – Polanka, Rýmařov – Hať, Petřkovice - Slavoj Rychvald
8. kolo (27. – 28. září)
Kravaře – Odry, Dolní Lhota - Olympia Bruntál, Polanka – Svinov, Slavoj Rychvald - Město Albrechtice, Ludgeřovice – Rýmařov, Kobeřice – Petřkovice, Hať - Otice
9. kolo (4. – 5. října)
Město Albrechtice – Kobeřice, Otice – Ludgeřovice, Svinov - Dolní Lhota, Rýmařov – Kravaře, Olympia Bruntál - Slavoj Rychvald, Petřkovice – Hať, Odry - Polanka
10. kolo (11. – 12. října)
Kravaře – Polanka, Dolní Lhota – Odry, Slavoj Rychvald – Svinov, Ludgeřovice – Petřkovice, Rýmařov – Otice, Kobeřice - Olympia Bruntál, Hať - Město Albrechtice
11. kolo (18. – 19. října)
Město Albrechtice – Ludgeřovice, Otice – Kravaře, Svinov – Kobeřice, Polanka - Dolní Lhota, Petřkovice – Rýmařov, Olympia Bruntál – Hať, Odry - Slavoj Rychvald
12. kolo (25. – 26. října)
Kravaře - Dolní Lhota, Otice – Petřkovice, Slavoj Rychvald – Polanka, Ludgeřovice - Olympia Bruntál, Rýmařov - Město Albrechtice, Kobeřice – Odry, Hať - Svinov
13. kolo (1. – 2. listopadu)
Město Albrechtice – Otice, Dolní Lhota - Slavoj Rychvald, Svinov – Ludgeřovice, Polanka – Kobeřice, Petřkovice – Kravaře, Odry – Hať, Olympia Bruntál – Rýmařov

Krajská soutěž, skupina B starší dorost

1. kolo (9. – 10. srpna)
Baník Albrechtice – Brušperk, Český Těšín – Hnojník, Staříč - Lokomotiva Petrovice, Jablunkov – Veřovice, Slavia Orlová – Skotnice, Frenštát pod Radhoštěm - Petřvald u Karviné, Bohumín – Kateřinice
2. kolo (16. – 17. srpna)
Skotnice – Jablunkov, Lokomotiva Petrovice – Hnojník, Petřvald u Karviné - Český Těšín, Veřovice - Baník Albrechtice, Staříč – Bohumín, Kateřinice - Slavia Orlová, Brušperk - Frenštát pod Radhoštěm,
3. kolo (23. – 24. srpna)
Baník Albrechtice – Skotnice, Český Těšín – Brušperk, Hnojník - Petřvald u Karviné, Frenštát pod Radhoštěm – Veřovice, Slavia Orlová – Staříč, Bohumín - Lokomotiva Petrovice, Jablunkov - Kateřinice
4. kolo (30. – 31. srpna)
Skotnice - Frenštát pod Radhoštěm, Lokomotiva Petrovice - Petřvald u Karviné, Staříč – Jablunkov, Kateřinice - Baník Albrechtice, Brušperk – Hnojník, Bohumín - Slavia Orlová, Veřovice - Český Těšín
5. kolo (6. – 7. září)
Baník Albrechtice – Staříč, Český Těšín – Skotnice, Hnojník – Veřovice, Petřvald u Karviné – Brušperk, Frenštát pod Radhoštěm – Kateřinice, Slavia Orlová - Lokomotiva Petrovice, Jablunkov - Bohumín
6. kolo (13. – 14. září)
Skotnice – Hnojník, Lokomotiva Petrovice – Brušperk, Staříč - Frenštát pod Radhoštěm, Kateřinice - Český Těšín, Slavia Orlová – Jablunkov, Bohumín - Baník Albrechtice, Veřovice - Petřvald u Karviné,
7. kolo (20. – 21. září)
Baník Albrechtice - Slavia Orlová, Český Těšín – Staříč, Hnojník – Kateřinice, Petřvald u Karviné – Skotnice, Frenštát pod Radhoštěm – Bohumín, Brušperk – Veřovice, Jablunkov - Lokomotiva Petrovice
8. kolo (27. – 28. září)
Skotnice – Brušperk, Lokomotiva Petrovice – Veřovice, Staříč – Hnojník, Kateřinice - Petřvald u Karviné, Slavia Orlová - Frenštát p. R., Bohumín - Český Těšín, Jablunkov - Baník Albrechtice
9. kolo (4. – 5. října)
Baník Albrechtice - Lokomotiva Petrovice, Český Těšín - Slavia Orlová, Hnojník – Bohumín, Petřvald u Karviné – Staříč, Frenštát p. Radhoštěm – Jablunkov, Brušperk – Kateřinice, Veřovice - Skotnice
10. kolo (11. – 12. října)
Baník Albrechtice - Frenštát pod Radhoštěm, Lokomotiva Petrovice – Skotnice, Staříč – Brušperk, Kateřinice – Veřovice, Slavia Orlová – Hnojník, Bohumín - Petřvald u Karviné, Jablunkov - Český Těšín
11. kolo (18. – 19. října)
Skotnice - Kateřinice
Český Těšín - Baník Albrechtice, Hnojník – Jablunkov, Petřvald u Karviné - Slavia Orlová, Veřovice – Staříč, Frenštát pod Radhoštěm - Lokomotiva Petrovice, Brušperk - Bohumín
12. kolo (25. – 26. října)
Baník Albrechtice – Hnojník, Lokomotiva Petrovice – Kateřinice, Staříč – Skotnice, Frenštát pod Radhoštěm - Český Těšín, Slavia Orlová – Brušperk, Bohumín – Veřovice, Jablunkov - Petřvald u Karviné
13. kolo (1. – 2. listopadu)
Skotnice – Bohumín, Hnojník - Frenštát pod Radhoštěm, Petřvald u Karviné - Baník Albrechtice, Český Těšín - Lokomotiva Petrovice, Kateřinice – Staříč, Brušperk – Jablunkov, Veřovice - Slavia Orlová

9.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Jakub Janda
8

Skokan Janda doskočil až do sněmovny, s Plocem se v lavici nepotká

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

/ROZHOVOR/ „Nemám ambici být ministrem. Ale v politice nikdy neříkej nikdy,“ konstatoval v povolebním rozhovoru pro Deník hejtman a nově i poslanec Ivo Vondrák (ANO).

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení