Okresní soutěž, skupina A

2. kolo
30. srpna: Libhošť – Tichá, Rybí – Straník, Štramberk B – Trojanovice-Bystré, Vlčovice-Mniší – Sedlnice

5. kolo
5. září: Trojanovice-Bystré – Straník, Tichá – Rybí, 6. září: Sedlnice – Lichnov, Libhošť – Štramberk B

6. kolo
13. září: Lichnov – Libhošť, Rybí – Sedlnice, Straník – Tichá, Vlčovice-Mniší – Štramberk B

7. kolo
19. září: Trojanovice-Bystré – Vlčovice-Mniší, 20. září: Sedlnice – Straník, Libhošť – Rybí, Štramberk B – Lichnov

8. kolo
26. září: Trojanovice-Bystré – Tichá, 27. září: Rybí – Štramberk B, Straník – Libhošť, Vlčovice-Mniší – Lichnov

9. kolo
3. října: Tichá – Vlčovice-Mniší, 4. října: Sedlnice – Trojanovice-Bystré, Lichnov – Rybí, Štramberk B – Straník

4. kolo
11. října: Lichnov – Tichá, Rybí – Trojanovice-Bystré, Štramberk B – Sedlnice, Vlčovice-Mniší – Libhošť

3. kolo
17. října: Trojanovice-Bystré – Lichnov, Tichá – Štramberk B, 18. října: Straník – Vlčovice-Mniší, Sedlnice – Libhošť

1. kolo
2. října: Trojanovice-Bystré – Libhošť, Tichá – Sedlnice, 25. října: Rybí – Vlčovice-Mniší, Straník – Lichnov

Okresní soutěž, skupina B

Složení pro sezonu 2009/2010: TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, FK Pustějov, TJ Sokol Spálov, TJ Niva Hladké Životice, TJ Sokol Bernartice nad Odrou, Sokol ČOS Bravantice, TJ Sokol Starý Jičín, FK Prosperita Bartošovice

2. kolo
30. srpna: Hladké Životice – Pustějov, Jeseník nad Odrou – Bartošovice, Bernartice nad Odrou – Starý Jičín

5. kolo
5. září: Pustějov – Bernartice nad Odrou, 6. září: Bartošovice – Spálov, Bravantice – Starý Jičín

6. kolo
13. září: Bartošovice – Bravantice, Jeseník nad Odrou – Hladké Životice, Starý Jičín – Pustějov

7. kolo
19. záři: Pustějov – Bartošovice, 20. září: Hladké Životice – Bernartice nad Odrou, Bravantice – Spálov

8. kolo
27. září: Spálov – Jeseník nad Odrou, Starý Jičín – Hladké Životice, Bravantice – Pustějov

9. kolo
3. října: Pustějov – Spálov, 4. října: Hladké Životice – Bartošovice, Jeseník nad Odrou – Bernartice nad Odrou

4. kolo
11. října: Jeseník nad Odrou – Pustějov, Spálov – Hladké Životice, Bernartice nad Odrou – Bravantice, Starý Jičín – Bartošovice

3. kolo
18. října: Bartošovice – Bernartice nad Odrou, Starý Jičín – Spálov, Bravantice – Jeseník nad Odrou

1. kolo
2. října: Bernartice nad Odrou – Spálov, Starý Jičín – Jeseník nad Odrou, Bravantice – Hladké Životice