Okresní přebor starší přípravky

Složení OP starší přípravky, 2009/2010: TJ Nový Jičín, ŠSK IR-Progres Bílovec, TJ Nový Jičín B, TJ MSV Studénka, TJ Odry, FC Kopřivnice, FK Tísek, FC Kopřivnice B, TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, Fotbal Fulnek

1. kolo
27. srpna, 17.00 Nový Jičín – Bílovec, 28. srpna, 16.00 Studénka – Odry, 17.00 Kopřivnice - Kopřivnice B, Tísek - Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek - Nový Jičín B

2. kolo
3. září, 16.00 Bílovec - N. Jičín B, 16.30 Frenštát – Fulnek, 17.00 Nový Jičín – Studénka, 4. září, 16.00 Odry – Kopřivnice, 17.00 Kopřivnice B - Tísek

3. kolo
10. září, 17.00 Nový Jičín B - Frenštát pod Radhoštěm, 11. září, 16.00 Studénka – Bílovec, 17.00 Kopřivnice - Nový Jičín, Tísek – Odry, Fulnek - Kopřivnice B

4. kolo
17. září, 16.00 Bílovec - Frenštát pod Radhoštěm, 17.00 Nový Jičín – Tísek, 18. září, 16.00 Odry – Fulnek, Studénka – Kopřivnice, 17.00 Kopřivnice B - Nový Jičín B

5. kolo
24. září, 16.30 Frenštát pod Radhoštěm - Kopřivnice B, 17.00 Nový Jičín B – Odry, 25. září, 17.00 Kopřivnice – Bílovec, Tísek – Studénka, Fulnek - Nový Jičín

6. kolo
1. října, 16.00 Bílovec - Kopřivnice B, 17.00 Nový Jičín - Nový Jičín B, 2. října, 16.00 Odry - TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm, Studénka – Fotbal Fulnek, 17.00 Kopřivnice - Tísek

7. kolo
8. října, 16.30 Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín, 17.00 Nový Jičín B – Studénka, 9. října, 17.00 Tísek – Bílovec, Fulnek – Kopřivnice, Kopřivnice B - Odry

8. kolo
15. října, 16.00 Bílovec – Odry, 16.30 Nový Jičín - Kopřivnice B, 16. října, 16.00 Studénka - Frenštát pod Radhoštěm, 16.30 Kopřivnice - Nový Jičín B, Tísek - Fulnek

9. kolo
22. října, 16.30 Frenštát pod Radhoštěm – Kopřivnice, 17.00 Nový Jičín B – Tísek, 23. října, 16.00 Odry - Nový Jičín, 16.30 Fulnek – Bílovec, Kopřivnice B - Studénka

Okresní soutěž starší přípravky, skupina A

Složení OS starší přípravky, skupiny A, 2009/2010: TJ Sokol Kateřinice, NFC Lichnov, TJ Sokol Tichá, TJ Sokol Rybí, TJ Mořkov, FC Vlčovice-Mniší, AFC Veřovice, TJ Kotouč Štramberk

2. kolo
4. září, 16.00 Kateřinice – Lichnov, 17.00 Tichá – Rybí, Mořkov - Vlčovice-Mniší, Veřovice - Štramberk

3. kolo
11. září, 17.00 Štramberk – Tichá, Lichnov – Mořkov, Rybí – Kateřinice, 13. září, 10.00 Vlčovice-Mniší - Veřovice

4. kolo
18. září, 17.00 Tichá – Kateřinice, Mořkov – Rybí, Veřovice – Lichnov, Štramberk - Vlčovice-Mniší

5. kolo
25. září, 16.00 Kateřinice – Mořkov, 17.00 Lichnov – Štramberk, Rybí – Veřovice, 27. září, 10.00 Vlčovice-Mniší - Tichá

6. kolo
2. října, 17.00 Tichá – Mořkov, Veřovice – Kateřinice, Štramberk – Rybí, 4. října, 10.00 Vlčovice-Mniší - Lichnov

7. kolo
9. října, 16.00 Kateřinice – Štramberk, 17.00 Lichnov – Tichá, Rybí - Vlčovice-Mniší, Mořkov - Veřovice

1. kolo
16. října, 16.30 Veřovice – Tichá, Štramberk – Mořkov, Lichnov – Rybí, 18. října, 10.00 Vlčovice-Mniší - Kateřinice

Okresní soutěž starší přípravky, skupina B
Složení OS starší přípravky, skupiny B, 2009/2010: FK Pustějov, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou, FK Prosperita Bartošovice, TJ Sokol Kujavy, FC Libhošť, TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, TJ Sokol Kunín, SK Velké Albrechtice
2. kolo
4. září, 17.00 Pustějov - Suchdol nad Odrou, Bartošovice – Kujavy, Libhošť - Jeseník nad Odrou, 18.00 Kunín - Velké Albrechtice, hřiště Nový Jičín
3. kolo
11. září, 17.00 Jeseník nad Odrou – Pustějov, Kujavy – Libhošť, Velké Albrechtice – Bartošovice, Suchdol nad Odrou - Kunín
4. kolo
18. září, 17.00 Pustějov – Kunín, Bartošovice - Suchdol nad Odrou, Libhošť - Velké Albrechtice, Jeseník nad Odrou - Kujavy
5. kolo
25. září, 17.00 Kujavy – Pustějov, Velké Albrechtice - Jeseník nad Odrou, Suchdol nad Odrou – Libhošť, 18.00 Kunín – Bartošovice, hřiště Nový Jičín
6. kolo
2. října, 17.00 Pustějov – Bartošovice, Libhošť – Kunín, Jeseník nad Odrou - Suchdol nad Odrou, Kujavy - Velké Albrechtice
7. kolo
9. října, 17.00 Velké Albrechtice – Pustějov, Suchdol nad Odrou – Kujavy, Bartošovice – Libhošť, 18.00 Kunín - Jeseník nad Odrou, hřiště Nový Jičín
1. kolo
16. října, 16.30 Libhošť – Pustějov, Jeseník nad Odrou – Bartošovice, Kujavy – Kunín, Velké Albrechtice - Suchdol nad Odrou