Okresní přebor dorostu

(Spartak Lubina, Tj Mořkov, Fotbal Fulnek, FK Tísek, TJ Sokol Tichá, AFC Veřovice, Fotbal Studénka, TJ Sokol Starý Jičín, Sokol Spálov, FK Pustějov.

3. kolo

Sobota 21. srpna, 10.00 Lubina – Mořkov, 14.30 Fulnek – Tísek, Tichá – Veřovice, 14.45 Studénka - Starý Jičín, 15.30 Spálov - Pustějov

4. kolo

Sobota 28. srpna, 10.00 Lubina – Fulnek, 14.30 Veřovice – Spálov, 17.00 Starý Jičín – Tichá, neděle 29. srpna, 14.45 Mořkov – Pustějov, úterý 31. srpna, 17.15 Tísek - Studénka

5. kolo

Sobota 4. září, 14.30 Fulnek – Mořkov, Tichá – Tísek, Pustějov – Veřovice, 14.45 Studénka – Lubina, 15.30 Spálov - Starý Jičín

6. kolo

Sobota 11. září, 10.00 Lubina – Tichá, 14.00 Fulnek – Studénka, 16.30 Starý Jičín – Pustějov, neděle 12. září, 14.15 Mořkov – Veřovice, Tísek - Spálov

7. kolo

Sobota 18. září, 14.00 Tichá – Fotbal Fulnek, Pustějov – Tísek, Veřovice - Sokol Starý Jičín, 14.15 Studénka – Mořkov, 15.30 Spálov - Spartak Lubina

8. kolo

Sobota 25. září, 10.00 Lubina – Pustějov, 14.00 Fulnek – Spálov, 14.15 Studénka – Tichá, neděle 26. září, 14.15 Mořkov - Starý Jičín, Tísek - Veřovice

9. kolo

Sobota 2. října, 13.30 Tichá – Mořkov, Pustějov – Fulnek, Veřovice – Lubina, 15.30 Spálov – Studénka, 16.00 Starý Jičín - Tísek

2. kolo

Sobota 9. října, 13.00 Pustějov – Tichá, Veřovice – Studénka, 15.30 Starý Jičín – Fulnek, neděle 10. října, 13.15 Mořkov – Spálov, Tísek - Lubina

1. kolo

Sobota 16. října, 10.00 Lubina - Starý Jičín, 13.00 Fulnek – Veřovice, Tichá – Spálov, 13.15 Studénka – Pustějov, neděle 17. října, 13.15 Tísek - Mořkov

10. kolo

Sobota 23. října, 12.30 Veřovice – Fulnek, Pustějov – Studénka, 15.00 Starý Jičín – Lubina, 15.30 Spálov – Tichá, neděle 24. října, 12.45 Mořkov - Tísek

Okresní soutěž dorostu

(TJ Sokol Trojanovice I., NFC Lichnov, TJ Sokol Kunín, TJ Sokol Kateřinice, TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, TJ Sokol Vražné, FC Libhošť, TJ Kotouč Štramberk, TJ Sokol Rybí, TJ Sokol Sedlnice)

3. kolo

Sobota 21. srpna, 14.45 Trojanovice I. – Lichnov, neděle 22. srpna, 13.30 Kunín - Kateřinice (UT Nový Jičín), 14.00 Jeseník n. O. - Vražné (Mankovice), Libhošť – Štramberk, 14.45 Rybí - Sedlnice

4. kolo

Čtvrtek 26. srpna, 17.00 Vražné – Kateřinice, sobota 28. srpna, 14.45 Štramberk – Kunín, 17.00 Lichnov – Libhošť, neděle 29. srpna, 14.00 Jeseník nad Odrou - Rybí (hřiště Mankovice), 14.45 Sedlnice - Trojanovice I.

5. kolo

Sobota 4. září, 11.00 Kunín - Lichnov (umělá tráva Nový Jičín), 14.45 Trojanovice I. - Jeseník nad Odrou, 17.00 Kateřinice – Štramberk, neděle 5. září, 14.00 Libhošť – Sedlnice, 14.45 Rybí - Vražné

6. kolo

Sobota 11. září, 16.30 Lichnov – Kateřinice, neděle 12. září, 13.30 Jeseník nad Odrou - Libhošť (hřiště Mankovice), 14.00 Vražné – Štramberk, 14.15 Sedlnice – Kunín, Rybí - Trojanovice I.

7. kolo

Sobota 18. září, 13.30 Kunín - Jeseník nad Odrou (umělá tráva Nový Jičín), 14.15 Trojanovice I. – Vražné, Štramberk – Lichnov, 16.30 Kateřinice – Sedlnice, neděle 19. září, 13.30 Libhošť - Rybí

8. kolo

Sobota 25. září, 14.15 Trojanovice I. – Libhošť, neděle 26. září, 13.30 Jeseník nad Odrou - Kateřinice (hřiště Mankovice), 14.00 Vražné – Lichnov, 14.15 Sedlnice – Štramberk, Rybí - Kunín

9. kolo

Sobota 2. října, 13.45 Štramberk - Jeseník nad Odrou, 16.00 Kateřinice – Rybí, Lichnov – Sedlnice, 17.30 Kunín - Trojanovice I. (umělá tráva Nový Jičín), neděle 3. října, 13.00 Libhošť - Vražné

2. kolo

Sobota 9. října, 13.15 Štramberk - Trojanovice I., 15.30 Kateřinice – Libhošť, Lichnov – Rybí, neděle 10. října, 13.15 Sedlnice - Jeseník n. O., 14.00 Vražné - Kunín

1. kolo

Sobota 16. října, 13.15 Trojanovice I. – Kateřinice, neděle 17. října, 12.30 Jeseník nad Odrou - Lichnov (hřiště Mankovice), Libhošť – Kunín, 13.15 Sedlnice – Vražné, Rybí - Štramberk

10. kolo

Sobota, 23. října, 10.00 Kunín - Libhošť (umělá tráva Nový Jičín), 12.45 Štramberk – Rybí, 15.00 Lichnov - Jeseník nad Odrou, Kateřinice - Trojanovice I., neděle 24. října, 14.00 Vražné - Sedlnice