VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Podzimní los fotbalových soutěží

Novojičínsko - Los krajského přeboru starších žáků a mladších žáků.

18.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Krajský přebor starších žáků

(ŠSK IR-Progres Bílovec B, FK Fotbal Třinec B, FK Slavia Opava, Hájek a synové Jakubčovice, FC MSA Dolní Benešov, TJ Jiskra Rýmařov, Městský FK Karviná B, FC Ostrava-Jih, Městský FK Havířov B, FC Kopřivnice, FC Baník Ostrava C, TJ Nový Jičín, FC Hlučín B, SK Brušperk)

3. kolo

Neděle 22. srpna, 9.00 ŠSK Bílovec B - Třinec B (hřiště Velké Albrechtice), Slavia Opava – Jakubčovice, Dolní Benešov – Rýmařov, MFK Karviná B - FC Ostrava-Jih, MFK Havířov B – Kopřivnice, 10.00 Baník Ostrava C - Nový Jičín, 17.00 Hlučín B - Brušperk

4. kolo

Sobota 28. srpna, 9.00 Kopřivnice - Baník Ostrava C, 10.00 Rýmařov - MFK Karviná B, 15.00 Jakubčovice - MFK Havířov B, neděle 29. srpna, 9.00 FC Ostrava-Jih - Hlučín B, Nový Jičín - Dolní Benešov, ŠSK Bílovec B - Slavia Opava (hřiště Velké Albrechtice), 10.00 Třinec B – Brušperk

5. kolo

Sobota 4. září, 9.00 Brušperk - FC Ostrava-Jih, neděle 5. září, 9.00 Slavia Opava - Třinec B, Dolní Benešov – Kopřivnice, MFK Karviná B - Nový Jičín, 10.00 MFK Havířov B - ŠSK Bílovec B, Baník Ostrava C – Jakubčovice, 17.00 Hlučín B - Rýmařov

6. kolo

Sobota 11. září, 9.00 Rýmařov – Brušperk, Kopřivnice - MFK Karviná B, 14.30 Jakubčovice - Dolní Benešov, neděle 12. září, 9.00 Nový Jičín - Hlučín B, ŠSK Bílovec B - Baník Ostrava C (hřiště Velké Albrechtice), Slavia Opava - MFK Havířov B, 10.00 Třinec B - FC Ostrava- Jih Borek

7. kolo

Sobota 18. září, 9.00 Brušperk - Nový Jičín, neděle 19. září, 9.00 Dolní Benešov - ŠSK Bílovec B, MFK Karviná B – Jakubčovice, FC Ostrava- Jih – Rýmařov, 10.00 MFK Havířov B - Třinec B, Baník Ostrava C - Slavia Opava, 16.30 Hlučín B – Kopřivnice

8. kolo

Sobota 25. září, 9.00 Kopřivnice – Brušperk, 14.30 Jakubčovice - Hlučín B, neděle 26. září, 9.00 Nový Jičín - FC Ostrava- Jih, ŠSK Bílovec B - MFK Karviná B (hřiště Velké Albrechtice), Slavia Opava - Dolní Benešov, 10.00 Třinec B - Rýmařov Borek, MFK Havířov B - Baník Ostrava C

1. kolo

Úterý 28. září, 9.00 ŠSK Bílovec B - Kopřivnice (hřiště Velké Albrechtice), Slavia Opava - Nový Jičín, Dolní Benešov – Brušperk, MFK Karviná B - Hlučín B, 10.00 MFK Havířov B – Rýmařov, Baník Ostrava C - FC Ostrava- Jih, 14.30 Jakubčovice - Třinec B

9. kolo

Sobota 2. října, 9.00 Brušperk – Jakubčovice, Rýmařov - Nový Jičín, neděle 3. října, 9.00 Dolní Benešov - MFK Havířov B, MFK Karviná B - Slavia Opava, FC Ostrava- Jih – Kopřivnice, 10.00 Baník Ostrava C - Třinec B, 16.00 Hlučín B - ŠSK Bílovec B

10. kolo

Sobota 9. října, 10.00 Kopřivnice – Rýmařov, 13.30 Jakubčovice - FC Ostrava- Jih, neděle 10. října, 9.00 ŠSK Bílovec B - Brušperk (hřiště Velké Albrechtice), Slavia Opava - Hlučín B, 10.00 Třinec B - Nový Jičín Borek, MFK Havířov B - MFK Karviná B, Baník Ostrava C - Dolní Benešov

11. kolo

Sobota 16. října, 9.00 Brušperk - Slavia Opava, Rýmařov – Jakubčovice, neděle 17. října, 9.00 Dolní Benešov - Třinec B, MFK Karviná B - Baník Ostrava C, FC Ostrava- Jih - ŠSK Bílovec B, Nový Jičín – Kopřivnice, 15.30 Hlučín B - MFK Havířov B

12. kolo

Sobota 23. října, 13.00 Jakubčovice - Nový Jičín, neděle 24. října, 9.00 ŠSK Bílovec B - Rýmařov (hřiště Velké Albrechtice), Slavia Opava - FC Ostrava- Jih, Dolní Benešov - MFK Karviná B, 10.00 Třinec B - Kopřivnice Borek, MFK Havířov B – Brušperk, Baník Ostrava C - Hlučín B

2. kolo

Čtvrtek 28. října, 9.00 Brušperk - MFK Karviná B, FC Ostrava- Jih - Dolní Benešov, Rýmařov - Baník Ostrava C, Nový Jičín - MFK Havířov B, Kopřivnice - Slavia Opava, 10.00 Třinec B - Hlučín B Borek, 13.00 Jakubčovice - ŠSK Bílovec B

13. kolo

Sobota 30. října, 9.00 Brušperk - Baník Ostrava C, Rýmařov - Slavia Opava, Kopřivnice – Jakubčovice, neděle 31. října, 9.00 MFK Karviná B - Třinec B, FC Ostrava- Jih - MFK Havířov B, Nový Jičín - ŠSK Bílovec B, 14.00 Hlučín B - Dolní Benešov

Krajský přebor mladších žáků

(ŠSK IR-Progres Bílovec B, FK Fotbal Třinec B, FK Slavia Opava, Hájek a synové Jakubčovice, FC MSA Dolní Benešov, TJ Jiskra Rýmařov, Městský FK Karviná B, FC Ostrava-Jih, Městský FK Havířov B, FC Kopřivnice, FC Baník Ostrava C, TJ Nový Jičín, FC Hlučín B, SK Brušperk)

3. kolo

Sobota 22. srpna, 10.45 ŠSK Bílovec B - Třinec B, Slavia Opava – Jakubčovice, Dolní Benešov – Rýmařov, MFK Karviná B - FC Ostrava- Jih, 11.45 MFK Havířov B – Kopřivnice, Baník Ostrava C - Nový Jičín, 15.30 Hlučín B – Brušperk

4. kolo

Sobota 28. října, 10.45 Kopřivnice - Baník Ostrava C, 11.45 Rýmařov - MFK Karviná B, 13.30 Jakubčovice - MFK Havířov B, neděle 29. srpna, 10.45 FC Ostrava- Jih - Hlučín B, Nový Jičín - Dolní Benešov, ŠSK Bílovec B - Slavia Opava, 11.45 Třinec B - Brušperk

5. kolo

Sobota 4. září, 10.45 Brušperk - FC Ostrava- Jih, neděle 5. září, 10.45 Slavia Opava - Třinec B, Dolní Benešov – Kopřivnice, MFK Karviná B - Nový Jičín, 11.45 MFK Havířov B - ŠSK Bílovec B, Baník Ostrava C – Jakubčovice, 15.30 Hlučín B - Rýmařov

6. kolo

Sobota 11. září, 10.45 Rýmařov – Brušperk, Kopřivnice - MFK Karviná B, 13.00 Jakubčovice - Dolní Benešov, neděle 12. září, 10.45 Nový Jičín - Hlučín B, ŠSK Bílovec B - Baník Ostrava C, Slavia Opava - MFK Havířov B, 11.45 Třinec B - FC Ostrava- Jih

7. kolo

Sobota 18. září, 10.45 Brušperk - Nový Jičín, neděle 19. září, 10.45 Dolní Benešov - ŠSK Bílovec B, MFK Karviná B – Jakubčovice, FC Ostrava- Jih – Rýmařov, 11.45 MFK Havířov B - Třinec B, Baník Ostrava C - Slavia Opava, 15.00 Hlučín B - Kopřivnice

8. kolo

Sobota 25. září, 10.45 Kopřivnice – Brušperk, 13.00 Jakubčovice - Hlučín B, neděle 26. září, 10.45 Nový Jičín - FC Ostrava- Jih, ŠSK Bílovec B - MFK Karviná B, Slavia Opava - Dolní Benešov, 11.45 Třinec B – Rýmařov, MFK Havířov B - Baník Ostrava C

1. kolo

Úterý 28. září, 10.45 ŠSK Bílovec B – Kopřivnice, Slavia Opava - Nový Jičín, Dolní Benešov – Brušperk, MFK Karviná B - Hlučín B, 11.45 MFK Havířov B – Rýmařov, Baník Ostrava C - FC Ostrava- Jih, 13.00 Jakubčovice - Třinec B

9. kolo

Sobota 2. října, 10.45 Brušperk – Jakubčovice, Rýmařov - Nový Jičín, neděle 3. října, 10.45 Dolní Benešov - MFK Havířov B, MFK Karviná B - Slavia Opava, FC Ostrava- Jih – Kopřivnice, 11.45 Baník Ostrava C - Třinec B, 14.30 Hlučín B - ŠSK Bílovec B

10. kolo

Sobota 9. října, 11.45 Kopřivnice – Rýmařov, 12.00 Jakubčovice - FC Ostrava- Jih, neděle 10. října, 10.45 ŠSK Bílovec B – Brušperk, Slavia Opava - Hlučín B, 11.45 Třinec B - Nový Jičín, MFK Havířov B - MFK Karviná B, Baník Ostrava C - Dolní Benešov

11. kolo

Sobota 16. října, 10.45 Brušperk - Slavia Opava, Rýmařov – Jakubčovice, neděle 17. října, 10.45 Dolní Benešov - Třinec B, MFK Karviná B - Baník Ostrava C, FC Ostrava- Jih - ŠSK Bílovec B, Nový Jičín – Kopřivnice, 14.00 Hlučín B - MFK Havířov B

12. kolo

Sobota 23. října, 11.30 Jakubčovice - Nový Jičín, neděle 24. října, 10.45 ŠSK Bílovec B – Rýmařov, Slavia Opava - FC Ostrava- Jih, Dolní Benešov - MFK Karviná B, 11.45 Třinec B – Kopřivnice, MFK Havířov B – Brušperk, Baník Ostrava C - Hlučín B

2. kolo

Čtvrtek 28. října, 10.45 Brušperk - MFK Karviná B, FC Ostrava- Jih - Dolní Benešov, Rýmařov - Baník Ostrava C, Nový Jičín - MFK Havířov B, Kopřivnice - Slavia Opava, 11.30 Jakubčovice - ŠSK Bílovec B, 11.45 Třinec B - Hlučín B

13. kolo

Sobota 30. října, 10.45 Brušperk - Baník Ostrava C, Rýmařov - Slavia Opava, Kopřivnice – Jakubčovice, MFK Karviná B - Třinec B, FC Ostrava- Jih - MFK Havířov B, Nový Jičín - ŠSK Bílovec B, 12.30 Hlučín B - Dolní Benešov

18.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FILIP WALICA, Příbor, nar. 16. 10. 2017, 50 cm, 3,20 kg. Nemocnice Nový Jičín.
12

Vaše miminka - noví občánci našeho okresu

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
29

Králem voleb v kraji je Ivo Vondrák. Nemám ambici být ministrem, řekl Deníku

To jsou oni! Podívejte se, kdo bude nově hájit zájmy Moravskoslezského kraje

/FOTOGALERIE/ Kteří poslanci budou po volbách v dolní komoře parlamentu zastupovat a hájit zájmy Moravskoslezského kraje? Nejvíce mandátů získalo hnutí ANO. Podívejte se, kdo patří mezi nově zvolené poslance.

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, FOTOGALERIE Z VOLEBNÍCH ŠTÁBŮ/ Spočteno, podtrženo, hotovo. Volby v Moravskoslezském kraji jasně vyhrálo hnutí ANO s hejtmanem Ivo Vondrákem v čele, drtivou porážku naopak utržila ČSSD, kterou v regionu vedl celostátní lídr Lubomír Zaorálek. K urnám přišlo 551 446 lidí, čímž účast dosáhla 55,86 procent.  

AKTUALIZOVÁNO

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

/VIDEO, FOTOGALERIE/ Volební výsledky v Moravskoslezském kraji jsou sečteny, vítěze parlamentních voleb 2017 známe. Hnutí ANO sesadilo z pomyslného trůnu ČSSD.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

První příležitost, jak si otestovat svou výkonnost na začátku nové sezony, měli při nedávné Velké ceně Znojma členové Plaveckého klubu Nový Jičín, kteří se v přípravě musejí potýkat s problémy vinou uzavření novojičínského bazénu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení