Okresní přebor starších žáků

Účastníci soutěže: Tísek, Příbor, Jeseník nad Odrou, Mořkov, Fulnek, Studénka, Starý Jičín, Veřovice, Suchdol nad Odrou, Štramberk, Libhošť, Skotnice

4. kolo:

28. 8. 15.00: Příbor – Štramberk, 29. 8. 10.00: Mořkov - Suchdol nad Odrou, Starý Jičín - Tísek, Jeseník nad Odrou - Fulnek (hřiště Mankovice), 14.30: Studénka – Libhošť, 15. 00: Veřovice - Skotnice

5. kolo:

4. 9. 10.00: Fulnek – Příbor, Suchdol nad Odrou – Tísek, Štramberk – Veřovice, 5. 9. 10.00: Libhošť – Mořkov, Skotnice – Studénka, 15.00: Starý Jičín - Jeseník nad Odrou,

6. kolo:

11. 9. 10.00: Fulnek - Starý Jičín, 14.30: Příbor – Veřovice, 12. 9. 10.00: Mořkov - Skotnice, Tísek – Libhošť, Jeseník nad Odrou - Suchdol nad Odrou (hřiště Mankovice), 14.30: Studénka - Štramberk

7. kolo:

18. 9. 10.00: Suchdol nad Odrou – Fulnek, Štramberk – Mořkov, 19. 9. 10.00: Libhošť - Jeseník nad Odrou, Skotnice – Tísek, 14.30: Starý Jičín – Příbor, Veřovice – Studénka

8. kolo:

25. 9. 10.00: Fulnek – Libhošť, 14.30: Příbor – Studénka, 26. 9. 10.00: Mořkov – Veřovice, Tísek – Štramberk, Jeseník nad Odrou - Skotnice (hřiště Mankovice), 14.30: Starý Jičín - Suchdol nad Odrou

1. kolo:

28. 9. 10.00: Tísek – Příbor, Jeseník nad Odrou - Mořkov (hřiště Mankovice), Fulnek – Studénka, Starý Jičín – Veřovice, Suchdol nad Odrou – Štramberk, Libhošť - Skotnice

9. kolo:

2. 10. 10.00: Suchdol nad Odrou – Příbor, Štramberk - Jeseník nad Odrou, 3. 10. 10.00: Libhošť - Starý Jičín, Skotnice – Fulnek, 14.00: Veřovice – Tísek, 14.30: Studénka - Mořkov

10. kolo:

9. 10. 10.00: Fulnek – Štramberk, Suchdol nad Odrou – Libhošť, 13.30: Příbor – Mořkov, 10. 10. 10.00: Tísek – Studénka, Jeseník nad Odrou - Veřovice (hřiště Mankovice), 13.30: Starý Jičín - Skotnice

11. kolo:

16. 10. 10.00: Štramberk - Starý Jičín, Studénka - Jeseník nad Odrou, 17. 10. 10.00: Libhošť – Příbor, Skotnice - Suchdol nad Odrou, 13.30: Veřovice – Fulnek, Mořkov – Tísek

3. kolo:

23. 10. 10.00: Fulnek – Tísek, Suchdol nad Odrou – Studénka, 24. 10. 10.00: Jeseník nad Odrou - Příbor (hřiště Mankovice), Libhošť – Veřovice, Skotnice – Štramberk, 13.00: Starý Jičín - Mořkov

2. kolo:

30. 10. 10.00: Štramberk – Libhošť, 12.00: Příbor – Skotnice, 31. 10. 10.00: Tísek - Jeseník nad Odrou, 12.00: Veřovice - Suchdol nad Odrou, Mořkov – Fulnek, 14.30: Studénka - Starý Jičín