Okresní soutěž starších žáků,
skupina A

(TJ Trojanovice-Bystré, TJ Sokol Kateřinice, TJ Sokol Rybí, FC Vlčovice-Mniší, NFC Lichnov, TJ Sokol Tichá, TJ Kotouč Štramberk B, TJ Petřvald na Moravě, TJ Sokol Straník, TJ Sokol Ženklava)

5. kolo

Sobota 4. září, 10.00 Trojanovice-Bystré - Kateřinice (hřiště Trojanovice I.), neděle 5. září, 10.00 Rybí - Vlčovice-Mniší, Lichnov – Tichá, 11.00 Štramberk B - Petřvald n. M., 14.45 Straník – Ženklava

6. kolo

Neděle 12. září, 10.00 Kateřinice – Lichnov, Rybí - Trojanovice-Bystré, 14.00 Ženklava - Štramberk B, 14.30 Vlčovice-Mniší - Petřvald na Moravě, Tichá - Straník

7. kolo

Sobota 18. září, 10.00 Trojanovice-Bystré - Vlčovice-Mniší (hřiště Trojanovice I.), 14.30 Petřvald na Moravě – Ženklava, neděle 19. září, 10.00 Lichnov – Rybí, 11.00 Štramberk B – Tichá, 14.15 Straník - Kateřinice

8. kolo

Sobota 25. září, 10.00 Trojanovice-Bystré - Lichnov (hřiště Trojanovice I.), neděle 26. září, 10.00 Kateřinice - Štramberk B, Rybí – Straník, 14.30 Vlčovice-Mniší – Ženklava, Tichá - Petřvald n. M.

9. kolo

Sobota 2. října, 14.00 Petřvald na Moravě – Kateřinice, neděle 3. října, 10.00 Lichnov - Vlčovice-Mniší, 11.00 Štramberk B – Rybí, 13.30 Ženklava – Tichá, 13.45 Straník - Trojanovice-Bystré

4. kolo

Sobota 9. října, 13.30 Petřvald na Moravě – Straník, neděle 10. října, 10.00 Kateřinice – Rybí, 13.00 Ženklava – Lichnov, 13.30 Vlčovice-Mniší - Štramberk B, Tichá - Trojanovice-Bystré

1. kolo

Sobota 16. října, 10.00 Trojanovice-Bystré - Štramberk B (hřiště Trojanovice I.), neděle 17. října, 10.00 Kateřinice – Ženklava, Rybí - Petřvald na Moravě, Lichnov – Straník, 13.30 Tichá - Vlčovice-Mniší

3. kolo

Sobota 23. října, 10.00 Trojanovice-Bystré - Ženklava (hřiště Trojanovice I.), neděle 24. října, 10.00 Kateřinice - Vlčovice-Mniší, Rybí – Tichá, Lichnov - Petřvald n. M. 12.45 Straník - Štramberk B

2. kolo

Sobota 30. října, 12.00 Petřvald na Moravě - Trojanovice-Bystré, neděle 31. října, 11.00 Štramberk B – Lichnov, 11.30 Ženklava – Rybí, 12.00 Vlčovice-Mniší – Straník, Tichá - Kateřinice

Okresní soutěž starších žáků,
skupina B

(TJ Sokol Kunín, TJ Sokol Sedlnice, FK Prosperita Bartošovice, TJ Niva Hladké Životice, TJ Jistebník nad Odrou, TJ Sokol Vražné, TJ Sokol Spálov, TJ Sokol ČOS Bravantice)

5. kolo

Sobota 4. září, 9.00 Kunín - Sedlnice (hřiště Nový Jičín), neděle 5. září, 10.00 Bartošovice - Hladké Životice, 14.30 Jistebník nad Odrou – Vražné, 14.45 Spálov - Bravantice

6. kolo

Neděle 12. září, 10.00 Sedlnice – Spálov, 14.00 Hladké Životice – Kunín, Jistebník nad Odrou – Bartošovice, 14.30 Bravantice - Pustějov

7. kolo

Sobota 18. září, 12.00 Pustějov – Sedlnice, 15.30 Kunín - Jistebník nad Odrou (hřiště Nový Jičín), neděle 19. září, 10.00 Bartošovice – Vražné, 14.15 Spálov - Hladké Životice

8. kolo

Sobota 25. září, 14.30 Vražné – Bravantice, neděle 26. září, 10.00 Bartošovice – Kunín, 14.00 Hladké Životice – Pustějov, Jistebník nad Odrou - Spálov

9. kolo

Sobota 2. října, 11.30 Pustějov - Jistebník nad Odrou, 15.00 Kunín - Vražné (hřiště Nový Jičín), neděle 3. října, 13.45 Spálov – Bartošovice, 14.00 Bravantice - Sedlnice

4. kolo

Sobota 9. října, 13.30 Vražné – Pustějov, neděle 10. října, 10.00 Sedlnice – Bartošovice, 13.00 Hladké Životice - Jistebník nad Odrou, 13.30 Bravantice - Kunín

1. kolo

Sobota 16. října, 15.30 Kunín - Spálov (hřiště Nový Jičín), neděle 17. října, 10.00 Sedlnice – Vražné, Bartošovice – Pustějov, 13.00 Hladké Životice - Bravantice

3. kolo

Neděle 24. října, 10.00 Bartošovice – Bravantice, 12.30 Hladké Životice – Vražné, Jistebník nad Odrou – Sedlnice, 12.45 Spálov - Pustějov

2. kolo

Sobota 30. října, 9.30 Pustějov – Kunín, 12.00 Vražné – Spálov, neděle 31. října, 10.00 Sedlnice - Hladké Životice, 12.00 Bravantice - Jistebník nad Odrou