2. kolo
15. srpna (14.45): Veřovice B – Tichá B, (17.00): Mořkov B – Životice (Hodslavice), hřiště Životice, Vlčovice-Mniší B – Skotnice B-Mošnov, Hostašovice – Nová Horka, Lubina – Žilina, 16. srpna (17.00): Ženklava – Bernartice nad Odrou

3. kolo
22. srpna (17.00): Nová Horka – Lubina, Tichá B – Hostašovice, 23. srpna (10.15): Žilina – Bernartice nad Odrou, (17.00): Ženklava – Mořkov B, Skotnice B-Mošnov – Veřovice B, hřiště Mošnov, Životice (Hodslavice) – Vlčovice-Mniší B, hřiště Hodslavice

4. kolo
29. srpna (17.00): Mořkov B – Vlčovice-Mniší B, hřiště Životice, Hostašovice – Skotnice B-Mošnov, Lubina – Tichá B, Nová Horka – Bernartice nad Odrou, 30. srpna (17.00): Veřovice B – Životice (Hodslavice), Ženklava – Žilina

5. kolo
5. září (17.00): Nová Horka – Ženklava, Tichá B – Bernartice nad Odrou, Vlčovice-Mniší B – Veřovice B, 6. září (10.15): Žilina – Mořkov B, (17.00): Skotnice B-Mošnov – Lubina, hřiště Mošnov, Životice (Hodslavice) – Hostašovice, hřiště Hodslavice

6. kolo
12. září (16.30): Mořkov B – Veřovice B, hřiště Životice, Hostašovice – Vlčovice-Mniší B, Lubina – Životice (Hodslavice), 13. září (10.15): Žilina – Nová Horka, (16.30): Bernartice nad Odrou – Skotnice B-Mošnov, Ženklava – Tichá B

7. kolo
19. září (16.00): Nová Horka – Mořkov B, Tichá B – Žilina, Vlčovice-Mniší B – Lubina, 20. září (16.00): Skotnice B-Mošnov – Ženklava, hřiště Mošnov, Životice (Hodslavice) – Bernartice nad Odrou, hřiště Hodslavice, Veřovice B – Hostašovice

8. kolo
26. září (16.00): Mořkov B – Hostašovice, hřiště Životice, (16.00): Lubina – Veřovice B, Nová Horka – Tichá B, 27. září (10.15): Žilina – Skotnice B-Mošnov, (16.00): Bernartice nad Odrou – Vlčovice-Mniší B, Ženklava – Životice (Hodslavice)

9. kolo
3. října (15.30): Tichá B – Mořkov B, Vlčovice-Mniší B – Ženklava, Hostašovice – Lubina, 4. října (15.30): Skotnice B-Mošnov – Nová Horka, hřiště Mošnov, Životice (Hodslavice) – Žilina, hřiště Hodslavice, Veřovice B – Bernartice nad Odrou

10. kolo
10. října (15.30): Mořkov B – Lubina Životice, Nová Horka – Životice (Hodslavice), Tichá B – Skotnice B-Mošnov, 11. října (10.15): Žilina – Vlčovice-Mniší B, (15.30): Bernartice nad Odrou – Hostašovice, Ženklava – Veřovice B

11. kolo
17. října (15.00): Vlčovice-Mniší B – Nová Horka, Hostašovice – Ženklava, Lubina – Bernartice nad Odrou, 18. října (15.00): Skotnice B-Mošnov – Mořkov B, hřiště Mošnov, Životice (Hodslavice) – Tichá B, hřiště Hodslavice, Veřovice B – Žilina

1. kolo
2. října (14.30): Nová Horka – Veřovice B, Tichá B – Vlčovice-Mniší B, 25. října (10.15): Žilina – Hostašovice, (14.30): Bernartice nad Odrou – Mořkov B, Ženklava – Lubina, Skotnice B-Mošnov – Životice (Hodslavice), hřiště Mošnov