2. kolo
16. srpna: Spálov – Nový Jičín B, Zbyslavice – Sedlnice, Štramberk – Skotnice, Jeseník nad Odrou – Kopřivnice, Tísek – Kunín, Rybí – Mořkov, Velké Albrechtice – Trojanovice I

3. kolo
23. srpna: Trojanovice I – Spálov, Mořkov – Velké Albrechtice, Kunín – Rybí, Kopřivnice – Tísek, Skotnice – Jeseník nad Odrou, Sedlnice – Štramberk, Nový Jičín B – Zbyslavice

4. kolo
30. srpna: Spálov – Zbyslavice, Štramberk – Nový Jičín B, Jeseník nad Odrou – Sedlnice, Tísek – Skotnice, Rybí – Kopřivnice, Velké Albrechtice – Kunín, Trojanovice I – Mořkov

5. kolo
6. září: Mořkov – Spálov, Kunín – Trojanovice I, Kopřivnice – Velké Albrechtice, Skotnice – Rybí, Sedlnice – Tísek, Nový Jičín B – Jeseník nad Odrou, Zbyslavice – Štramberk

6. kolo
13. září: Spálov – Štramberk, Jeseník nad Odrou – Zbyslavice, Tísek – Nový Jičín B, Rybí Sedlnice, Velké Albrechtice – Skotnice, Trojanovice I – Kopřivnice, Mořkov – Kunín

7. kolo
20. září: Kunín – Spálov, Kopřivnice – Mořkov, Skotnice – Trojanovice, Sedlnice – Velké Albrechtice, Nový Jičín B – Rybí, Zbyslavice – Tísek, Štramberk – Jeseník nad Odrou

8. kolo
27. září: Spálov – Jeseník nad Odrou, Tísek – Štramberk, Rybí – Zbyslavice, Velké Albrechtice – Nový Jičín B, Trojanovice I – Sedlnice, Mořkov – Skotnice, Kunín – Kopřivnice

9. kolo
4. října: Kopřivnice – Spálov, Skotnice – Kunín, Sedlnice – Mořkov, Nový Jičín B – Trojanovice I, Zbyslavice – Velké Albrechtice, Štramberk – Rybí, Jeseník nad Odrou – Tísek

10. kolo
11. října: Spálov – Tísek, Rybí – Jeseník nad Odrou, Velké Albrechtice – Štramberk, Trojanovice I – Zbyslavice, Mořkov – Nový Jičín B, Kunín – Sedlnice, Kopřivnice – Skotnice

11. kolo
18. října: Skotnice – Spálov, Sedlnice – Kopřivnice, Nový Jičín B – Kunín, Zbyslavice – Mořkov, Štramberk – Trojanovice I, Jeseník nad Odrou – Velké Albrechtice, Tísek – Rybí

12. kolo
25. října: Spálov – Rybí, Velké Albrechtice – Tísek, Trojanovice I – Jeseník nad Odrou, Mořkov – Štramberk, Kunín – Zbyslavice, Kopřivnice – Nový Jičín B, Skotnice – Sedlnice

1. kolo
2. října: Velké Albrechtice – Spálov, Trojanovice I – Rybí, Mořkov – Tísek, Kunín – Jeseník nad Odrou, Kopřivnice – Štramberk, Skotnice – Zbyslavice, Sedlnice – Nový Jičín B

3. kolo
4. listopadu: Sedlnice – Spálov, Nový Jičín B – Skotnice, Zbyslavice – Kopřivnice, Štramberk – Kunín, Jeseník nad Odrou – Mořkov, Tísek – Trojanovice I, Rybí – Velké Albrechtice