2. kolo
15. srpna (14.45): Studénka – Petřvald na Moravě, Suchdol nad Odrou – Trojanovice I, (15.30): Spálov – Kateřinice, (17.00): Starý Jičín – Příbor, Jeseník nad Odrou – Trojanovice-Bystré, 16. srpna (14.30): Tichá – Mořkov

3. kolo
22. srpna (14.45): Trojanovice I – Spálov, Trojanovice-Bystré – Tichá, Petřvald na Moravě – Jeseník nad Odrou, (17.00): Příbor – Studénka, Kateřinice – Starý Jičín, 23. srpna (14.45): Mořkov – Suchdol nad Odrou

4. kolo
29. srpna (14.45): Studénka – Kateřinice, Suchdol nad Odrou – Trojanovice-Bystré, Trojanovice I – Mořkov, (15.30): Spálov – Starý Jičín, (17.00): Jeseník nad Odrou – Příbor, 30. srpna (14.30): Tichá – Petřvald na Moravě

5. kolo
5. září (14.45): Trojanovice-Bystré – Trojanovice I, Petřvald na Moravě – Suchdol nad Odrou, (17.00): Příbor – Tichá, Kateřinice – Jeseník nad Odrou, Starý Jičín – Studénka, 6. září (14.45): Mořkov – Spálov

6. kolo
12. září (14.15): Suchdol nad Odrou – Příbor, Trojanovice I – Petřvald na Moravě, (15:30): Spálov – Studénka, (16.30): Jeseník nad Odrou – Starý Jičín, 13. září (14.00): Tichá – Kateřinice, (14.15): Mořkov – Trojanovice-Bystré

7. kolo
19. září (13.45): Trojanovice-Bystré – Spálov, Petřvald na Moravě – Mořkov, Studénka – Jeseník nad Odrou, (16.00): Příbor – Trojanovice I, Kateřinice – Suchdol nad Odrou, Starý Jičín – Tichá

8. kolo
26. září (13.45): Suchdol nad Odrou – Starý Jičín, Trojanovice I – Kateřinice, Trojanovice-Bystré – Petřvald na Moravě, (15.30): Spálov – Jeseník nad Odrou, 27. září (13.30): Tichá – Studénka, (13.45): Mořkov – Příbor

9. kolo
3. října (13.15): Petřvald na Moravě – Spálov, Studénka – Suchdol nad Odrou, (15.30): Příbor – Trojanovice-Bystré, Kateřinice – Mořkov, Starý Jičín – Trojanovice I, Jeseník nad Odrou – Tichá

10. kolo
10. října (13.15): Suchdol nad Odrou – Jeseník nad Odrou, Trojanovice I – Studénka, Trojanovice-Bystré – Kateřinice, Petřvald na Moravě – Příbor, (15.30): Spálov – Tichá, 11. října (13.15): Mořkov – Starý Jičín

11. kolo
17. října (12.45): Studénka – Mořkov, (15.00): Příbor – Spálov, Kateřinice – Petřvald na Moravě, Starý Jičín – Trojanovice-Bystré, Jeseník nad Odrou – Trojanovice I, 18. října (12.30): Tichá – Suchdol nad Odrou

1. kolo
2. října (12.15): Suchdol nad Odrou – Spálov, Trojanovice I – Tichá, Trojanovice-Bystré – Studénka, Petřvald na Moravě – Starý Jičín, (14.30): Příbor – Kateřinice, 25. října (12.15): Mořkov – Jeseník nad Odrou