Moravskoslezská divize, starší a mladší dorost, skupina E

(FC Vítkovice, SK Sulko Zábřeh, Fotbal Frýdek-Místek, Tatran Litovel, SK Hranice, FK Bystřice pod Hostýnem, SK Uničov, 1. FC Přerov, FC Slušovice, TJ Nový Jičín, 1. HFK Olomouc, Městský FK Havířov, Slezský FC Opava, FK Slavia Opava) - mladší začátek v 10.15, starší ve stejném termínu od 12.30.

2. kolo (15. srpna)

Slavia Opava - 1. FC Přerov, Slušovice – Uničov, Nový Jičín - Bystřice pod Hostýnem, HFK Olomouc – Hranice, Havířov – Litovel, Slezský FC Opava B - Frýdek-Místek B, Vítkovice B - Zábřeh

3. kolo (22. srpna)

Zábřeh - Slavia Opava, Frýdek-Místek B - Vítkovice B, Litovel - Slezský FC Opava B, Hranice – Havířov, Bystřice pod Hostýnem - HFK Olomouc, Uničov - Nový Jičín, 1. FC Přerov - Slušovice

4. kolo (29. srpna)

Slavia Opava – Slušovice, Nový Jičín - 1. FC Přerov, HFK Olomouc – Uničov, Havířov - Bystřice pod Hostýnem, Slezský FC Opava B – Hranice, Vítkovice B – Litovel, Zábřeh - Frýdek-Místek B

5. kolo (5. září)

Frýdek-Místek B - Slavia Opava, Litovel – Zábřeh, Hranice - Vítkovice B, Bystřice pod Hostýnem - Slezský FC Opava B, Uničov – Havířov, 1. FC Přerov - HFK Olomouc, Slušovice - Nový Jičín

6. kolo (12. září)

Slavia Opava - Nový Jičín, HFK Olomouc – Slušovice, Havířov - 1. FC Přerov, Slezský FC Opava B – Uničov, Vítkovice B - Bystřice pod Hostýnem, Zábřeh – Hranice, Frýdek-Místek B – Litovel

7. kolo (19. září)

Litovel - Slavia Opava, Hranice - Frýdek-Místek B, Bystřice pod Hostýnem – Zábřeh, Uničov - Vítkovice B, 1. FC Přerov - Slezský FC Opava B, Slušovice – Havířov, Nový Jičín - HFK Olomouc

8. kolo (26. září)

Slavia Opava - HFK Olomouc, Havířov - Nový Jičín, Slezský FC Opava B – Slušovice, Vítkovice B - 1. FC Přerov, Zábřeh – Uničov ,Frýdek-Místek B - Bystřice pod Hostýnem, Litovel - Hranice

9. kolo (3. října)

Hranice - Slavia Opava, Bystřice pod Hostýnem – Litovel, Uničov - Frýdek-Místek B, 1. FC Přerov – Zábřeh, Slušovice - Vítkovice B, Nový Jičín - Slezský FC Opava B, HFK Olomouc - Havířov

10. kolo (10. října)

Slavia Opava – Havířov, Slezský FC Opava B - HFK Olomouc, Vítkovice B - Nový Jičín, Zábřeh – Slušovice, Frýdek-Místek B - 1. FC Přerov, Litovel – Uničov, Hranice - Bystřice pod Hostýnem

11. kolo (17. října)

Bystřice pod Hostýnem - Slavia Opava, Uničov – Hranice, 1. FC Přerov – Litovel, Slušovice - Frýdek-Místek B, Nový Jičín – Zábřeh, HFK Olomouc - Vítkovice B ,Havířov - Slezský FC Opava B

12. kolo (24. října)

Slavia Opava - Slezský FC Opava B, Vítkovice B – Havířov, Zábřeh - HFK Olomouc, Frýdek-Místek B - Nový Jičín, Litovel – Slušovice, Hranice - 1. FC Přerov, Bystřice pod Hostýnem – Uničov

13. kolo (31. října)

Uničov - Slavia Opava, 1. FC Přerov - Bystřice pod Hostýnem, Slušovice – Hranice, Nový Jičín – Litovel, HFK Olomouc - Frýdek-Místek B, Havířov – Zábřeh, Slezský FC Opava B - Vítkovice B

1. kolo (7. listopadu)

Vítkovice B - Slavia Opava, Zábřeh - Slezský FC Opava B, Frýdek-Místek B – Havířov, Litovel - HFK Olomouc, Hranice - Nový Jičín, Bystřice pod Hostýnem – Slušovice, Uničov - 1. FC Přerov