Bílovec – Polanka 1:1 (0:0)

Diváci si na první branku zápasu museli počkat až do 89. minuty, kdy se do vedení dostali domácí. Nutno dodat, že branku doprovázely četné protesty ze strany hostů kvůli neodmávanému ofsajdu. Bílovec však vedení neudržel, v 92. minutě se mezi tyče strefil hostující Stanislav Šolc, a bylo vyrovnáno. Rozhodčí pak ukončil zápas a obě mužstva se rozešla smírně 1:1.

Příliš nadšený nebyl po zápase ani jeden z trenérů. „První poločas byl z naší strany hodně špatný. O přestávce jsem v kabině musel hráčům hodně domlouvat. Bílovec byl hodně namotivovaný a na trávníku to bylo vidět,“ zmínil trenér Polanky Lubomír Adler a jedním dechem dodal: „Branka domácích ale podle mého padla z jasného ofsajdu. Rozhodčí to ale neodpískali, a tak jsme se s tím museli poprat. Naštěstí se nám v závěru podařilo vyrovnat. Příliš spokojeni ale nejsme, chtěli jsme vítězství.“

Podobnou náladu měl po utkání také kouč Bílovce Libor Radimec. „Zápas to byl dobrý, hlavně ze začátku. Nechyběla mu rychlost ani šance. Bohužel se dlouho čekalo na gól. Pokud by se nám podařilo skórovat v první půli, mohlo být rozhodnuto. Druhý poločas už podle mého názoru nebyl příliš o fotbale. Hra se hodně kouskovala. Sice se nám podařilo dát branku, jenže Polanka vyrovnala. Myslím si ale, že rozhodčí nastavovali zbytečně dlouho.“ (jaz)