Desáté jarní kolo tak má místo třiceti, i s tímto utkáním, 33 branek, což je třetí nejvyšší počet. Nejvíce branek zatím padlo v 8. kole (39), ve třetím pak 36.

BOMBER FRENSPORTU

10 BRANEK

Petr Ďurica (Hájek a synové Jakubčovice)

8 BRANEK

Václav Prašivka (TJ Klimkovice)

7 BRANEK

Majling (TJ Klimkovice), Jiří Malúš (TJ Petřvald na Moravě)

6 BRANEK

Roman Bartoš (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Seidler (FC Bílovec), Knybel (AFC Veřovice), Filip Bartoň (TJ Nový Jičín B), Michal David (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou),

5 BRANEK

Seman (FC Bílovec), Jan Jurajda (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Valentyn Jaščišak (TJ Petřvald na Moravě), Barvenčík (TJ Sokol Starý Jičín), Jakub Rek (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Daniel Lys (TJ Sokol Kateřinice)

4 BRANKY

Martin Černoch (AFC Veřovice), Slivka (TJ Odry), Zuzaňák (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Petr Vahalík a Škrla (TJ Sokol Starý Jičín), Demel a Malina (Hájek a synové Jakubčovice), Lukáš Burget (FC Libhošť), Uhlár (TJ Nový Jičín B)

3 BRANKY

Jakub Hanzelka a Gelnar (TJ Nový Jičín A), Timko a Horník (Bílovec), Bača (TJ Klimkovice), Martin Blažek (FC Libhošť), Šarina a Huvar (TJ Petřvald na Moravě), Marek Zeman a Beneš (NFC Lichnov), Ondřej Švrček (TJ Sokol Tichá), Pavel Lys (TJ Sokol Kateřinice), Velík (TJ Odry), Kotešovec a Pospěch (TJ Sokol Starý Jičín)

2 BRANKY

Pelán a Pražák (TJ Nový Jičín A), Plachký (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Teichman (FC Bílovec), Lukáš Polášek a Drozd (FC Vlčovice-Mniší), Košelík (AFC Veřovice), Tvarůžek, Masnica, Tomáš Rek a Žlebek (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Pavelka (Hájek a synové Jakubčovice), Martin Jaroš, Martin Hyl, Jan Jaščišak a Koprajda (TJ Petřvald na Moravě), Petr Vyhlídal (TJ Nový Jičín B), Ferenc, Sucháček, Merten a Konrád (TJ Odry), Jaroslav Polášek (TJ Sokol Kateřinice), Folberger a Šrom (TJ Sokol Starý Jičín), Symerský, Bednář a Pavel Čapka (FC Libhošť), Pavel Fojtík (TJ Sokol Tichá), Martin Goláň (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou)

1 BRANKA

Lokša a Kalich (Nový Jičín A), Vaverka, Černoch, Jurek a R. Kaša (SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm), Kuděla (FC Bílovec), Michal Hanko, Švolba a Ondřej Matúš (AFC Veřovice), Čevela, Roman Jalůvka a Jiří Štěpán (FC Vlčovice-Mniší), Švábík (TJ Klimkovice), M. Kretík, Jan Goláň, Vaško, Sládeček, Krpec, M. Bajer a Cverna (TJ Slavoj Jeseník nad Odrou), Mikšík, Marcel Černoch, Matula, Hess a Blahuš (TJ Nový Jičín B), Miloš Vahalík, Hubeňák a Dulák (TJ Sokol Starý Jičín), Lukáš Richter, Jan Kuchař, Jan Sedláček, Slouka, Brož a Zbořil (TJ Sokol Kateřinice), Pjatkan (TJ Odry), Lukáš Sedlaček, Marek Paulus a Mácha (všichni TJ Petřvald na Moravě), Roman Horák a Kučera (NFC Lichnov), Jiří Jachník a Indrák (FC Libhošť), Klevar (Hájek a synové Jakubčovice), Borák a Jaroslav Jachník (TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou), Michal Lacko, Štefek (TJ Sokol Tichá).


Odehraná kola
1. kolo: 28 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
2. kolo: 23 branek (1 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 1
3. kolo: 36 branek (1 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
4. kolo: 20 branek (1. z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
5. kolo: 29 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 1
6. kolo: 31 branek (1 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 0
7. kolo: 22 branek (2 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
8. kolo: 39 branek (3 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
9. kolo: 22. branek (0 z PK), nejvíce branek: 2, vlastní: 0
10. kolo: 33. branek (1 z PK), nejvíce branek: 3, vlastní: 0


Hattricky
Václav Prašivka (57 minut)
Michal Seidler (58 minut)