PÁTEK 18. ŘÍJNA

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6), 16.30 Trojanovice I Bernartice n. O. Okresní přebor ml. žáků, sk. B, 16.30 Kateřinice Děrné.

SOBOTA 19. ŘÍJNA

ŽENY

Moravskoslezská divize, sk. A, 14.00 Lubina Veřovice (Duda).

MUŽI

Moravskoslezská divize, sk. E, 15.00 Nový Jičín Valašské Meziříčí (Horák Běhal, Bureš).

I. A třída, sk. B, 15.00 Veřovice Sedliště (Kolečkář Moravec, Tisovský).

I. B třída, sk. D, 15.00 Hukvaldy Libhošť (Szkuta st. Svoboda), Tichá Kopřivnice (Dytko Bogár, Fieber), Suchdol Bordovice (Šafrán Latoň, Pustějovský).

Okresní přebor, 15.00 Skotnice Spálov (Pavelek), Bartošovice Odry B (Klement Růčka), Troj.-Bystré Fulnek (L. Glogar Mikolanda), Studénka Vel. Albrechtice (Žitník Žáček), Trojanovice I Lichnov (T. Lakomý Pala).

Okresní soutěž, sk. A, 12.30 Tichá B Lubina (Fieber), 15.00 Hostašovice Ženklava (Rýdel st.), Hodslavice Štramberk (Malina), Mořkov B Vlčovice-Mniší B (hř. Životice, J. Vrána).

Okresní soutěž, sk. B, 15.00 Petřvald n. M. B Sedlnice (Horáková).

DOROST

Moravskoslezská divize, sk. E, 10.15/12.30 Nový Jičín Staříč (Vojkovský).

Krajská soutěž st. dorostu, sk. A, 12.30 Studénka Hradec n. M. (Žáček), 12.45 Suchdol Rýmařov (Pustějovský).

Krajská soutěž st. dorostu, sk. B, 10.00 Frenštát p. R. Mořkov (Seidler), 10.15 Skotnice Brušperk (Kontoršikov).

Okresní přebor, 1. kolo, 10.00 Kateřinice Pustějov (Bogár), 12.30 Veřovice Fulnek (Malina), 12.45 Troj.-Bystré Tichá (Mikolanda).

Okresní soutěž, 1. kolo, 12.15 Vlčovice-Mniší Kunín (Žáček), 12.45 Jakubčovice Lichnov (Vrábel).

ŽÁCI

Žákovská liga Morava sever U15/U14, 10.00/11.45 Bílovec Třinec (Mojžíš).

Krajská soutěž st. a ml. žáků, sk. A, 9.00/10.45 Odry Kobeřice (Tisovský).

Okresní přebor st. žáků, 10.00 Suchdol n. O. Štramberk (Klement), Studénka Fulnek (M. Rýdel).

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6), 13.00 Příbor Mořkov.

Okresní přebor ml. žáků, sk. A, 10.00 Lubina Hostašovice.

NEDĚLE 20. ŘÍJNA

MUŽI

I. B třída, sk. D, 15.00 Vlčovice Odry (Švec Novák, Žáček), Kozlovice Kateřinice (Kielar Chýlek), Jistebník Jeseník (Plevza Bartek, Pustějovský), Starý Jičín Jakubčovice (Závodný Poledník, L. Glogar).

Okresní přebor, 10.15 Žilina Kunín (J. Vrána Pavelek), 15.00 Tísek Mořkov (Fieber P. Lakomý).

Okresní soutěž, sk. A, 15.00 Rybí Straník (M. Vrána).

Okresní soutěž, sk. B, 15.00 Skotnice B Příbor (hř. Mošnov, Polák).

DOROST

Krajský přebor st. a ml. dorostu, 10.00/12.15 Bílovec Kravaře (Tisovský).

Okresní přebor, 1. kolo, 12.30 Starý Jičín Štramberk (L. Glogar).

Okresní soutěž, 1. kolo, 12.15 Libhošť Jeseník (Rýdel st.)

ŽÁCI

Okresní přebor st. žáků, 10.00 Libhošť Bartošovice (Rýdel st.), 12.45 Jeseník n. O. Kunín (Horáková). Okresní soutěž st. žáků, sk. A, 12.30 Ženklava Troj.-Bystré, 12.45 Hladké Životice Pustějov. Okresní soutěž st. žáků, sk. B, 12.30 Spálov Tísek, 12.30 Jistebník n. O. Bravantice (Pustějovský).

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6), 10.00 Kateřinice Vlčovice-Mniší, 12.45 Straník Sedlnice. Okresní přebor ml. žáků, sk. A, 10.00 Lichnov Čeladná, 13.00 Veřovice Tichá. Okresní přebor ml. žáků, sk. B, 10.00 Zbyslavice Kunín.