Výsledky 14. kola: Olympia Bruntál - Pržno 7:0, MFK Vítkovice - Český Těšín 0:0, Brušperk - Slovan Ostrava 0:3.

Trojanovice-Bystré - Lubina 1:6 (0:3)

Nejlépe postavený ženský celek v aktuální tabulce nepřipustil žádné překvapení a na hřišti posledního celku zvítězil 6:1. Fotbalistky Lubiny, vedené trenérem Kofroněm, našláply k zisku tří bodů už v prvním poločase, který na Bystrém vyhrály 3:0. Lubině tak patří, se třiadvaceti body, čtvrtá příčka a v příštím kole má volno.

Branky: V. Küttnerová 2, P. Küttnerová 2, P. Kolářová, M. Najzarová.

Stachovice - Veřovice 3:0 (2:0)

Hned na úvod jara se proti sobě postavily i další dva celky z Novojičínska. Fotbalistky Veřovic se proti stachovické Slavii gólově neprosadily a nakonec si domů odvezly třígólovou porážku. Veřovice preferovaly nakopávané míče na své rychlé útočnice Bražinovou a Šulákovou, ale ani jedna z příležitostí hostů brankou neskončila. Stachovice se tak sedmým Veřovicím přiblížily na rozdíl dvou bodů. Veřovice mohou porážku odčinit už v neděli, kdy doma od 10 hodin přivítají poslední Trojanovice-Bystré.

Branky: Růčková, Víchová, Vašutová.

Stachovice: V. Vávrová Pospíšilová (82. N. Vávrová), D. Petrů, Tihelková Halaštová (79. Trávníková), Vašutová, Fabiánová, Mičková (87. A. Petrů) Víchová, Růčková (75. Mikundová), Blažková.

ČSAD Havířov - Štramberk 9:0 (3:0)

Domácí celek byl v plné síle, zatímco hosté přijeli oslabeni o čtyři zraněné klíčové hráčky, včetně brankářky Kociánové. „Pro některé z našich hráček to bylo vůbec první utkání v kariéře. Snažili jsme se o otevřenou hru se snahou o kombinaci, ale přes pozornou obranu domácích jsme se nedokázali prosadit. Po přestávce vyjádřily hráčky Havířova svůj tlak brankově a přesvědčivě zvítězily. Náhradnice v naší brance odchytala teprve svůj druhý zápas v životě," informoval vedoucí štramberského týmu Ladislav Slanina. Nakonec se domácí kanonáda zastavila až na čísle 9. V neděli od 15 hodin přivítají Štramberačky doma v derby Stachovice.