„Za mě dobré utkání. Nastoupili jsme s třemi stopery, navíc se nám začíná vyprazdňovat marodka, což je pozitivní,“ řekl na úvod trenér Petřvaldu Jiří Halamíček. „První poločas byl vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. My jsme se do jedné dostali hned v úvodu, ovšem Kovařík byl faulován. Jít o běžný zápas, tak jasná červená,“ měl jasno trenér Pávů.

Nový Jičín prohrál v Havířově
Ďáblové se u favorita dvě třetiny drželi. Tu třetí ovládl Havířov

Po přestávce začaly padat i góly. Skóre otevřel Celba. Na 0:2 zvyšoval Jan Plešek, který proměnil penaltu nařízenou za faul na Dujsíka. Na konečných 0:3 upravil Taraba. „Ve druhém poločase jsme měli navrch. Dobře jsme kombinovali a chodili do šancí. S druhou půli jsem spokojený,“ byl spokojený Jiří Halamíček.

Za Petřvald naskočil dvacetiletý fotbalista Karel Matyska. Jedná se o odchovance Hlučína, který hrával také za Vítkovice nebo Porubu. Jeho posledním klubem byly Dolní Datyně.

Nový Jičín – Petřvald 0:3 (0:0)
Branky: Celba, Jan Plešek (penalta), Taraba.
Petřvald: Ognjanov – Taraba, Švec, Ciesarik – Buryan, Vengřínek, Celba, Urban, Barkov – Bernatský, Kovařík. Střídali: J. Plešek, Matyska, Dujsík, Dresler, P. Plešek. Trenér: Jiří Halamíček