SLAVKOV – SK BESKYD FRENŠTÁT P. R. 1:1 (0:1)

Do vedení poslal Frenštát Tomáš Čuport, který po trestném kopu vymetl šibenici domácí branky. Soupeř i přes výškovou převahu nedokázal zúročit žádnou standardní situaci a obrana Frenštátu tak stále odolávala. Vyrovnání přišlo patnáct minut před závěrečným hvizdem. Po dlouhém nákopu a následném brejku vyrovnal domácí Bahr. „Byli jsme fotbalovější a chtěli jsme hrát fotbal. Soupeř nás trochu přehrával v jediné věci, a to v bojovnosti. Přetlačovali nás v osobních soubojích, kdy byli tvrdší a důraznější," řekl k průběhu utkání sportovní manažer Frenštátu Pavel Měrka. Velkou šanci měl na noze i kapitán hostí Sládeček, ale druhý gól už Frenštát nepřidal. „Měli jsme více šancí než domácí, jednou vykopávali míč i z brankové čáry, ale bohužel jsme neproměnili šance a oni z brejku srovnali," dodal Pavel Měrka.

Na první bodový zisk budou moci frenštátští fotbalisté navázat už ve středu 26. září v 16. hodin v Dětmarovicích, kdy je na programu dohrávka 5. kola.

Branky: 76. Bahr – 23. Čuport, ŽK: Kovář, Kalod, Dobiáš, Bartoš, Jurek, Čuport, diváci: 180.

Frenštát p. R.: Pešák – Čuport, Sládeček, Kalod, Kovář – R. Kaša, Dobiáš, Marek (88. Putorík), Bartoš, Dorňák – Klimpar (62. Jurek).Trenér: Sacho Iliev Michaylov. (dbt)

Krajský přebor.