Domácí nastoupili do utkání bez čtveřice Špaček, Kovář, Štika a Marek, kdy první dva zasáhali do utkání jenom ve druhé půli. Všichni totiž absolvovali extrémní závod Beskydská sedmička. V prvním poločase byl jasně aktivnější Šenov, ale hostující kanonýr Zbyněk Bednář se naštěstí pouze zastřeloval. Pak ale přišla 45. minuta a rychlý protiútok Šenovských, který už hostující forvard gólově zakončil.

„Věděli jsme, že Šenov bude hrát dlouhé balony na Bednáře. Snažili jsme se ho pokrýt, ale bohužel se nám to moc nedařilo. Už během prvního poločasu měl totiž tři vyložené šance. Bohužel jsme inkasovali branku v poslední minutě, což by se nemělo stávat, ale o gól jsme si koledovali. Chtěli jsme zápas uhrát alespoň bojovností, ale nedařilo se nám ani to. Bylo to z naší strany mdlé,“ hodnotil druhou domácí porážku trenér fotbalistů z pod Radhoště Radúz Rek. Šenovský brankář Szarowski byl v prvním poločase téměř bez práce.

Po návratu z kabin se domácí snažili alespoň o vyrovnání a prvních deset minut svého soupeře zatlačili. „Potom ale naše aktivita opadla a hra se vyrovnala. Po druhé inkasované brance ale bylo po nás. Byla vidět psychická deka a gól bychom nedali asi, ani kdybychom hráli čtrnáct dní,“ zoufal si dále Rek, jehož tým čeká v sobotu cesta na hřiště favorizovaných Dětmarovic. „Bylo to pro nás hodně důležité utkání, po kterém jsme se bohužel přiklonili na špatnou stranu tabulky. Teď nás nečeká nic lehkého, takže musíme začít od nuly a plnit nejjednodušší věci. Každý bod pro nás bude mít obrovskou váhu a podpoří naši psychiku,“ zamyslel se závěrem trenér Beskydu.

SK BESKYD FRENŠTÁT P. R. – SK ŠENOV 0:2 (0:1)

Branky: 45. Z. Bednář, 70. Čižmář. ŽK: Gillar – Klimša, Beránek. Rozhodčí: Potiorek – Švec, Opěla. Diváci: 150.

Frenštát p. R.: Pešák – Jurek, Bartoš, J. Bednář, Vaverka – Blažek, Uličný (73. Špaček), Fojtík (80. Kovář), Gillar – Kahánek, Klimpar. Trenér: Rek.