Venku jsou zatím fotbalisté Fulneku stoprocentní, naposledy se ze tří bodů poprvé radovali poprvé na svém hřišti, odnesly to Petrovice. „Start do soutěže máme dobrý, chtěli jsme vyhrávat hlavně doma. Devět bodů je rozhodně solidních,“ pochvaluje si vedoucí mužstva Fulneka Pavel Jurča.

Domácím se skvěle povedl začátek, už v 6. minutě se z rohového kopu hlavou prosadil Černín. „Povedlo se nám vstřelit rychlou první branku, a to nás trochu uklidnilo, protože jsme jsme chtěli potvrdit body z Háje a domácí zápasy se nám moc nedařily,“sdělil po utkání Jurča. Ještě do poločasu se Černín trefil po centru ze strany znovu.

V 58. minutě už to bylo 3:0, když proměnil penaltu Ďurica. Jenže poté si Fulnek vybral slabší chvilku. „Ztratili jsme koncentraci a během tří minut jsme dostali dvě branky,“ řekl Jurča. To ale nakonec Fulneku vadit nemuselo, v 85. minutě přidal po brejku po Maléřově přihrávce pojistku Lukáš Stratil. Už ve středu hraje Fulnek se Šenovev.

FULNEK – LOKO. PETROVICE 4:2 (2:0)

Fulnek: Rozsypal – Vašina (67. J. Stratil), M. Zagol, Seidler, Mráz (67. Maléř) – P. Zagol, Rybařík, Černín, L. Stratil (88. Šebesta) – Ďurica, Špitalík (86. Plný).

Branky: 6. a 41. Černín, 58. Ďurica, 85: Stratil – 60. a 62. Hanousek. Rozhodčí: Vojkovský – Potiorek, Petroš. ŽK: 80. Černín – 35. Juroszek, 43. Ruisl, 57. Majerczyk, 57. Hanousek, 67. Šiška, 69. Paduch, 72. Sikora. Diváci: 232.