Souhrn I. B třídy, sk. D: Hattrick Černocha rozhodl o veřovické výhře v Odrách

Novojičínsko – Fotbalisté Starého Jičína smazali po změně stran náskok Spálova a domů si vezli bod za remízu 2:2. Lídr z Fulneku si dojel pro další tři body do kopřivnického azylu Vlčovic, kde vyhrál 4:1 a v jasnou záležitost změnil domácí utkání Mořkov, který přehrál Jeseník nad Odrou 4:0. Potřebné body nezískal nováček z Pustějova, který padl na hřišti Ostravice a Tichá si doma poradila nejtěsnějším poměrem s Fryčovicemi. U posledních Hukvald pak nezaváhala Kopřivnice, která uspěla po výhře 3:0.

13.6.2018

Martin Černoch (v modrém) řídil veřovické vítězství v Odrách.Foto: Archiv Deníku

TJ ODRY – AFC VEŘOVICE 1:3 (0:2)

Veřovický AFC mohl skórovat už po pěti minutách, ale velkou šanci Hanka zhatil včasným vyběhnutím Mališ. Odry záhy odpověděly taktéž gólovkou, ale netrefily zařízení. Ve 23. minutě na sebe poprvé výrazněji upozornil muž zápasu Černoch, jenž parádně zahraným přímým kopem přes zeď, zpoza šestnáctky, donutil Mališe poprvé kapitulovat.

Před půlhodinou hry se musel pořádně činit veřovický gólman a předseda klubu v jedné osobě Martin Fojtík, jenž si poradil s nebezpečnou ranou k tyči i s následnými dorážkami, po kterých domácí jen nevěřícně klopili hlavy.

Těsně před pauzou pak našel Radim Košelík přesným pasem Černocha, jenž hlavičkou v pádu přidal Odrám na cestu do šaten druhý gólový zásah.

„Bylo vidět, že proti nám nastoupil druhý tým tabulky. Nezačali jsme špatně a měli jsme tam gólové šance, ale Veřovice mají ve svém středu dva top hráče - kapitána Košelíka a Černocha, kteří z brejků dokázali hrozit. Když proti týmu, jakým jsou Veřovice, neproměníme takové šance, tak je o výsledku prakticky rozhodnuto,“ smutně konstatoval trenér Oder Petr Chuděj.

I po změně stran měli více možností ke skórování fotbalisté Veřovic, ale Hankův pokus Mališ vyrazil a poté v dobré pozici míč na poslední chvíli netrefil Černoch, jenž se ale hattricku dočkal v 73. minutě. Po dalším vybídnutí od Radima Košelíka totiž přesnou ranou na vzdálenější tyč navýšil veřovické vedení již na 3:0.

Odry už pak stihly jen úpravu skóre, když se po centru prosadil hlavičkou obránce Hurta. „Veřovice mají dobře zvládnuté situace směrem dopředu a výsledek už si pohlídaly. Ověřili jsme si, že nám do vrchních pater ještě něco málo chybí. Veřovice ukázaly kvalitu a musím říct, že mi v některých momentech připadaly dokonce kvalitnější než Fulnek,“ ocenil oderský kouč výkon druhého týmu soutěže.

Veřovice tak potvrdily jarní formu a sezonu uzavřou domácím derby s rivalem ze sousedního Mořkova. „Poslední venkovní utkání v sezoně jsme zvládli na jedničku. Po celou dobu utkání jsme byli lepším a aktivnějším mužstvem. Domácí v první půli mohli sice se skórem něco udělat, ale předseda klubu Martin Fojtík chytal jako za mlada a nedal domácím šanci se prosadit. No a v útoku máme Martina Černocha, což je letos záruka na branky,“ shrnul vítězství vedoucí veřovického týmu Marcel Fojtík.

Branky: 83. Hurta – 24., 42. a 78. Černoch. Rozhodčí: Bartoš – Seidler, Brabec.

Odry: Mališ – Holub (46. Šíma), Veselý, Rybařík, Hurta – Vidlák, Konrád (60. Vičánek), E. Chuděj, Frais (62. J. Paszko) – Maléř¨(78. P. Fabiánek), Repta. Trenér: Petr Chuděj.

Veřovice: Mart. Fojtík – Švolba, Hrivňák (79. Mokrý), Adamec, Knybel – O. Matuš, Ra. Košelík, Kupčák, Ro. Košelík (78. Šindler) – Hanko, Černoch. Trenér: Roman Mička.

TJ SPÁLOV – FK STARÝ JIČÍN 2:2 (2:0)

Někteří diváci ještě ani nestačili zaujmout své pozice, když po necelé půlminutě orazítkoval tyč domácí Karel Pop.

Spálov byl v první půli aktivnějším celkem, což dokumentoval ve 32. minutě, ve které se po dlouhé autu Chuděje prosadil hlavičkou k tyči stoper Sucháček. Neuběhly ani tři minuty a domácí příznivci už se radovali podruhé, když hrající kouč Kiša našel rozběhnutého Patrika Popa, jenž při zakončení nedal Hatlapatkovi šanci a upravil na poločasových 2:0.

Nedlouho po návratu z kabin nezakončil nadějnou příležitost Karel Pop a domácího brankáře Ambrože pak zachránilo břevno.

Krátce po hodině hry už ale Starý Jičín snížil, když první pokus ještě Ambrož vyrazil, ale na dorážku střídajícího Poláška, jenž byl v tu dobu na trávníku šest minut, už stačit nemohl. Hosté pak byli za svou aktivitu odměněni v 83. minutě, když dostal míč za obranu Škrla, jenž prostřelil Ambrože a vyrovnal na konečných 2:2. I bod ale Spálovu zaručil konečnou 3. pozici, což je nejlepší umístění v B. třídě v historii klubu.

„V první půli jsme byli lepší a vedení v poločasu jsme si zasloužili. Ve druhém poločasu jsme ale tahali za kratší konec a hosté po zásluze vyrovnali. Remíza je spravedlivým výsledkem utkání,“ konstatoval sekretář třetího celku tabulky Luděk Remeš.

Starý Jičín tak po vybojovaném bodu neskončí v letošní sezoně hůř než pátý. „Zápas ve Spálově měl z naší strany dva různé poločasy. V prvním poločase jsme mohli prohrávat už v první minutě. Na menším hřišti, jaké ve Spálově mají, musíte mít rychlou a dobrou práci s míčem, a pokud to jde, tak musíte hru umět ve správný okamžik zrychlit. Nic z toho nám ale nešlo, a navíc jsme dvakrát inkasovali,“ kroutil hlavou jeden z trenérů FK Starý Jičín Radek Kreml, jenž však mohl být, spolu se svým bratrem Markem, spokojen s tím, jak jejich svěřenci odehráli druhou pětačtyřicetiminutovku.

„V ní už jsme byli lepším mužstvem a bod jsme si zasloužili. Za druhý poločas patří hráčům za předvedený výkon dík. Sami se přesvědčili, že i s takovým poločasovým výsledkem se dá něco udělat,“ dodal Radek Kreml.

Branky: 32. Sucháček, 35. P. Pop – 63. Polášek, 83. Škrla. Rozhodčí: Viščor – Přeček, Šafrán.

Spálov: T. Ambrož – Ondřej, Sucháček Maršálek, Kostka – Oršovský (67. Král), P. Pop, Kiša (73. Sosnovec), K. Pop – L. Šíma, Chuděj. Hrající trenéři: Rostislav Kiša a Robin Marszalek.

Starý Jičín: Hatlapatka – Jurajda, Šrom, Bajer, Podešva – D. Janovský (57. Polášek), Petr, Hanzelka (28. Maňák), Bartoň – Škrla, Holeňa (57. Folberger). Trenéři: Radek Kreml a Marek Kreml.

TJ MOŘKOV – TJ SLAVOJ JESENÍK N. O. 4:0 (2:0)

Úvodní minuty nenasvědčovaly žádnému debaklu, když zkraje utkání mohl otevřít skóre jesenický kapitán Polónyi, ale Mořkov při jeho samostatném úniku podržel brankář Radek Černoch. Další možnost Slavoje měl pak stoper Grulich, ale hlavičkou netrefil zařízení.

Po čtvrthodině pak udeřil velmi dobře hrající Mička, který poslal tým trenéra Pavla Kunce do těsného náskoku, který pak ve 35. minutě navýšil zadák Tomáš Kučera.

„Nemám co hodnotit, protože to, co předvedli hráči, na kterých stavíme, je vrchol anti fotbalu. Branky, které jsme obdrželi jsme domácím darovali na zlatém podnosu a domácím proti nám stačil důraz a dobré nasazení. Téměř na nic jsme se nezmohli, kromě dvou šancí v úvodu zápasu,“ kroutil hlavou vedoucí hostujícího týmu Libor Macháč.

Když pak hned v první minutě druhého poločasu zvyšoval už na 3:0 Vojtěch Černoch, poklesly jesenické akcie na dobrý výsledek ještě níž. Jeseník pak ještě kontroval ranou Lukáše Burgeta, ale ta orazítkovala jen břevno.

Desáté mořkovské vítězství v ročníku pak ještě v závěru zpečetil proměněnou penaltou Hrubý. „Utkání nám vyšlo podle představ, ale je třeba uznat, že kdyby nás na začátku dvakrát nepodržel brankář Černoch, tak bychom to měli o hodně těžší,“ uvědomoval si šéf mořkovské lavičky Pavel Kunc, podle kterého rozhodl třetí gól na samotném začátku druhého poločasu.

„Za ten jsem obzvlášť rád, protože jsme si v kabině říkali, že si musíme dát po přestávce pořádaného bacha na kontaktní gól. Především díky Mičkovi jsme byli vepředu konečně produktivní, ale za kolektivní výkon zaslouží pochvalu celý tým,“ doplnil spokojeně trenér Mořkova.

Jeseník tak získal z pěti jarních venkovních utkání pouhé dva body. „Dochází nám baterie, které jsme po špatné zimní přípravě nenabili a tak jsou výsledky takové, jaké jsou. Je mi líto našeho zkušeného trenéra, pro kterého to byl předposlední zápas ve své bohaté trenérské kariéře,“ připomněl Macháč blížící se konec dlouhé a úspěšné kariéry trenéra Takáče.

Jeseník zakončí sezonu domácím duelem proti silnému Spálovu. „V posledním utkání přivítáme silný Spálov a můžu jen doufat, že aspoň v posledním zápase se kluci poperou o dobrý výsledek,“ věří Macháč.

Branky: 16. O. Mička, 35. T. Kučera, 46. V. Černoch, 75. Hrubý z pen. Rozhodčí: Tomšík – Šimík, Opěla.

Mořkov: R. Černoch – Galia, T. Kunc (66. Erle), T. Kučera, Machač – L. Černoch, Vahalík, Hrubý, V. Černoch – D. Kudělka (77. J. Kudělka), O. Mička (67. Pop). Trenér: Pavel Kunc.

Jeseník: Macháč – Frýdl, Grulich, Černoch, Indrák (62. P. Goláň) – Horák, Novotný, J. Goláň, Vaculík – Polónyi, L. Burget. Trenér: Tibor Takáč.

FC VLČOVICE-MNIŠÍ – FOTBAL FULNEK 1:4 (0:2)

Ve svém kopřivnickém azylu nastupovaly Vlčovice proti lídrovi z Fulneku v oslabené sestavě, ve které chyběl například Jiří Jalůvka, jenž pykal za vyloučení z předchozího utkání v Odrách. Fulnečtí, v jejichž sestavě tentokráte scházel stoper Radim Krása, měli od úvodu častěji míč v držení, ale na gólové možnosti se dvacet minut čekalo. Až poté si na standardku Černína naskočil stoper Murín, jehož hlavička znamenala vedení. Zanedlouho Černín přistrčil míč k Houfkovi a jeho křížná rána zařídila stav 2:0.

Další fulnecké šance pak zpacifikoval gólman Nezhoda, kterého v 73. minutě vystřídal Špaček a mladý brankář zamířil do pole. Ještě předtím ale Fulnek přidal další dva zásahy, když se nejprve po rohu Černína prosadil další gólovou hlavičkou Murín a po třech asistencích pak přidal čtvrtou branku sám Černín, jenž se prosadil další trefou ze vzduchu po centru Karla Krásy.

Střídání v brankovišti pak udělal také hostující celek hrajícího trenéra Kováře, když Rozsypala nahradil Žádník, jenž pak jednou inkasoval, když se míč ocitl za jeho zády po teči spoluhráče Ďurici. V závěru ještě mohli skórovat oba fulnečtí hrající asistenti trenéra, ale jak Jaroslav Šesták, tak ani Jurča, jenž trefil spojnici břevna a tyče, už se stavem nepohnuli.

„Očekávali jsme debakl, ale nakonec nebyl výsledek ani předvedená hra až tak špatná. Myslím, že jsme je trochu překvapili. Dorostenci předvedli své maximum, což je pro tým perspektiva. Musíme v posledním kole zabojovat a pokusíme se zvítězit, abychom nemuseli spoléhat na výsledek Pustějova,“ uvedl člen vlčovického realizačního týmu Stanislav Jalůvka.

Fulnek tak vyhrál v sezoně všech třináct utkání a to při drtivém skóre 37:5. „Vlčovice měly omlazený kádr a ze začátku jsme si moc šancí nevytvořili, ale do prvního gólu už jsme hráli to, co jsme potřebovali. Soupeře jsme v prvním poločase vůbec do ničeho nepustili. Na super terénu to bylo poklidné utkání a navíc jsme měli asi nejstarší lavičku v okrese,“ usmál se fulnecký hrající asistent trenéra Pavel Jurča.

Ve Fulneku už se tak pomalu připravují na A třídu. „Ještě musíme zvládnout derby s Pustějovem a pak už se budeme hned chystat na novou sezonu. Kádr by měl zůstat pohromadě, ale chceme ještě dvě posily přivést. Něco už je v hledáčku, ale ještě je to v jednání,“ předeslal Jurča.

Branky: 79. vlastní – 21. a 61. Murin, 30. Houfek, 63. Černín. Rozhodčí: Szkuta – Galásek, Vrťo.

Vlčovice: Nezhoda – Drozd, Polášek, R. Jalůvka, Světlík, Černošek, Balatka, Nguyen, D. Harabiš (73. Špaček), Motúz, Jiřík. Trenér: Vladan Rek.

Fulnek: Rozsypal (77. Žádník) – Mrkvica, K. Krása, Murín, Lachký (46. Kocún) – Špitalík (65. Jar. Šesták), Černín, Vašina (59. Kovář), Houfek (67. Jurča) – Ďurica, Jan Šesták. Hrající trenér: Michal Kovář.

SK TICHÁ – TJ SOKOL FRYČOVICE 1:0 (0:0)

Před utkáním skropil tichavský trávník silný déšť a úvodní minuty patřily hostům, které mohl poslat do vedení Rumel, ale ve vyložené šanci si na skvělého Pikulíka nepřišel. První dějství příliš vyložených možností nenabídl, když až těsně před přestávkou mohl poslat domácí výběr trenéra Miroslava Janáče do vedení Tomáš Tománek, ale i fryčovický strážce svatyně Ivánek si připsal úspěšný zákrok.

To druhý poločas odstartoval pěkně zhurta, když hosté nejprve pálili těsně nad a na druhé straně pak musel být v pohotovosti Ivánek po dalším pokusu aktivního Tomáše Tománka. Příznivci Tiché se nakonec dočkali v 57. minutě, ve které Tomáš Tománek našel centrem Kociána, jenž zakončil parádní akci přesnou ranou.

Fryčovice se pak připomněly další šancí, kterou měl znovu Rumel, ale Pikulík byl opět připraven. Domácí pak mohli po brejkových situacích vedení pojistit, ale nakonec museli nejtěsnější náskok hájit až do konce, ve kterém ještě Fryčovicemi zahrozily po standardních situacích.

„V prvním poločase byl na těžkém terénu o něco lepší soupeř. My jsme nevyhrávali souboje, neměli jsme odražené míče a scházel nám pohyb. Stejně jako před týdnem ve Fulneku jsme si to v kabině museli vyříkat a druhá půlka už byla lepší. Byli jsme více na míči a kombinovali jsme,“ hodnotil poslední domácí utkání v ročníku tichavský hrající asistent Radim Sládeček, který znovu řídil defenzivu Tiché, která zvládla udržet čisté konto až do závěrečného hvizdu sudího Žáčka.

„Konec už jsme si pohlídali a soupeř se dostal jen ke standardkám. Za druhý poločas jsme nakonec vyhráli asi zaslouženě. Snad zvládneme i poslední zápas proti Vlčovicím,“ věří zkušený stoper Tiché.

Branka: 57. Kocián. Rozhodčí: Žáček – Folvarčný, Pobořil.

Tichá: Pikulík – Zdarsa (71. Vrána), Petřík, Sládeček, Fojtík (84. Matúš) – Balcárek (77. Závodný), T. Janáč – R. Švrček, D. Kocián, T. Tománek – O. Švrček (90. M. Tománek). Trenér: Miroslav Janáč.

Fryčovice: Ivánek – Janek (46. Georgiovský), Urbiš, Volný, Grygar, Štefek (67. Z. Kadlčák), Holub, Staněk, Šlosar, Zahradník, Rumel. Hrající trenér: Filip Kadlčák.

TJ SOKOL HUKVALDY – FC KOPŘIVNICE 0:3 (0:1)

Fotbalisté Kopřivnice zajížděli na hřiště nedalekých Hukvald a po vcelku vyrovnané úvodní půl hodině, po které kopřivnická defenziva přečkala všechny domácí ataky, přišel úvodní gól utkání. Ten měl na svědomí kopřivnický záložník Závodný, jenž napřáhl z hranice velkého vápna a překonal Sasína. Hukvaldy mohly po úvodní půli prohrávat o dvě branky, ale Ollender svou možnost neproměnil.

Naděje Hukvald pak ještě více pohasly ve 48. minutě, kdy se ujala dělovka Poláčka. Jednadvacetiletý ofenzivní hráč, jenž přišel v zimě z Frenštátu pod Radhoštěm, pak ještě stvrdil kopřivnický výhru 3:0 svým druhým zásahem, když tentokráte mířil do šibenice. Do střelecké listiny se mohl mezitím zapsat i Hruška, ale ani jedna z jeho tří příležitostí neskončila gólem.

Kopřivnice tak navázala na výhru 5:1 z Pustějova a potvrdila jarní formu, když si připsala již sedmé vítězství ve druhé polovině sezony. „Hukvaldy ze začátku bojovaly, ale spolehlivý Beňo, s přehledem hrající celá obrana a střelecky disponovaná záložní řada jim nedala mnoho příležitostí, takže jsme to utkání nakonec vcelku s přehledem zvládli,“ pochvaloval si kopřivnický kouč Svatopluk Chrobák.

Branky: 48. a 77. Poláček, 30. Závodný. Rozhodčí: Chýlek – Levinger, Duda.

Hukvaldy: Sasín – Velart, Chamrad (76. Matula), Mi. Vicher, Grufík, Niemczyk, Ermis, Žáček (56. Bujnošek, Ma. Vicher, Weber, Kavka. Hrající trenér: Michal Vicher.

Kopřivnice: Beňo – J. Okřesík, Petráš, Košárek, M. Makový – Hruška (76. Marek), Závodný, Mička, Poláček – Ollender, Varga (74. Šajtar). Trenér: Svatopluk Chrobák.

TJ SOKOL OSTRAVICE – FK PUSTĚJOV 4:0 (2:0)

Nováček z Pustějova potřeboval na hřišti Ostravice nutně bodovat, neboť v posledním kole zajíždí do Fulneku, kde to bude mít s bodovými vyhlídkami nesmírně složité. Svěřenci Jaroslava Hochmana mohli jít do vedení po deseti minutách, ale dorostenec Martin Voznička mířil v nadějné šanci nad Boháčovu branku. Domácí, kterým scházelo několik hráčů v čele s nejlepším střelcem Stýskalou, šli do vedení po dvaceti minutách, kdy zaváhání v defenzivě Pustějova využil Ondřej Stonavský.

Pět minut před odchodem do kabin pak přišel druhý úder Ostravice, když brankář Zindler neudržel míč a dorážející Pavelec zvyšoval na 2:0.

Po změně stran se Ostravice dostávala postupně k řadě šancím a Zindlera zachránila nejprve tyč. V 70. minutě už se ale skóre znovu pohnulo, když Ondřej Stonavský zařídil umístěnou ranou náskok tří branek. Zanedlouho zvonila tyč branky Pustějova podruhé a zasloužené vítězství domácích pak ještě v závěru zpečetil Březina.

„V prvním poločase jsem hráli ještě docela dobře a mohli jsme jít do vedení, ale pak jsme domácím doslova darovali dva góly. Po třetím gólu už pak bylo hotovo a zápas se dohrával. Teď nás nejspíše čeká poslední zápas v B třídě, protože bodovat ve Fulneku bude hodně složité,“ konstatoval trenér FK Pustějov Jaroslav Hochman.

Branky: 21. a 70. O. Stonavský, 40. Pavelec, 86. Březina. Rozhodčí: Šimík – Machala, Mitura.

Ostravice: Boháč – Pavelec, Mendrek, Jandek, Horňák – M. Stonavský, O. Stonavský, Přasličák, Velička (78. Kurečka) – Dušík (62. Němec), Březina. Trenér: Vojtěch Vranay.

Pustějov: J. Zindler – Dluhoš, L. Kocmich, Zachar, Dresler – Mart. Voznička (69. T. Kocmich), Zwinger (60. Durec), D. Stix, Klečka (56. Horák) – Lazaridis, Dvořák (72. Tomášek). Trenér: Jaroslav Hochman.

Hvězdy kola:

***MARTIN ČERNOCH (Veřovice)

Veřovická opora opět úřadovala, když tentokráte odnesly jeho gólové manévry Odry. Jednatřicetiletý odchovanec klubu, jenž v minulosti oblékal i dres Prostějova, těžil ze spolupráce s kapitánem Radimem Košelíkem, když nastřílel hattrick a s devatenácti trefami je po Ďuricovi z Fulneku druhým nejlepším střelcem soutěže.

**ONDŘEJ MURÍN (Fulnek)

Sedmadvacetiletý stoper, jenž má na svém kontě i pět zápasů v nejvyšší soutěži v dresu olomoucké Sigmy, ve kterých si připsal jednu branku, na kterou mu tehdy nahrával nynější reprezentant Tomáš Kalas, potvrdil vydařenou sezonu proti Vlčovicím, které dvakrát gólově ztrestal ze vzduchu a celkem se v aktuální ročníku může pochlubit už jedenácti góly, ke kterým si připsal i stejný počet žlutých karet.

*LIBOR POLÁČEK (Kopřivnice)

Kopřivnický mladík řídil dvěma góly vítězství na hřišti posledních Hukvald, kde tým zkušeného kouče Chrobáka zvítězil 3:0. Ofenzivní fotbalista, který přišel v zimě z Frenštátu pod Radhoštěm, a jenž dříve působil i ve Valašském Meziříčí, se tak na jaře trefil už čtyřikrát.

Číslo kola: 4

V hokeji není nic divného na tom, že se v utkání protočí na ledě čtyři brankáři, ale aby byla podobná situace k vidění i fotbale, tak to se vidí zřídka kdy. V duelu mezi Vlčovicemi a Fulnekem se tak stalo, když oba týmy sáhly v průběhu druhého poločasu ke střídání gólmanů a ani v jednom případě to nebylo vinou zranění.

17.00

Fulnek – Pustějov (Jurajda – Jurajdová, Dresler).

Starý Jičín – Hukvaldy (Pobořil – Brabec).

Jeseník nad Odrou – Spálov (Hykl – Takáč).

Vlčovice – Tichá (Hrňa – Tobola, Kontoršikov. Hriště TJ Spartak Lubina).

Změna delegací rozhodčích je ještě možná případnou aktualizací obsazovacího úseku MSKFS.

13.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 28 000 Kč Technici elektronici Konstruktéři elektroniky (HW). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Z:6.8.2018.A:19.10.2018 Místo výkonu práce Studénka. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením s maximálně 2. stupněm invalidity. Pracovní náplň: Pracovní náplň: Vývoj hardwaru pro systémy/zařízení v oblasti drážní dopravy. Tvorba elektronických schémat a layoutu desek plošných spojů. Koordinace vzorků a prototypů a zpracování výrobkové dokumentace. Práce s moderními technologiemi, systémy a nástroji. Možnost spolupráce na elektronickém "předvývoji". Testování a validace vyvíjených produktů (klimatické testy, EMC kompatibilita apod.) Požadavky MSV: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru. Zkušenosti na obdobné pozici (alespoň 1 rok výhodou). Zájem o práci v oboru železniční techniky. Znalost programu AutoCAD a Altium Designer. RAMS - zkušenost s návrhem bezpečnostně relevantních zařízení. Schopnost týmové spolupráce, komunikativnost a zodpovědnost. Znalost cizího jazyka vítána (AJ, NJ). Zajímavé finanční ohodnocení + osobní odměny. Flexibilní pracovní dobu (pevná doba od 8:00 - 13:00). Příspěvek na stravování - stravenky. 5 týdnů dovolené. Vzdělávací kurzy a školení. Jazykové kurzy. Po zapracování životní pojištění. Firemní a teambuildingové akce. Přátelské a neformální pracovní prostředí. Parkování v areálu firmy. Telefonický kontakt od pondělí do pátku v čase 8:00 - 15:00 hodin.. Pracoviště: Msv elektronika s.r.o. - pracoviště studénka, Poštovní, č.p. 662, 742 13 Studénka 3. Informace: Lenka Sedláčková, +420 702 117 396. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 18 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladníci. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 18.6.2018 a: 26.9.2018 Požadujeme: Práce ve dvousměnném provozu. Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a fyzickou zdatnost. Schopnost týmové práce. Základní znalost práce na PC., Oprávnění na VZV, řid. průkaz skupiny B - výhodou, Náplň práce: Nakládka a vykládka nákladních vozů. Zaskladňování a vyskladňování zboží, Plynulé zásobování a odvoz materiálu od výrobních linek. Udržování pořádku a čistoty na pracovišti, Nabízíme: Práci na HPP. Motivující mzdové ohodnocení. Zaměstnanecké benefity, Nástup možný IHNED, Výkon práce v Novém Jičíně, Kontakt: Mgr. Nina Kratochvílová, písemně na e-mail: jobs@ejr.cz. Pracoviště: Erich jaeger, s.r.o. pracoviště ct park nový jičín, Hřbitovní, č.p. 2263, 741 01 Nový Jičín 1. Informace: Kontakt:, . Výroba - Výroba Zámečníci strojů 19 000 Kč Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Z:15.5.2017.A:18.10.2018.Místo výkonu práce Fulnek.Požadujeme:Čtení výkresové dokumentace.Nabízíme:Příspěvek na stravování,nadstandartní mzdové ohodnocení v závislosti na vykonané práci.V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis s popisem profesních zkušenosti na výše uvedený e-mail nebo volejte na číslo:, 730 155 057.. Pracoviště: Nordic steel s.r.o., Masarykova, č.p. 428, 742 45 Fulnek 1. Informace: Petra Sokolová, +420 730 155 057. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech Pomocný pracovníci a uklízeči ve stravovacím zařízení, potravinářských a výrobních prostorech.. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: z: 10.10.2018 , NEKUŘÁCKÉ PRACOVIŠTĚ. Práce v novém moderním potravinářském provozu - pomocné práce v kuchyni, mycí, čistící a úklidová činnost. Výhodou je praxe v jakémkoli potravinářském provozu, nutný kladný vztah k oboru. Nutný potravinářský průkaz. Práce v jednosměnném provozu - pouze ranní směna. Přednost mají uchazeči se zájmem o dlouhodobý pracovní poměr., Zaměstnanecké výhody: firemní stravování, příspěvek na dopravu, pitný režim, firemní benefity, možnost oborové rekvalifikace. , Kontakt: POUZE TELEFONICKY v pracovní dny po - pá v době od 8:00 do 18:00 hodin na č.: 774 916 684, písemně zaslat životopis na e-mail: kotasovi@bezlepik.cz.. Pracoviště: Bezlepík s.r.o. - pracoviště, 5. května, č.p. 719, 741 01 Nový Jičín 1. Informace: Jaroslav Kotas, +420 774 916 684.

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.