VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledku futsalu, házené, národní házené, stolního tenisu a volejbalu.

2.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

FUTSAL

II. liga, skupina Východ

2. kolo: Slavie Havířov - Mikeska 1:1 (1:1), Hodonín - Tomson Brno 2:4 (2:2), Třinec - Hradec Králové 4:3 (1:2), Agromeli Brno - Nasan Brno 3:4 (0:0), Havlíčkův Brod - Jakubčovice 6:1 (3:0), Choceň - Tango Brno 3:5 (1:4)

HÁZENÁ

2. liga mužů (severní Morava)

4. kolo: DTJ Polanka nad Odrou - SK Velká Bystřice 31:24 (17:11), KH Orel Paskov - TJ Holešov 40:32 (20:18), TJ Sokol II Prostějov - TJ Šumperk 24:29 (13:15), Házená Uničov - TJ STM Olomouc 19:30 (6:15), KH Zbrojovka Vsetín - TJ Sokol Trnávka 29:27 (14:15), TJ Sokol Ostrava - TJ Lesana Zubří 30:27

Severomoravská liga mužů

4. kolo: DTJ Polanka B - Sokol Klimkovice 27:20, TJ Sokol Krnov - Sokol Krmelín 20:26, TJ Veselá A - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 23:18, TJ Veselá B - TJ Rožnov pod Radhoštěm 13:51, TJ Nový Jičín - Baník Havířov 23:24, TJ TŽ Třinec - TJ Lesana Zubří B 25:27

Severomoravská liga žen

4. kolo: SK PEMA Opava - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou 23:29, Sokol Hrabůvka - TJ Lesana Zubří 24:23

1. liga staršího dorostu

4. kolo: TJ Sokol Nové Veselí - HK .A.S.A. Město Lovosice 32:27 (18:13), TJ Lokomotiva Plzeň - HBC Jičín 27:33 (13:17), TJ Jiskra Lázně Třeboň - HC Dukla Praha 31:23 (18:14), HC Zubří - HCB OKD Karviná 33:36 (16:21), TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 28:26 (11:15)

1. liga mladšího dorostu (Morava)

4. kolo: TJ Sokol Nové Veselí - SK Velká Bystřice 23:31 (8:15), TJ Tatran Litovel - SHC Maloměřice 47:24 (26:12), Sokol II Prostějov - HC Zlín 31:52 (16:23), HC Zubří - HCB OKD Karviná 32:40 (15:18), HK Královo Pole - SKP Frýdek-Místek 28:24 (14:11), TJ Sokol Ostrava - KH Kopřivnice 25:28 (9:13)

Severomoravská liga dorostu

4. kolo: DTJ Polanka B - Sokol Klimkovice 33:25, KH OREL Paskov - Sokol Krmelín 37:26, TJ C. Hranice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm B 34:22, TJ Nový Jičín - Sokol Trnávka 20:20, TJ TŽ Třinec - HC Hlučín 19:36, dohrávka 2. kola: TJ Rožnov pod Radhoštěm B - Sokol Klimkovice 36:21

Severomoravská liga starších žáků, skupina C

KH Kopřivnice A – SKP Frýdek Místek A 28:21 (14:10)
Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový – Reček 14, Karban 3, Žižkovský 3, Tížek 3, Hanus 3, Bukovský 2, Zeman, Fulnek, Zahradník, Mikulenka, Zima, Bača. Trenér Jan Martínek

Ostatní výsledky 4. kola: DTJ Polanka - Meteor Orlová 39:14, Cement Hranice - Sokol Ostrava A 23:26

Severomoravská liga starších žáků, skupina D

KH Kopřivnice B – SKP Frýdek Místek B 32:20 (13:7)
Sestava a branky Kopřivnice: Gerlich, Chalupa – Fulnek 4, Kudělka 5, Bukovský 3, Molnár 4, Schneider, Tichavský 4, Zima 6, Přadka 1, Veřmiřovský 4, Hanus 1. Trenér Petr Palán

Ostatní výsledky 4. kola: HCB Karviná A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 39:24, KH Z Vsetín - Sokol Ostrava B 30:13, HC Zubří A - Sokol Krmelín nesehráno

Severomoravská liga mladších žáků, skupina E

KH Kopřivnice A – SKP Frýdek Místek A 9:22 (2:15)
Sestava a branky Kopřivnice: Sobek, Dostalík – Kubín 3, Bezděk 3, Dobečka 2, Klos 1, Divín, Beran, Drápal, Pavlík, Ovšák, Vraspír, Bittala, Antes. Trenér Milan Krpelík

Ostatní výsledky 4. kola: DTJ Polanka - Meteor Orlová 22:8, HC Zubří B - KH Orel Paskov 43:6, Cement Hranice - Sokol Ostrava A 11:21

Severomoravská liga mladších žáků, skupina F

KH Kopřivnice B – SKP Frýdek Místek B 11:17 (3:8)
Sestava a branky Kopřivnice: Kučera – Chromečka 1, Jonák, Petrovič, Žalmánek 3, Hanzelka 1, Přadka 1, Filouš 3, Kovář, Lakatoš 2. Trenér Petr Jonák

Ostatní výsledky 4. kola: HC Zubří A - Sokol Krmelín 30:11, HCB Karviná A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 31:7, KH Z Vsetín - Sokol Ostrava B 20:4

Severomoravská liga mladších žaček

4. kolo: Sokol Poruba - HC Ostrava 30:6, TJ Nový Jičín - TJ Lesana Zubří 4:10, Sokol Hrabůvka - HC Hlučín 3:16

NÁRODNÍ HÁZENÁ

6. kolo: TJ Spoje Praha - TJ Šroub. Žatec 17:19 (9:6), Spartak Modřany - SK Chomutov NH 12:15 (6:9), TJ Přeštice - Sokol Tymákov 21:20 (15:8), SK Rub. Náchod - SK Studénka 20:21 (10:11), TJ S. Rokytnice - Sokol Krčín 20:22 (12:11), HK Hlinsko v Č. - Sokol Dobruška 22:22 (12:13)

2. liga mužů, skupina B

6. kolo: Sokol Krčín B - TJ S. Ostopovice 16:15 (10:10), TJ S. Podh. Újezd - Draken Brno 17:16 (9:10), SK Aut. Jihlava - TJ S. Opatovice 15:17 (10:10), TJ S. Pustějov - SKNH Veselí n. M. 28:19 (17:9), TJ S. Rokytnice - SK Studénka 21:19 (9:10), S. Albrechtičky - SSK Vítkovice 7:13 (3:6)

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor I. třídy

2. kolo: TJ Nový Jičín C - Tatra Kopřivnice B 9:9 (38:31), TJ Příbor B - TJ Studénka B 1:17, TJ Slatina A - TJ Odry B 9:9, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 9:9, TJ Odry C - TJ Fulnek A 10:8

Okresní přebor II. třídy

2. kolo: TJ Studénka C - TJ Mořkov C 3:15 (12:47), TJ Bílovec B - TJ Bílovec C 13:5 (42:23), TJ Fulnek B - TJ Odry D 1:17 (6:52), TJ Nový Jičín E - TJ Nový Jičín D 0:18 (0:54), TJ Mořkov D - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 5:13 (21:43), Tatra Kopřivnice C - TJ Příbor C 5:13 (21:41)

VOLEJBAL

Extraliga juniorů, skupina B

1. a 2. kolo: Nový Jičín - Velké Meziříčí 1:3 (-24, 23, -22, -23) a 3:1 (9, 18, -25, 23), Zlín - Brno 1:3 a 2:3, Ostrava - Hradec Králové 3:1 a 3:2

Extraliga juniorek, skupina B

1. a 2. kolo: Nový Jičín - Šternberk 1:3 (-15, -24, 23, -13) a 0:3 (-21, -22, -20), Frýdek-Místek - Ostrava 3:1 a 1:3, Přerov - KP Brno 3:0 3:0

1. liga juniorů – skupina H

1. a 2. kolo: Ostrava B - Kopřivnice 3:1 (19, -15, 16, 23) a 3:0 (14, 21, 23), Frýdek-Místek - Nivnice 3:2 a 3:2

Extraliga kadetek, skupina B

1. a 2. kolo: Nový Jičín - Ostrava 0:3 (-16, -10, -18) a 0:3 (-16, -14, -15), Frýdek-Místek - Přerov 3:1 a 3:0, Jihlava - Olomouc 3:0 a 3:1

Krajský přebor mužů II. třídy

3. a 4. kolo: SKV Orlová - Frýdek-Místek 3:1 (-18, 21, 19, 9) a 0:3 (-2, -20, -23), Břidličná - TJ Sokol Kozlovice 2:3 (-20, -18, 24, 16, -10) a 2:3 (26, 16, -21, -13, -13), TJ Sokol Pstruží - Vítkov 3:2 (18, 14, -18, -23, 17) a 3:1 (23, 17, -14, 16), TJ Frenštát pod Radhoštěm - DTJ Polanka nad Odrou 1:3 (22, -18, -21, -15) a 2:3 (28, 25, -20, -14, -11), TJ Odry - TJ Nový Jičín B 2:3 (-21, 22, -23, 21, -13) a 3:2 (22, -18, -24, 21, 10)

2.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Lumír Kaválek dne 13. prosince skončil ve funkci ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici o.p.s.

Správní rada odvolala ředitele Regionálního muzea v Kopřivnici

ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice

Představujeme prvňáčky ZŠ svaté Zdislavy, Kopřivnice

Nově vybudované a upravené přechody zvýší bezpečnost v obci

Viditelnou změnou prošel úsek silnice I/57 v Kuníně. Vzniklo několik nových přechodů pro chodce, které vyhovují platným normám, jsou nasvíceny a hlavně jsou bezpečnější.

Strážníci poučí chodce

Preventivní akci zaměřenou na chodce s názvem „Akce viditelnost“ připravuje Městská policie Frenštát pod Radhoštěm.

Vítr ničil na Novojičínsku střechy a lámal stromy

Přes sedmdesát výjezdů zaznamenali od nedělního podvečera do dnešního rána hasiči na Novojičínsku. Nejčastěji likvidovali popadané stromy, naštěstí se všechny případy obešly bez zranění.

MHD v Novém Jičíně prošla radikální změnou

Od neděle brázdí ulice Nového Jičína tři nové elektrobusy pod vlajkou společnosti Arriva Morava. Cestující čeká řada novinek.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT