Zaplněné ochozy lichnovského stánku viděly v neděli jeho střelecký koncert, když domácí v důležitém derby přestříleli sousední Štramberk 6:4. Všechny branky týmu hrajícího trenéra Radka Hanzelky nastřílel právě obdivovatel Zlatana Ibrahimoviče, jenž navíc ukázal vytříbenou kopací techniku, neboť se dvakrát trefil z přímého kopu.

S aktuálně sedmým Lichnovem, který v poločase prohrával 2:3, to přitom nevypadalo vůbec dobře, neboť zkraje druhé půle zvyšoval hostující Kotouč, dohrávající závěrečnou čtvrthodinu o deseti, již na 4:2.

Góly z 57. a 76. minuty však lichnovská „10" srovnala skóre, aby v závěru utkání svůj parádní výkon korunovala dalšími dvěma góly, jež padly v 87. a 88. minutě. Jak je důležité míti Pala, v Lichnově moc dobře vědí, neboť z 19 vstřelených gólů v aktuální sezoně zařídil bývalý hráč Kopřivnice hned 13.

Na málo vídaný střelecký zápis se tak bude v Lichnově, který pamatuje slavné časy v krajském přeboru, vzpomínat ještě dlouho.