Poté co ve druhé půli, za bezbrankového stavu, stáhl slovácký trenér Josef Mazura hru na tři beky, se posunul čtyřiadvacetiletý hráč, který do Uherského Hradiště přišel z SK Sigma Olomouc, do zálohy, kde svými výpady dopomohl svému týmu k vítězství nad domácím Fulnekem.

„Kombinovaná sestava neměla nic společného s pohárem. Složení, v jakém jsme nastoupili, bylo zapříčiněno žlutými karty Kubáně, Formánka či Clebera a dále zraněním,“ vysvětlil netradiční složení týmu kouč Slovácka Mazura.

Následná hra na tři beky pak podle slov trenéra vyplynula ze hry. „Celý první poločas jsme odehráli na půlce Fulneku. Chtěli jsme hrát a hlavně vyhrát, proto jsme museli hrát na tři obránce a posunout hru ještě více dopředu,“ doplnil.

Samotný záložník mohl být po utkání spokojen. „Ačkoliv Fulnek nepředstavuje už takovou hrozbu jako kdysi, bylo vidět, že jim nechybí alespoň nasazení. Přestože z druholigového týmu zbylo jen torzo, tak se snažili bránit. Pro nás to tak bylo strašně těžké utkání, protože bránili o desíti lidech a ještě když nám tam nepadali naše příležitosti, tak to bylo minutu od minuty těžší a těžší. Zaplať pánbůh že se konečně „Sláďas“ trefil. Všem se nám ulevilo, mu taky,“ popsal dění na hřišti Kazár a uzavřel: „Druhou půli jsme hráli již jen na tři beky, takže to už bylo určité riziko. V každém případě jsme se snažili tento zápas nepodcenit. Kdybychom ale dali do desáté minuty branku, tak si myslím, že utkání skonči daleko větším rozdílem. To se nám ale opět nepovedlo, takže jsme rádi za tři body. Byť hubené.“

Přečtěte si také: Fulnek prohrál opět v závěru