Top Dogs Bonver Nový Jičín – Jokerit Kopřivnice 7:2 (3:1)

Domácí tým, dnes již pravidelný účastník krajského přeboru, měl takřka v celém průběhu utkání mírnou převahu. Do první branky, která padla v 6. minutě, to sice bylo oboustranně nevýrazné, ale Kopřivničtí se ztěžka dostávali na soupeřovu polovinu. Po vstřelení druhé branky hosté zjistili, že už není na co čekat a je třeba jednat. Podařilo se jim snížit, ale převaha domácích byla stále znát. Top Dogs se sice snažil dále vytvářet tlak, ale dělal zbytečné chyby.

Druhý poločas byl už o něčem jiném. K vidění byly sice čtyři branky v síti Jokeritu, ale bylo spousta akcí, které domácí nevyužili. Kopřivnici se podařilo ještě jednou korigovat stav, to však bylo vše, co jim domácí dovolili. Zasloužené vítězství domácích tým posunuje do druhého kola.
Novojičínský Top Dogs tak postoupil do druhého kola, jež bylo odehráno v rámci 8. kola krajského přeboru ve sportovní hale v Bílovci. Proti nim se postavil lídr tabulky, Růžové Tlapičky Hukvaldy, který nakonec postoupil po výhře 5:3. V dalším kole Poháru KF ČMFS čeká na Hukvaldy havířovská Slávie.

Branky: Bajger 2, Vavřík, Kunc P., Strnadel, Jachník – Jiříček, Baar, ŽK: Dorotík L., rozhodčí: Pavel Bačkovský, Zdeněk Ertel

Top Dogs Bonver Nový Jičín: Miroslav Polášek, Martin Bajger, Milan Miloševič, Petr Strnadel, František Hrachovec, Michael Vavřík, Lumír Dorotík, Daniel Dorotík, Jiří Jachník, Tomáš Kunc, Pavel Kunc

Jokerit Kopřivnice: Marián Mikel, Karel Prchal, Jan Huška, Aleš Juříček, Petr Kružliak, Tomáš Baar, Jan Jiříček. (pem)