Ve 20 utkáních si mladí reprezentanti fotbalového celku 
z Rybí připsali 17 vítězství, jednu remízu a pouze dvakrát odešli ze hřiště poraženi.

Nejdůležitější utkání v jarní části sezony sehráli v předposledním kole na hřišti Starého Jičína. Pouze výhra zaručovala posun na první místo 
v soutěži před posledním zápasem. První poločas vyhráli domácí 4:3 a byli blíže k vítězství v zápase i soutěži. Ve druhém poločase ale Rybí bojovností otočilo skóre a vyhrálo šťastně 6:5.

V posledním zápase porazilo doma na svém hřišti Frenštát B a hráči mohli se svými rodiči a fanoušky oslavit překvapivé vítězství v soutěži. Jarní střelecké tabulce týmu vládl s 29 zásahy Václav Honeš před Vojtou Šmiřákem, jenž se trefil sedmadvacetkrát, a Jakubem Havrlantem, který měl na svém kontě 23 zásahů.

Kromě soutěžních utkání za sebou mají mladí svěřenci trenérů Havrlanta a Pochyly také představení na ostravských Bazalech, kde se zúčastnili sportovního odpoledne na prvoligovém stadionu FC Baník Ostrava. Významnou akcí byla také účast na turnaji hráčů do 10 let E.ON Junior Cupu v Jakubčovicích nad Odrou.

Turnaj se hrál v Moravskoslezském kraji vůbec poprvé a zájem byl obrovský. Mezi 24 celky se Rybí umístilo na 12. místě. Celý turnaj nakonec vyhrál olomoucká Sigma.

Soupiska týmu: Jan Winter, František Bajer, Martin Šprla, Pavel Vašenda, Václav Honeš, Vojtěch Šmiřák, Adam Marek, Jakub Havrlant, Dominik Vašut, Patrik Pochyla, Adrian Tomšík, Marek Pístecký, Adam Kuběna, František Kvita, Dominik Pochyla, Štěpán Bajer, Štěpán Petr, Matěj Bár, Jiří Sopuch, Šimon Baar. Trenéři: Josef Havrlant a Petr Pochyla.

Fotbalový oddíl TJ Sokol Rybí pořádá tuto sobotu, 28. června, od 9.30 turnaj mladších přípravek ročníku 2005 a mladších „O pohár obce Rybí". Turnaj se bude hrát ve dvou skupinách (první skupina ročníky 2005 a 2006, druhá skupina ročníky 2007 a mladší).

Skupina A: TJ Sokol Rybí, TJ Sokol Starý Jičín, SK Slavia Třebovice, TJ Mořkov, TJ Spartak Lubina
Skupina B: TJ Sokol Rybí, TJ Sokol Starý Jičín, SK Slavia Třebovice