Jen jednou však byla hostujícím týmem Baracuda. A tak si tedy připsala na své konto jen tři získané body, a to z utkání, hraném v ostravské hale Sareza, s protivníkem FC Parlament Ostrava.

Tatran Baracuda Jakubčovice – F. T. Brušperk 3:4 (2:2)

Domácí utkání s Brušperkem se hráčům jakubčovické Baracudy vůbec nepovedlo. Po většinu utkání byli aktivnější hosté, kteří hráli útočněji a měli téměř po celou hrací dobu více ze hry. Jakubčovičtí sice měli během celého zápasu neskutečně mnoho střeleckých šancí, ale na šance se futsalová utkání nehrají.

Po vyrovnaném skóre o poločase, 2:2, se však ve druhé půli hry Brušperští trefili do jakubčovické brány znovu dvakrát, na což však domácí dokázali odpovědět jen jednou. Přesto, že Baracuda hrála posledních pět minut power play, nedokázala tohoto přečíslení využít. V této poslední části hry vyslali domácí na brušperskou branku jen pár střel a opět si potvrdili, stejně tak, jako tomu bylo i v zápasech, hraných v minulé sezoně, že na hře bez brankáře ještě mají co zlepšovat.

Branky Jakubčovic: Blaževič, Michálek, K. Molnár, rozhodčí: Honěk Jiří, Vozárik Dušan

Jakubčovice: Richter - Molnár D., Šesták Jar., Dostál, Anděl – Michálek, Molnár K., Blaževič, Kocmich T., Pavelka. Trenér Josef Molnár

Ostatní výsledky 2. kola: SK Krmelín - Malé Hoštice 4:3 (4:2), C.I.P. Ostrava - Ferram Opava 5:1 (3:0), United Frýdek-Místek - Gamaspol Jeseník 5:3 (3:2), Zvěřáci Ostrava - Parlament Ostrava 3:3 (2:0)

FC Parlament Ostrava – Tatran Baracuda Jakubčovice 3:4 (2:3)

Herní chuť si však jakubčovičtí hráči napravili hned v následujícím utkání v Ostravě. Baracuda byla od začátku zápasu o poznání lepší. Žádné šance však nedokázala využít, a tak se do vedení dostal v 10. minutě, po využitém brejku, domácí Parlament, 1:0. Za necelé dvě minuty však srovnal kapitán hostí, Aleš Michálek, doklepnutím míče do odkryté branky domácích, 1:1. Ve 14. minutě se Baracuda radovala podruhé. Na rohový kop si naběhl Radim Dresler, vystřelil a domácí obránci si míč srazili do vlastní sítě, 1:2. Vedení Jakubčovic ale netrvalo dlouho a Ostrava opět po brejku vyrovnala na 2:2. Dvě minuty před koncem prvního poločasu dostal Baracudu do vedení, střelou k tyči, Jaroslav Šesták a do šaten se šlo tedy za stavu 2:3.

Ve druhém poločase měli několik nevyužitých šancí hráči na obou stranách. První branka však padla až v 16. minutě druhé půle, když domácí srovnali na 3:3. Nakonec to však byla hostující Baracuda, která si odvezla z Ostravy tři body, díky šťastnému gólu Patrika Dostála minutu před koncem.

V dalším, 4. kole, Severomoravské futsalové divize F se hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice představí opět na domácí palubovce sportovní haly v Odrách. Ve středu 28. října zde od 19.30 hostí tým AC Gamaspol Jeseník.

Branky Jakubčovic: Michálek, Dresler, Šesták Jar., Dostál, rozhodčí: Klečacký Marek, Vítek Jakub, delegát: Žižka Alois; ŽK: Goj Petr - Anděl Michal

Jakubčovice: Jakubík – Molnár D., Šesták Jar., Dostál, Anděl – Michálek, Molnár K., Blaževič, Dresler, Kocmich T. Trenér Josef Molnár

Ostatní výsledky 4. kola: Brušperk – Č. Ves 5:1, Gamaspol - Zvěřáci Ostrava 11:4 (4:3), Ferram Opava - United Fr.-Místek 3:3, M. Hoštice - C.I.P. Ostrava 4:1, VŠB-TU Ostrava - Krmelín 2:0 (0:0)

1.FT Brušperk330017:89 (3)
2.Malé Hoštice320115:66 (0)
3.Baracuda Jakubčovice320114:76 (0)
4.Gamaspol Jeseník320120:146 (0)
5.SK Krmelín3201 11:66 (3)
6.United Frýdek-Místek311110:94 (1)
7.Parlament Ostrava3111 9:94 (-2)
8.C.I.P. Ostrava310211:113 (0)