„Měli jsme obrovské problémy a museli nám pomoct i dva dorostenci. Pozorně jsme bránili a domácí si nedokázali vytvořit vůbec nic," oznámil trenér FC Bílovec Marian Bedrich. Po hodině hry pelášil na domácí branku Ronec, ale z brejku trefil pouze brankáře. „Nechci nikomu sahat do svědomí, ale od šedesáté minuty se proti nám všechno otočilo," smutnil bílovecký trenér. Zápas rozhodla patnáct minut před koncem jediná branka, nutno dodat, že hodně sporná, protože hosté reklamovali ofsajd. „Bylo to evidentní, ale bohužel… Domácí drželi samozřejmě více balón, ale my jsme odvedli to, na co jsme měli, a sahali jsme po bodu. Nechtěli jsme udělat ostudu, ale domácí mě trošku zklamali," přiznal Marian Bedrich. V I. B třídě ukázaly svou sílu Veřovice, když se na pětibrankovém vítězství Štěpánova týmu podílel hattrickem Beneš. Na první jarní vítězství stále čeká FC Libhošť, který tentokráte prohrál na hřišti Starého Jičína. Důležitého zisku tří bodů dosáhli fotbalisté Kateřinic, jež i díky povedené první půli, kterou vyhráli 3:0, zdolali Kozlovice.

I. A třída, sk. A

JISKRA RÝMAŘOV - FC BÍLOVEC 1:0 (0:0)

Branka: 75. J. Furik. Rozhodčí: Kolečkář - Žurek, Prasek. Bílovec: Rozsypal - Horák, Darda, Žídek, Malina - Hoblík, Raška, K. Kotrla, Šubert - Ronec, Schlossarek (Timko). Trenér: M. Bedrich.

I. B třída, sk. D

TJ SOKOL KATEŘINICE - FC KOZLOVICE 3:1 (3:0)

Branky: J. Richter, P. Lys, - M. Hýl M. Krpec. Rozhodčí: Sopoliga - Dytko, Fieber. Kateřinice: Kavka - Tyleček, Janeček, D. Lys, J. Kuchař ml. - M. Hýl (55. Obsadný), Jan Kuchař, J. Richter, L. Richter - P. Lys (65. Polášek (88. Brož)), Jiří Kuchař st. Trenér: T. Malý. Kozlovice: Chlebek - Piskoř, P. Krpec, Hruška, Žáček - Eliáš, Vyvial (74. Víta), Bednář, Vaverka - M. Krpec, Vašenda. Trenér: P. Tichavský.

TJ SOKOL STARÝ JIČÍN - FC LIBHOŠŤ 3:1 (2:1)

Branky: 1. Škrla, 34. Dulák, 90. Šrom z pen. 15. T. Blažek. Rozhodčí: Machala - Mankovecký, L. Glogar. Starý Jičín: Strnadel R. - Kreml, Dulák, Hubeňák, Šrom - Glogar, Folberger (90. Podešva), P. Vahalík, Barvenčík - Škrla (88. Jiří Hasal), Kotešovec. Trenér: M. Kreml. Libhošť: Martinovský - Velart (60. P. Čapka), Indrák, Eckelsberger, Palička - Krumpolc (46. Z. Čapka), Jachník, M. Blažek, T. Blažek - Dědík, J. Čapka. Trenér: M. Karas.

FC VLČOVICE-MNIŠÍ - AFC VEŘOVICE 0:5 (0:3)

Branky: 14., 17. a 78. Beneš, 12. Švolba, 55. Košelík. Rozhodčí: Slaný - Novák, M. Vrána. Vlčovice: C. Jalůvka - Hanzelka, V. Rek, - Velička, Kordoš - Názalaník, Drozd, R. Jalůvka, Čevela (46. Polášek) - J. Jalůvka, Světlík (67. Lichnovský). Trenér: M. Krajčí. Veřovice: Sypták - Švolba (77. Valošek), Černoch, Adamec, M. Matúš - O. Matúš, Satek, Košelík (60. V. Matúš), Knybel - Beneš, Hanko (66. J. Bartoň). Trenér: L. Štěpán.

Odehráno v původním termínu (13. - 14. 4.): JESENÍK - SUCHDOL 0:0, LICHNOV - NJ B 1:2, BORDOVICE - ODRY 1:0, JAKUBČOVICE - KOPŘIVNICE 1:3.