VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Víkendový fotbal na Novojičínsku

Novojičínsko - Přehled fotbalových utkání konaných v sobotu a v neděli.

14.9.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

Sobota 15. září

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 5. kolo
11.00 Trojanovice-Bystré – Veřovice (Z. Kneisl), 14.15 Stachovice – Brušperk (L. Kneisl)

MUŽI

Moravskoslezská divize mužů, skupina E, 6. kolo
16.00 FK Nový Jičín – Slavičín (Santarius – Richtár, Dresler)

I. A třída, skupina B, 6. kolo
16.30 Petřvald n. M. – Brušperk (Jantoš – Kypús, Pasterčák)

I. B třída, skupina D, 6. kolo
16.30 Suchdol – Jeseník n.  O. (Ostřanský – Bartek, Tomšík), 16.30 Veřovice – Vlčovice (Křenek – Tomai, M. Klement), 16.30 Kopřivnice – Jakubčovice (Slaminka – Karas, Pobořil)

Okresní přebor mužů, 6. kolo
16.30 Stachovice – Tichá (Bogár, Horáková), 16.30 Příbor – Kunín (Ertel, Růčka), 16.30 Skotnice – Trojanovice I (Fieber, Kyselý)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 6. kolo
16.30 Troj.-Bystré – Žilina (Pop)

Okresní soutěž mužů, skupina B, 6. kolo
16.30 Nová Horka – Zbyslavice (Mužík), 16.30 Studénka – Bravantice (Bartoš)

Okresní soutěž mužů, skupina C, 6. kolo
16.30 Kujavy – Vražné (Vrábel), 16.30 Pustějov – Hladké Životice (Mastný), 16.30 Odry B – Heřmanice (Malina)

DOROST

Moravskoslezská divize dorostu U-19/U-17, skupina E, 6. kolo
10.15/12.30 FK Nový Jičín – Valašské Meziříčí (Dresler – Brabec, L. Tobola)

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu, 6. kolo
12.00/14.15 Kopřivnice – Brušperk (Pobořil)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 6. kolo
14.00 Studénka – Odry (Bartoš), 14.15 Suchdol – Olymp. Bruntál (Tomšík), 14.15 Vřesina – Budišov nad Budišovkou (Brezovský)

Okresní přebor dorostu, 6. kolo
10.00 Kateřinice – Štramberk (Mikolanda), 13.30 Rybí – Jeseník n. O. (Pavelek), 14.00 Veřovice – Kunín (M. Klement), 14.00 Pustějov – Trojanovice I (Mastný)

ŽÁCI

Krajský přebor starších a mladších žáků, 6. kolo
9.00/10.45 Frenštát p. R. – Jablunkov (Tomšík)

Krajská soutěž starších a mladších žáků, skupina B, 6. kolo
14.30/13.00 Vřesina – Petřkovice (Tkačík)

Okresní přebor starších žáků, 6. kolo
10.00 Suchdol n. O. – Jeseník n. O. (Křižan), 14.30 Příbor – Fulnek (Růčka)

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 6. kolo
14.15 Trojanovice-Bystré – Kunín (Pop)

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 6. kolo
12.00 Pustějov – Bravantice (Mastný)

Neděle 16. září

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 5. kolo
15.00 Štramberk – Sl. Ostrava (Galásek), 15.00 Lubina – Pržno (Vítek)

MUŽI

Krajský přebor mužů, 6. kolo
16.30 Frenštát p. R. – Heřmanice (Šištík – Čuba, Tomšík)

I. A třída, skupina A, 6. kolo
16.30 FC Bílovec – Rýmařov (Migota - Neděla, V. Rýdel)

I. B třída, skupina B, 6. kolo
16.30 Vřesina – Darkovice (Pitvor – Sopoliga)

I. B třída, skupina D, 6. kolo
10.00 Nový Jičín B – Lichnov (Poledník – Ostřanský, Brabec), 16.30 Libhošť – Starý Jičín (Švec – Tatarka, Kontoršikov), 16.30 Odry -Bordovice (Malchárek – Kubáček, Hrňa)

Okresní přebor mužů, 6. kolo
16.30 Jistebník n. O. – Fulnek (Polák, Mastný), 16.30 Tísek – Štramberk (Rýdel st., Malina), 16.30 Bartošovice – Mořkov (Horáková, Pavelek), 16.30 Spálov – Vel. Albrechtice (M. Klement, Růčka)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 6. kolo
16.30 Veřovice B – Hostašovice (Koblovský), 16.30 Straník – Mořkov B (Ertel), 16.30 Ženklava – Hodslavice (Vlček), 16.30 Vlčovice-Mniší B – Lubina (Pargáč)

Okresní soutěž mužů, skupina B, 6. kolo
16.30 Skotnice B-Mošnov – Sedlnice (Žitník), 16.30 Lubojaty – Olbramice (M. Vrána), 16.30 Petřvald n. M. B – Vel. Albrechtice B (Baroň)

Okresní soutěž mužů, skupina C, 6. kolo
16.30 Bravinné – Bernartice n.O. (Fieber), 16.30 Děrné – Mankovice (L. Glogar)

DOROST

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 6. kolo
14.15 Vřesina – Budišov n. B. (Brezovský)

Okresní přebor dorostu, 6. kolo
13.45 Libhošť – Starý Jičín (Kontoršikov), 14.00 Vlčovice-Mniší – Mořkov (Pargáč), 14.15 Petřvald n. M. – Jakubčovice (Baroň)

ŽÁCI

Krajský přebor starších a mladších žáků, 6. kolo
9.00/10.45 Kopřivnice – Vratimov (Beseda), 12.30/14.15 Odry – Brušperk (Hrňa)

Okresní přebor starších žáků, 6. kolo
10.00 Mořkov – Štramberk (Mikolanda), 10.00 Kateřinice – Jakubčovice (Malina), 10.30 Libhošť – Starý Jičín (Hanzelka)

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 6. kolo
10.00 Lichnov – Sedlnice, 14.15 Straník – Tichá (Ertel), 14.30 Ženklava – Vlčovice-Mniší (Vlček)

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 6. kolo
10.00 Bartošovice – Hladké Životice, 14.00 Jistebník n. O. – Vražné (Mastný), 14.15 Spálov – Vel. Albrechtice (Růčka)

Autor: Redakce

14.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sledování výsledků parlamentních voleb ve štábu ANO, 21. října v Praze. Ivo Vondrák
83

ANO dosáhlo výsledku, na který u nás bývala zvyklá ČSSD

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš po jasném vítězství ve volbách.
AKTUALIZOVÁNO
66

VOLBY 2017 V KRAJI: Oranžovou v Moravskoslezském kraji vystřídala modrá

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

První příležitost, jak si otestovat svou výkonnost na začátku nové sezony, měli při nedávné Velké ceně Znojma členové Plaveckého klubu Nový Jičín, kteří se v přípravě musejí potýkat s problémy vinou uzavření novojičínského bazénu.  

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

Česká judistická špička se před časem sešla na mezinárodním turnaji Českého poháru - Brno Cup Open 2017. Úspěšný oddíl ze Závišic reprezentovali zkušení borci Adam Kahánek a Radek Rýpar. Nadějnému dorostenci Filipu Hanzelkovi pak vystavila stopku chřipka.

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení