Sobota 15. září

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 5. kolo
11.00 Trojanovice-Bystré – Veřovice (Z. Kneisl), 14.15 Stachovice – Brušperk (L. Kneisl)

MUŽI

Moravskoslezská divize mužů, skupina E, 6. kolo
16.00 FK Nový Jičín – Slavičín (Santarius – Richtár, Dresler)

I. A třída, skupina B, 6. kolo
16.30 Petřvald n. M. – Brušperk (Jantoš – Kypús, Pasterčák)

I. B třída, skupina D, 6. kolo
16.30 Suchdol – Jeseník n.  O. (Ostřanský – Bartek, Tomšík), 16.30 Veřovice – Vlčovice (Křenek – Tomai, M. Klement), 16.30 Kopřivnice – Jakubčovice (Slaminka – Karas, Pobořil)

Okresní přebor mužů, 6. kolo
16.30 Stachovice – Tichá (Bogár, Horáková), 16.30 Příbor – Kunín (Ertel, Růčka), 16.30 Skotnice – Trojanovice I (Fieber, Kyselý)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 6. kolo
16.30 Troj.-Bystré – Žilina (Pop)

Okresní soutěž mužů, skupina B, 6. kolo
16.30 Nová Horka – Zbyslavice (Mužík), 16.30 Studénka – Bravantice (Bartoš)

Okresní soutěž mužů, skupina C, 6. kolo
16.30 Kujavy – Vražné (Vrábel), 16.30 Pustějov – Hladké Životice (Mastný), 16.30 Odry B – Heřmanice (Malina)

DOROST

Moravskoslezská divize dorostu U-19/U-17, skupina E, 6. kolo
10.15/12.30 FK Nový Jičín – Valašské Meziříčí (Dresler – Brabec, L. Tobola)

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu, 6. kolo
12.00/14.15 Kopřivnice – Brušperk (Pobořil)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 6. kolo
14.00 Studénka – Odry (Bartoš), 14.15 Suchdol – Olymp. Bruntál (Tomšík), 14.15 Vřesina – Budišov nad Budišovkou (Brezovský)

Okresní přebor dorostu, 6. kolo
10.00 Kateřinice – Štramberk (Mikolanda), 13.30 Rybí – Jeseník n. O. (Pavelek), 14.00 Veřovice – Kunín (M. Klement), 14.00 Pustějov – Trojanovice I (Mastný)

ŽÁCI

Krajský přebor starších a mladších žáků, 6. kolo
9.00/10.45 Frenštát p. R. – Jablunkov (Tomšík)

Krajská soutěž starších a mladších žáků, skupina B, 6. kolo
14.30/13.00 Vřesina – Petřkovice (Tkačík)

Okresní přebor starších žáků, 6. kolo
10.00 Suchdol n. O. – Jeseník n. O. (Křižan), 14.30 Příbor – Fulnek (Růčka)

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 6. kolo
14.15 Trojanovice-Bystré – Kunín (Pop)

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 6. kolo
12.00 Pustějov – Bravantice (Mastný)

Neděle 16. září

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 5. kolo
15.00 Štramberk – Sl. Ostrava (Galásek), 15.00 Lubina – Pržno (Vítek)

MUŽI

Krajský přebor mužů, 6. kolo
16.30 Frenštát p. R. – Heřmanice (Šištík – Čuba, Tomšík)

I. A třída, skupina A, 6. kolo
16.30 FC Bílovec – Rýmařov (Migota - Neděla, V. Rýdel)

I. B třída, skupina B, 6. kolo
16.30 Vřesina – Darkovice (Pitvor – Sopoliga)

I. B třída, skupina D, 6. kolo
10.00 Nový Jičín B – Lichnov (Poledník – Ostřanský, Brabec), 16.30 Libhošť – Starý Jičín (Švec – Tatarka, Kontoršikov), 16.30 Odry -Bordovice (Malchárek – Kubáček, Hrňa)

Okresní přebor mužů, 6. kolo
16.30 Jistebník n. O. – Fulnek (Polák, Mastný), 16.30 Tísek – Štramberk (Rýdel st., Malina), 16.30 Bartošovice – Mořkov (Horáková, Pavelek), 16.30 Spálov – Vel. Albrechtice (M. Klement, Růčka)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 6. kolo
16.30 Veřovice B – Hostašovice (Koblovský), 16.30 Straník – Mořkov B (Ertel), 16.30 Ženklava – Hodslavice (Vlček), 16.30 Vlčovice-Mniší B – Lubina (Pargáč)

Okresní soutěž mužů, skupina B, 6. kolo
16.30 Skotnice B-Mošnov – Sedlnice (Žitník), 16.30 Lubojaty – Olbramice (M. Vrána), 16.30 Petřvald n. M. B – Vel. Albrechtice B (Baroň)

Okresní soutěž mužů, skupina C, 6. kolo
16.30 Bravinné – Bernartice n.O. (Fieber), 16.30 Děrné – Mankovice (L. Glogar)

DOROST

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 6. kolo
14.15 Vřesina – Budišov n. B. (Brezovský)

Okresní přebor dorostu, 6. kolo
13.45 Libhošť – Starý Jičín (Kontoršikov), 14.00 Vlčovice-Mniší – Mořkov (Pargáč), 14.15 Petřvald n. M. – Jakubčovice (Baroň)

ŽÁCI

Krajský přebor starších a mladších žáků, 6. kolo
9.00/10.45 Kopřivnice – Vratimov (Beseda), 12.30/14.15 Odry – Brušperk (Hrňa)

Okresní přebor starších žáků, 6. kolo
10.00 Mořkov – Štramberk (Mikolanda), 10.00 Kateřinice – Jakubčovice (Malina), 10.30 Libhošť – Starý Jičín (Hanzelka)

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 6. kolo
10.00 Lichnov – Sedlnice, 14.15 Straník – Tichá (Ertel), 14.30 Ženklava – Vlčovice-Mniší (Vlček)

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 6. kolo
10.00 Bartošovice – Hladké Životice, 14.00 Jistebník n. O. – Vražné (Mastný), 14.15 Spálov – Vel. Albrechtice (Růčka)