SOBOTA 12. ŘÍJNA

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 9. kolo, 11.00 Trojanovice-Bystré - Sl. Ostrava (Mikeska), 13.15 Stachovice - Šternberk (Čecháček)

MUŽI

Moravskoslezská divize mužů, skupina E, 10. kolo, 15.00 FK Nový Jičín - MFK Havířov (Galásek, Vítek, Šištík)

I. A třída, skupina B, 10. kolo, 15.30 Petřvald n. M. - Stonava (Kret - Tabášek, Žáček)

I. B třída, skupina D, 10. kolo, 15.30 Suchdol - Libhošť (Vrťo Valošek, Uličný), 15.30 Kopřivnice - Starý Jičín (Streit - Vítek, Kuběna), 15.30 Jakubčovice - Lichnov (Čuba - Křenek, Žitnik), 15.30 Bordovice - Kateřinice (Hrubý - Ondračka ml. , Ertel)

Okresní přebor mužů, 10. kolo, 15.30 Stachovice - Jistebník (T. Lakomý, P. Lakomý), 15.30 Skotnice - Tichá (L. Glogar, Pargáč), 15.30 V. Albrech. - Štramberk (Baroň, Fieber)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 10. kolo, 15.30 Troj.-Bystré - Hostašovice (M. Vrána), 15.30 Lubina - Hodslavice (Rýdel st.)

Okresní soutěž mužů, skupina B, 10. kolo, 13.00 Vel. Albrechtice B - Bravantice (Fieber), 15.30 Lubojaty - Studénka (M. Klement), 15.30 Olbramice - Sedlnice (Růčka)

Okresní soutěž mužů, skupina C, 10. kolo, 15.30 Pustějov - Kujavy (Pavelek), 15.30 Odry B - Bravinné (Mikolanda), 15.30 Mankovice - Bernartice n. O. (Vrábel), 15.30 Heřmanice - Hladké Životice (J. Vrána)

DOROST

Moravskoslezská divize dorostu U-19/U-17, skupina E, 10. kolo, 10.15/12.30 FK Nový Jičín - Hranice (Šištík, Tomai, Karas)

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu, 10. kolo, 11.00/13.15 Kopřivnice - Skotnice (P. Kuběna)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 10. kolo, 13.15 Suchdol - Hradec n. M. (Uličný)

Okresní přebor dorostu, 10. kolo, 10.00 Kateřinice - Veřovice (L. Glogar), 13.00 Pustějov - Jeseník n. O. (Pavelek), 13.15 Jakubčovice - Štramberk (Žitník)

ŽÁCI

SpSM-žáci, Sever, U13 + U12, 10. kolo, 10.00/11.30 FC Bílovec - MFK Karviná (Duda, Tomšík)

Krajská soutěž starších a mladších žáků, skupina B, 10. kolo, 13.30/12.00 Vřesina - Heřmanice (Papuga)

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Suchdol n. O. - Libhošť (Hýsek), 10.00 Jakubčovice - Starý Jičín (Fegler), 10.00 Štramberk - Studénka (Roman)

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 3. kolo, 13.15 Troj.-Bystré - Ženklava (M. Vrána)

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 3. kolo, 10.30 Velké Albrechtice - Vražné

NEDĚLE 14. ŘÍJNA

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 9. kolo, 10.00 Veřovice - Brušperk (Dresler), 15.00 Lubina - Český Těšín (Galásek)

MUŽI

Krajský přebor mužů, 10. kolo, 15.30 Frenštát p. R. - Bohumín (Šimek - Picmaus, Čuba)

I. B třída, skupina B, 10. kolo, 15.30 Vřesina - Strahovice (K. Tobola - Pasterčák, Břežný)

I. B třída, skupina D, 10. kolo, 10.00 Nový Jičín B . Veřovice (Papuga - Ondračka st., Kontoršikov), 15.30 Odry - Vlčovice (Žáček Takáč, Rýdel)

Okresní přebor mužů, 10. kolo, 15.30 Tísek . Příbor (Ertel, Růčka), 15.30 Bartošovice - Kunín (Pargáč, Vrábel), 15.30 Spálov - Fulnek (Fieber, Hýsek), 15.30 Mořkov - Trojanovice I (Bogár, M. Klement)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 10. kolo, 10.15 Žilina - Mořkov B (J. Vrána), 15.30 Rybí - Straník (Kyselý), 15.30 Ženklava - Veřovice B (Pavelek), 15.30 Vlčovice-Mniší B - Tichá B (Polák)

Okresní soutěž mužů, skupina B, 10. kolo, 15.30 Skotnice B-Mošnov - Nová Horka (Rýdel st.), 15.30 Petřvald n. M. B - Zbyslavice (Žitník)

Okresní soutěž mužů, skupina C, 10. kolo, 15.30 Děrné - Vražné (Vlček)

DOROST

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu, 10. kolo, 10.00/12.15 FC Bílovec - Vítkov (Seidler)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 10. kolo, 13.15 Vřesina - Odry (Břežný)

Okresní přebor dorostu, 10. kolo, 13.00 Vlčovice-Mniší - Kunín (Polák), 13.15 Rybí - Libhošť (Kyselý), 13.15 Petřvald n. M. - Starý Jičín (Žitník), 13.15 Mořkov - Trojanovice I (M. Klement)

ŽÁCI

Krajský přebor starších žáků, 10. kolo, 9.00 Kopřivnice - Kravaře (L. Tobola), 11.30 Odry - MFK Havířov (Rýdel), 13.15 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - Slavia Orlová (Čuba)

Krajský přebor mladších žáků, 10. kolo, 10.45 Kopřivnice - Kravaře (L. Tobola), 11.45 Frenštát p. R. - Slavia Orlová (Čuba), 13.15 Odry - MFK Havířov (Rýdel)

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Mořkov - Jeseník n. O. (Mikolanda), 10.00 Kateřinice - Fulnek (Baroň)

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 3. kolo, 10.00 Lichnov - Straník, 10.00 Kunín - Tichá, 13.30 Sedlnice - Vlčovice-Mniší

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 3. kolo, 10.00 Bartošovice - Jistebník nad Odrou , 13.00 Hladké Životice - Bravantice, 13.15 Spálov - Pustějov (Hýsek)