SOBOTA 27. DUBNA

MUŽI

I. B třída, sk. D, 21. kolo, 16.00 Veřovice Suchdol (Bátrla Podracký), Bordovice Jakubčovice (Poledník Závodný)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 15.00 Mořkov Velké Albrechtice, 16.00 Příbor Stachovice, Kunín Tísek, Fulnek Skotnice, Štramberk Bartošovice, Trojanovice I Spálov

Okresní soutěž mužů, skupina A, 19. kolo, 16.00 Tichá B Straník, Hostašovice Ženklava, Mořkov B Vlčovice-Mniší B (hř. Životice), Hodslavice Troj.-Bystré

Okresní soutěž mužů, skupina B, 17. kolo, 16.00 Studénka Nová Horka, Bravantice Lubojaty, Olbramice Velké Albrechtice B

Okresní soutěž mužů, skupina C, 17. kolo, 16.00 Vražné Pustějov, Heřmanice Mankovice

DOROST

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu, 21. kolo, 10.00/12.15 Skotnice Rýmařov (Žáček)

Krajská soutěž staršího dorostu, sk. A, 21. kolo, 13.30 Studénka Suchdol (Brabec), Fulnek M. Albrechtice (Pobořil), 13.45 Odry Vrbno p. P. (Vlček)

Krajská soutěž staršího dorostu, sk. B, 21. kolo, 10.00 Frenštát p. R. Stará Bělá (Tobola)

Okresní přebor dorostu, 21. kolo, 12.45 Mořkov Jakubčovice, 13.30 Trojanovice I Petřvald n. M. (hř. Bystré), 13.45 Kunín Kateřinice, Štramberk Vlčovice-Mniší, 16.00 Jeseník n. O. Libhošť

ŽÁCI

Sever U15 + U14, 22. kolo, 10.00/11.45 FC Bílovec HFK Olomouc

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 10.00 Štramberk Jakubčovice, 11.30 Starý Jičín Mořkov, 14.00 Příbor Suchdol n. O.

Okresní soutěž starších žáků, sk. B, 13. kolo, 14.00 Vražné Bartošovice, Bravantice Spálov

NEDĚLE 28. DUBNA

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, sk. A, 18. kolo, 10.00 Veřovice Troj.-Bystré (L. Kneisl), 16.00 Studénka Vítkovice 1919 (Duda)

MUŽI

I. B třída, sk. D, 21. kolo, 16.00 Jeseník nad Odrou Libhošť (Vlček Tobola), Vlčovice-Mniší Nový Jičín B (Ostřanský Potiorek), Starý Jičín Kozlovice (Chýlek Čuba), Lichnov Odry (Závodný Kielar), Kateřinice Kopřivnice (Valošek Malchárek)

Okresní přebor mužů, 21. kolo, 16.00 Tichá Jistebník n. O.

Okresní soutěž mužů, skupina A, 18. kolo, 10.15 Žilina Lubina, 16.00 Veřovice B Rybí

Okresní soutěž mužů, skupina B, 17. kolo, 16.00 Zbyslavice Skotnice B-Mošnov, Sedlnice Petřvald n. M. B

Okresní soutěž mužů, skupina C, 17. kolo, Bravinné Kujavy, Bernartice n. O. Odry B, Hladké Životice Děrné.

DOROST

Krajský přebor staršího a mladšího dorostu, 21. kolo, 10.00/12.15 Bílovec Brušperk (Bartoš)

Okresní přebor dorostu, 21. kolo, 13.30 Veřovice Rybí, Starý Jičín Pustějov

ŽÁCI

Krajský přebor starších a mladších žáků, 20. kolo, 9.00/10.45 Nový Jičín Kopřivnice (Beseda)

Okresní přebor starších žáků, 19. kolo, 13.30 Jeseník n. O. Libhošť, 14.00 Studénka Kateřinice

Okresní soutěž starších žáků, sk. A, 13.kolo 13.45 Straník Ženklava, Vlčovice-Mniší Troj.-Bystré, 14.00 Tichá Lichnov, Sedlnice Kunín

Okresní soutěž starších žáků, sk. B, 13. kolo, 13.30 Jistebník n.O. Pustějov, Hladké Životice Velké Albrechtice