PÁTEK 4. ŘÍJNA

ŽÁCI

Okresní přebor ml. žáků, sk. B, 16.30 Trojanovice I - Vlčovice-Mniší, Bernartice n. O. - Mořkov.

Okresní přebor ml. žáků, sk. B, 16.30 Kateřinice - Zbyslavice.

SOBOTA 5. ŘÍJNA

MUŽI

Moravskoslezská divize, sk. E, 15.30 Nový Jičín - Dolní Benešov (Boček Krištof, Kaloč).

I. A třída, sk. B, 15.30 Veřovice B. - Albrechtice (Závodný Chýlek, Žáček).

I. B třída, sk. D, 15.30 Kopřivnice - Libhošť (Žurovec Bátrla, Vlček), Hukvaldy - Odry (Ochodek Bednář, Tobola), Suchdol - Jeseník n. O. (Moravec Neděla, Takáč).

Okresní přebor, 15.30 Skotnice - Odry B (Klement Růčka), Bartošovice - Kunín (Fieber Pavelek), Trojanovice-Bystré - Vel. Albrechtice (Glogar M. Vrána), Studénka - Trojanovice I (Malina M. Rýdel).

Okresní soutěž, sk. A, 15.30 Hostašovice - Lubina (T. Lakomý), Tichá B - Štramberk (Pargáč), Hodslavice - Straník (Žitník).

Okresní soutěž, sk. B, 15.30 Olbramice - Bravantice (Vrábel), Nová Horka - Sedlnice (Bogár), Petřvald na Moravě B - Příbor (J. Vrána).

Okresní soutěž, sk. C, 15.30 Mankovice Heřmanice (Rýdel st.), Vražné Děrné (Horáková), Kujavy Pustějov (Mikolanda).

DOROST

Moravskoslezská divize st. a ml. dorostu, sk. E, 10.15/12.30 Nový Jičín - Slavia Opava (Duda).

Krajský přebor st. a ml. dorostu, 10.45/13.00 Kopřivnice - Ostrava- Jih (Vlček).

Krajská soutěž st. dorostu, sk. A, 13.00 Studénka - Budišov n. B. (Šumbera), 13.15 Suchdol - Hradec nad Moravicí (Takáč).

Krajská soutěž st. dorostu, sk. B, 10.00 Frenštát p. R. - Horní Suchá (Žáček), 10.15 Skotnice - St. Město F-M (Tomšík).

Okresní přebor, sk. A, 13.00 Veřovice - Tichá (Žáček), 15.00 Vlčovice-Mniší - Troj.-Bystré (Pala).

Okresní přebor, sk. B, 13.15 Petřvald n. M. - Štramberk (J. Vrána).

Okresní přebor, sk. C, 13.00 Pustějov - Jeseník n. O. (Mikolanda).

ŽÁCI

Žákovská liga Morava sever U15/U14, 10.00/11.45 Bílovec - Opava (Dresler).

Krajská soutěž st. a ml. žáků, sk. A, 9.00/10.45 Odry - Dolní Benešov (Brabec).

Okresní přebor st. žáků, 10.00 Štramberk - Libhošť (Pala), Studénka - Kunín (Vrábel), 13.30 Bartošovice Fulnek (Pavelek).

Okresní soutěž st. žáků, sk. A, 10.00 Trojanovice-Bystré - Pustějov, 13.30 Vražné - Hladké Životice (Horáková).

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6), 13.30 Příbor - Straník.

Okresní přebor ml. žáků, sk. A, 10.00 Lubina - Lichnov.

NEDĚLE 6. ŘÍJNA

ŽENY

Moravskoslezská divize, sk. A, 16.00 Studénka - Vítkovice (Boček).

MUŽI

I. B třída, sk. D, 15.30 Tichá - Bordovice (Tomšík Pustějovský, Brabec), Vlčovice - Kateřinice (Levinger Bartoš, Kyselý), Kozlovice - Jakubčovice (Ostřanský Plevza), Jistebník nad Odrou - Starý Jičín (Mudra Žurovec, Žitník).

Okresní přebor, 10.15 Žilina Lichnov (M. Vrána Vlček), 15.30 Mořkov Spálov (Měch Tobola), Tísek Fulnek (Pavelek Malina).

Okresní soutěž, sk. A, 15.30 Veřovice B - Vlčovice-Mniší B (Klement), Rybí - Mořkov B (Polák).

Okresní soutěž, sk. B, 15.30 Skotnice B  -Tísek B (hř. Mošnov, Růčka), Zbyslavice - Bílov (J. Vrána).

Okresní soutěž, sk. C, 15.30 Bernartice n. O. - Stachovice (Mužík), Bravinné - Hladké Životice (Rýdel st.).

DOROST

Krajský přebor st. a ml. dorostu, 10.00/12.15 Bílovec - MFK Havířov B (Trigas).

Krajská soutěž st. dorostu, sk. B, 13.15 Mořkov - Brušperk (Tobola).

Okresní přebor, sk. B, 12.45 Libhošť - Kateřinice (P. Lakomý).

Okresní přebor, sk. C, 13.00 Starý Jičín - Fulnek (Fieber).

ŽÁCI

Krajský přebor st. a ml. žáků, 9.00/10.45 Nový Jičín - Havířov (Pustějovský).

Okresní přebor st. žáků, 10.00 Starý Jičín - Jeseník n. O.(M. Rýdel).

Okresní soutěž st. žáků, sk. B, 13.00 Jistebník nad Odrou - Spálov (Žitník), 13.15 Tísek - Velké Albrechtice (Malina).

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6), 10.00 Kateřinice - Sedlnice.

Okresní přebor ml. žáků, sk. A, 10.00 Hodslavice - Hostašovice, 13.30 Veřovice - Čeladná.