Ve Vlčovicích jsou s minulým ročníkem I. B třídy, skupiny D, spokojeni. Konečné 6. místo hodnotí kladně. „S průběhem uplynulé sezony jsem celkově spokojen. Dokázali jsme, že fotbal hrát umíme, hlavně na domácím hřišti se musel fotbal divákům líbit. Horší to bylo na hřišti soupeře, kde jsme hráli nedůrazně a hodně chybovali," zhodnotil loňskou sezonu trenér FC Vlčovice-Mniší Miroslav Krajčí. Před sezonou doufal tým z Vlčovic v umístění v popředí tabulky, a tak se také stalo. „Věřil jsem, že s předvedenou hrou a bojovností se umístíme v horní polovině tabulky," líčil trenér Miroslav Krajčí.

Za nejtěžší soupeře v soutěži označil trenér vlčovických fotbalistů týmy Jakubčovic a Starého Jičína, který celý ročník vyhrál. „Ale i ostatní soupeři mají svou kvalitu, neboť tato soutěž je opravdu velice vyrovnaná," doplnil Miroslav Krajčí.

V následující sezoně by se chtěl fotbalový tým z Vlčovic pohybovat opět v první polovině tabulky. „V následujícím roce se budeme snažit o útočný fotbal, tak aby se hlavně divákům líbil," přednesl plány Vlčovic jejich trenér.

Kádr týmu se pro nadcházející sezonu nezměnil. „Máme však nějaké zraněné hráče, takže jsme sáhli i do B týmu, kde máme vlastní mladé šikovné fotbalisty, kteří se už zapojili do letní přípravy," uzavřel trenér FC Vlčovice-Mniší Miroslav Krajčí.

DALIBOR TOBOLA