Vřesina i Petřvald vyhrály

Vřesina - Tradiční zimní turnaj Vřesina 2012 pokračoval o víkendu na tamní umělé trávě druhým kolem. Zatímco v prvním kole padlo 27 branek, nyní jich bylo dokonce 29. Další body si připsala jak Vřesina, tak Petřvald na Moravě.

2.2.2012

Ilustrační fotoFoto: Jan Pich

Jediným týmem s plným počtem bodů tak po víkendu stále zůstává domácí Vřesina, která tentokrát, po minulé výhře 11:1, porazila Kunčičky 3:1. Petřvald na Moravě po minulé remíze 2:2 přejel Třebovice 6:3 a spolu s Hlubinou, Vítkovicemi a lídrem z Vřesiny je jediným celkem, který ještě neprohrál. Naopak Michálkovice zatím marně čekají na svůj první bod. Po výprasku 1:11 s Vřesinou v úvodním kole, v sobotu dostali další příděl, tentokrát 1:7 od Vítkovic 1919.

Jak uvedly oficiální internetové stránky vřesinského Sokola, druhé kolo zimního turnaje zahájil zápas Biocel Vratimov Unie Hlubina. Po prvním poločase vedla Hlubina 3:2 a ve druhém poločase vedení ještě zvýšila a vyhrála 5:3. Opět se potvrdilo, že na zimním turnaji padá hodně branek.

Ve druhém zápase hrála domácí Vřesina proti Kunčičkám. Domácí měli více šancí a po první půli vedli 2:1. Do zápasu nastoupili 4 dorostenci, ale i přesto Vřesina vyhrála 3:1.

Ve třetím utkání nastoupily Vítkovice 1919 proti Slávii Michálkovice, která dostala v prvním kole od Vřesiny 11 branek. Zápas byl vyrovnaný jen ze začátku, Vítkovice byli pohyblivější a v poločase vedli již 3:1. Ve druhém poločase už Vítkovice na hřišti kralovaly a skóre narostlo až na 7:1.

V posledním utkání 2. kola hrál Petřvald na Moravě proti Třebovicím. Hra byla celkem vyrovnaná, ale střelecky se dařilo více Petřvaldu, který vyhrál první poločas 3:1. Ve stejné režii probíhala i druhá půle a Petřvald nakonec zvítězil 6:3.

Výsledky 2. kola: Biocel Vratimov Unie Hlubina 3:5, Sokol Vřesina TJ Kunčičky 3:1, Vítkovice 1919 FC Michálkovice 7:1, TJ Petřvald na Moravě Slávie Třebovice 6:3

Los 3. kola, sobota 4. února, 9.00 Kunčičky Vítkovice, 11.00 Vratimov Michálkovice, 13.00 Hlubina Slávie Třebovice, 15.00 Sokol Vřesina Dolní Lhota.