Vřesina stále bez ztráty bodu

Vřesina - Přestože se všude v okolí kvůli velkým mrazům rušily přípravné zápasy, na umělce ve Vřesině se uskutečnilo již třetí kolo tradičního zimního fotbalového turnaje Vřesina 2012.

8.2.2012

TŘETÍ kolo tradičního zimního turnaje na umělce ve Vřesině přineslo další porci branek.Foto: Jiří Šrámek

Nakonec se ukázalo, že mrazy týmům nijak neuškodili. Co do počtu vstřelených branek šla statistika dokonce ještě nahoru. Jak uvádějí oficiální internetové stránky fotbalového klubu Sokol Vřesina, padlo v prvním kole 27 branek, ve druhém 29 a nyní o víkendu dokonce 32.

Třetí víkend odstartovalo tentokrát ostravské derby TJ Kunčičky FC Vítkovice 1919. Kunčičky byly od začátku zápasu lepším týmem a nakonec zaslouženě vyhrály.

Ve druhém utkání proti sobě nastoupily Michálkovice, které zatím čekají na svůj první bod, a Vratimov, který naopak ještě neprohrál. Michálkovice začaly aktivněji, a dokonce vyhrály i poločas, ale ve druhé půli přišla šestibranková smršť ze strany Vratimova a bylo vymalováno.

Předposlední utkání obstaral duel Hlubina versus Třebovice (2:4). Závěr třetího kola pak obstaralo očekávané utkání domácí Vřesiny, která zatím jako jediná neztratila ani bod, a Dolní Lohoty. Vřesina se ujala vedení v 19. minutě zásluhou Bogdana, který unikl po levém křídle a po kličce brankáři skóroval z úhlu o tyč branky 1:0. Domácí byli dále aktivnější a ve 27. minutě dorazil míč do branky Adam Hruzík 2:0. Ve druhé půli Dolní Lhota snížila na 2:1 a měla další dvě tutovky, radost jí ale pokazil vřesinský gólman Sokolík, který svůj tým podržel. Ke slovu se tak dostal Aleš Hloušek, který v 51. minutě zvýšil a v 56. minutě stanovil konečný výsledek 4:1.

Výsledky 3. kola: TJ Kunčičky Vítkovice 1919 9:3 (4:0), Biocel Vratimov FC Michálkovice 7:2 (1:2), Unie Hlubina Slávie Třebovice 2:4 (0:1), Sokol Vřesina Sokol Dolní Lhota 4:1 (2:0)

Los 4. kola, sobota 11. února, 9.00 TJ Petřvald na Moravě TJ Kunčičky, 11.00 Slávie Třebovice Sokol Dolní Lhota, 13.00 Unie Hlubina FC Michálkovice, 15.00 Sokol Vřesina Biocel Vratimov.