Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky okresní fotbalové soutěže mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky.

2.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Radek Pavlík

MUŽI

Okresní přebor

24. kolo: Štramberk - Rybí 2:0, Zbyslavice - Mořkov 0:2, Bravinné - Kunín 0:0, Spálov - Sedlnice 1:0, Jeseník nad Odrou - Veřovice 1:2, Trojanovice-Bystré - Nový Jičín B 1:1, Tísek A - Kopřivnice 2:0

1. Veřovice22165149:1853
2. Nový Jičín B22154352:1649
3. Kopřivnice22141752:2743
4. Spálov22132748:3441
5. Zbyslavice22124647:3840
6. Rybí221021035:4132
7. Kunín2287727:3031
8. Štramberk2286841:4230
9. Jeseník n. O.22751042:4726
10. Mořkov22661030:3724
11. Bravinné22461235:4818
12. Sedlnice22451329:4617
13. Tísek A22431527:5215
14. Troj.-Bystré22341519:5713

III. třída

22. kolo: Hladké Životice - Lubina 4:3, Studénka - Trojanovice I 1:2, Skotnice - Bartošovice 3:2, Petřvald na Moravě B - Fulnek C 0:3, Vražné - Kujavy 3:0, Straník - Žilina 3:2

1. Skotnice18114338:2137
2. Trojanovice I18113446:2236
3. Fulnek C18113442:2436
4. Studénka1885533:2129
5. Petřvald n. M. B1882830:3126
6. Hl. Životice1873830:2824
7. Straník18711024:3922
8. Kujavy1863928:3721
9. Žilina1855820:3620
10. Bartošovice18611132:4019
11. Lubina18531028:3018
12. Vražné18531021:4318

IV. třída, skupina A

22. kolo: Bordovice - Mořkov B 6:0, Tichá B - Mošnov 5:1, Nová Horka - Ženklava 4:1, Hostašovice - Odry B 2:0, Bernartice nad Odrou - Životice (Hodslavice) B 3:1

1. Bernartice n. O.17122351:2338
2. Bordovice16112348:2635
3. Mankovice16103343:2033
4. Nová Horka1682637:3526
5. Tichá B1673627:2724
6. Ženklava1780934:4024
7. Mošnov1664625:3122
8. Mořkov B1653825:3418
9. Hostašovice16421015:2314
10. Odry B17421129:4714
11. Životice B17231215:439

IV. třída, skupina B

22. kolo: Tísek B - Hájek a synové Jakubčovice B 2:0, Vrchy - Olbramice 3:1, Kravín - Děrné 9:1, Stachovice - Pustějov 1:2, Heřmanice - Jistebník nad Odrou 3:6, Bílov - Bravantice 0:3

1. Jistebník n. O.18143183:1345
2. Pustějov18133263:2642
3. Olbramice18113453:2336
4. Stachovice18113457:3236
5. Jakubčovice B18113457:3236
6. Kravín1891851:4128
7. Vrchy18701145:4521
8. Tísek B18621028:4420
9. Bravantice1854934:4619
10. Heřmanice18601227:4218
11. Děrné18231329:909
12. Bílov18011713:1061

DOROST

Okresní přebor

24. kolo: Studénka - Mořkov 4:3, Suchdol nad Odrou - Trojanovice I 7:1, Příbor - Sedlnice 1:1, Jeseník nad Odrou - Stachovice 2:0, Tísek - Starý Jičín 2:0

1. Jeseník n. O.20135242:1844
2. Troj.-Bystré18113449:3636
3. Mořkov19104539:2534
4. Tichá19102765:4532
5. Stachovice18102633:2332
6. Starý Jičín1894548:3031
7. Tísek1993746:3830
8. Suchdol n. O.1883728:1827
9. Studénka19631025:3421
10. Příbor19351121:4114
11. Trojanovice I19311518:6310
12. Sedlnice18131415:586

Okresní soutěž

22. kolo: Štramberk - Rybí 2:0, Spálov - Kunín 8:2, Libhošť - Lichnov 2:1, Petřvald na Moravě - Pustějov 3:2, Vražné - Jistebník nad Odrou 2:3, Straník - Žilina 1:0

1. Petřvald n. M.18161168:1449
2. Spálov18134171:1743
3. Lichnov19120748:3236
4. Straník1885537:3329
5. Vražné1874747:4525
6. Žilina1872926:3023
7. Rybí1965819:2723
8. Kunín18711042:4422
9. Štramberk18701134:6321
10. Libhošť18621024:4220
11. Pustějov18351033:4914
12. Jistebník n. O.18211517:707

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

22. kolo: Tísek - Mořkov 2:1, Kateřinice - Trojanovice I 7:0, Skotnice - Lichnov 8:0, Petřvald na Moravě - Kunín 0:7, Vražné - Příbor 0:3, Trojanovice-Bystré - Štramberk 0:8

1. Skotnice181800124:1054
2. Štramberk18115261:1838
3. Tísek18105352:2735
4. Mořkov1895438:2232
5. Kateřinice1892745:4129
6. Příbor1873834:3224
7. Trojanovice I1872931:3323
8. Petřvald n. M.18531043:6718
9. Kunín18521142:6417
10. Vražné18411325:5813
11. Lichnov18411336:12713
12. Troj.-Bystré18251116:4811

Okresní soutěž, skupina A

22. kolo: Tichá - Štramberk B 3:1, Libhošť - Sedlnice 18:1, Lubina - Veřovice 0:0, Hostašovice - Nový Jičín B 3:0, Straník - Kopřivnice B 1:12

1. Hostašovice17131372:1140
2. Veřovice16114180:737
3. Lubina16121375:1437
4. Libhošť16121364:1737
5. Nový Jičín B1692538:2629
6. Kopřivnice B1691682:4228
7. Rybí1681742:3525
8. Štramberk B17411225:6613
9. Tichá16401225:7312
10. Sedlnice17201522:1066
11. Straník1700177:1350

Okresní soutěž, skupina B

22. kolo: Hladké Životice - Hájek a synové Jakubčovice B 2:6, Suchdol nad Odrou - Bartošovice 4:1, Spálov - Pustějov 12:0, Bernartice nad Odrou - Bravantice 2:2

1. Jakubčovice B16123188:2939
2. Spálov15110481:2133
3. Starý Jičín1594252:1531
4. Suchdol n. O.1592441:2029
5. Jeseník n. O.1472560:2823
6. Bartošovice1570850:4421
7. Bravantice1452745:2917
8. Bernartice n. O.14221021:868
9. Hl. Životice15221110:898
10. Pustějov15111323:1104

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

14. kolo: Tísek - Odry 0:10, Kopřivnice - Fulnek 5:5, Nový Jičín - Studénka 7:0, Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín B 4:2

1. Nový Jičín13130098:939
2. Kopřivnice141112100:1434
3. Odry14100471:3630
4. Fulnek14914106:3128
5. Nový Jičín B1480654:2624
6. Studénka1461727:4119
7. Frenštát p. R.1332830:6811
8. Bílovec13301017:879
9. Tísek14111221:984
10. Jakubčovice13101211:1253

Okresní sioutěž, skupina A

12. kolo: Kateřinice - Tichá 1:6, Mořkov - Lichnov 0:2, Veřovice - Štramberk 4:1, Vlčovice-Mniší - Kopřivnice B 10:4

1. Tichá1191169:1528
2. Štramberk1191165:1328
3. Veřovice1160542:2318
4. Kateřinice1151539:3816
5. Lichnov1150615:3015
6. Mořkov1133519:3512
7. Vlč.-Mniší1132639:4811
8. Kopřivnice B11001111:970

Okresní soutěž, skupina B

12. kolo: Bartošovice - Suchdol nad Odrou 3:1, Kujavy - Pustějov 2:2

1. Bartošovice11100160:830
2. Suchdol n. O.1190252:527
3. Rybí970220:1321
4. Pustějov1042420:2414
5. Kujavy1141625:3213
6. V. Albrechtice1013610:416
7. Jeseník n. O.1011812:504
8. Libhošť100379:353

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

14. kolo: Kopřivnice - Fulnek 5:0, Nový Jičín - Studénka 4:0, Frenštát pod Radhoštěm - Nový Jičín B 0:3

1. Kopřivnice14130189:939
2. Nový Jičín14110377:1533
3. Studénka1472548:2623
4. Bílovec1372444:3523
5. Fulnek1454556:3619
6. Odry1343625:4615
7. Frenštát p. R.1435625:5614
8. Nový Jičín B1441918:3613
9. Jakubčovice1333725:4912
10. Tísek1310122:1013
2.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení