MUŽI

Okresní přebor

18. kolo: Jeseník nad Odrou – Bravinné 6:1, Tísek A – Rybí 1:2, Trojanovice-Bystré – Zbyslavice 1:1, Kopřivnice – Mořkov 2:0, Nový Jičín B – Kunín 4:0, Veřovice – Sedlnice 6:0

1. Veřovice 16 12 4 0 36:9 40
2. Nový Jičín B 16 12 3 1 40:11 39
3. Kopřivnice 16 11 0 5 43:20 33
4. Rybí 16 10 0 6 32:25 30
5. Spálov 15 9 1 5 34:24 28
6. Zbyslavice 16 8 3 5 34:33 27
7. Štramberk 15 5 6 4 33:32 21
8. Kunín 16 5 6 5 19:24 21
9. Mořkov 16 4 5 7 17:24 17
10. Jeseník n. O. 16 4 4 8 27:36 16
11. Sedlnice 16 3 4 9 21:34 13
12. Bravinné 16 2 5 9 21:33 11
13. Tísek A 16 2 2 12 20:42 8
14. Troj.-Bystré 16 1 3 12 14:44 6

III. třída

16. kolo: Hladké Životice – Petřvald na Moravě B 4:0, Straník – Studénka 0:1, Vražné – Skotnice 1:3, Kujavy – Trojanovice I 1:0, Fulnek C – Bartošovice 3:2

1. Fulnek C 12 10 1 1 34:12 31
2. Skotnice 12 7 2 3 26:15 23
3. Trojanovice I 12 6 2 4 24:18 20
4. Petřvald n. M. B 12 6 1 5 20:19 19
5. Studénka 12 5 3 4 16:14 18
6. Žilina 11 5 2 4 14:14 17
7. Lubina 11 5 1 5 22:15 16
8. Bartošovice 12 5 1 6 22:22 16
9. Kujavy 12 4 2 6 17:27 14
10. Hl. Životice 12 3 3 6 15:18 12
11. Vražné 12 3 1 8 12:29 10
12. Straník 12 2 1 9 11:30 7

IV. třída, skupina A

16. kolo: Životice (Hodslavice) B – Mořkov B 1:3, Ženklava – Mankovice 0:4, Bordovice – Nová Horka 3:4, Odry B – Mošnov 2:4

1. Bernartice n. O. 10 8 1 1 28:13 25
2. Mankovice 11 7 2 2 28:14 23
3. Bordovice 11 7 1 3 29:22 22
4. Ženklava 11 6 0 5 26:24 18
5. Mošnov 11 4 4 3 18:16 16
6. Tichá B 10 4 3 3 18:15 15
7. Mořkov B 11 4 3 4 21:20 15
8. N. Horka 11 3 2 6 20:31 11
9. Hostašovice 10 2 2 6 10:15 8
10. Odry B 11 2 1 8 19:30 7
11. Životice B 11 2 1 8 10:27 7

IV. třída, skupina B

16. kolo: Heřmanice – Kravín 1:0, Jistebník nad Odrou – Olbramice 2:0, Pustějov – Děrné 4:0, Tísek B – Stachovice 1:1, Bílov – Vrchy 2:6

1. Jistebník n. O. 12 9 2 1 48:9 29
2. Pustějov 12 8 2 2 40:21 26
3. Stachovice 12 7 3 2 40:20 24
4. Olbramice 12 7 3 2 33:13 24
5. Jakubčovice B 11 7 2 2 38:21 23
6. Vrchy 12 6 0 6 38:23 18
7. Kravín 12 5 1 6 29:28 16
8. Bravantice 11 3 3 5 18:26 12
9. Heřmanice 12 4 0 8 17:27 12
10. Tísek B 12 3 2 7 18:30 11
11. Děrné 12 2 2 8 18:52 8
12. Bílov 12 0 0 12 7:74 0

DOROST

Okresní přebor

18. kolo: Vlčovice-Mniší – Příbor 1:0, Tísek – Tichá 3:4, Jeseník nad Odrou – Suchdol nad Odrou 0:0, Trojanovice-Bystré – Studénka 2:0, Starý Jičín – Mořkov 0:2, Stachovice – Sedlnice 1:0

1. Jeseník n. O. 15 9 4 2 28:14 31
2. Mořkov 14 9 3 2 34:13 30
3. Troj.-Bystré 15 9 2 4 43:32 29
4. Tichá 15 9 1 5 53:33 28
5. Starý Jičín 15 7 4 4 40:28 25
6. Stachovice 15 7 2 6 28:21 23
7. Suchdol n.O. 14 6 3 5 21:14 21
8. Tísek 15 6 3 6 32:33 21
9. Vlč.-Mniší 15 5 2 8 25:42 17
10. Studénka 15 4 3 8 22:27 15
11. Příbor 15 4 3 8 18:25 15
12. Trojanovice I 14 3 0 11 14:43 9
13. Sedlnice 15 2 2 11 15:48 8

Okresní soutěž

16. kolo: Vražné – Libhošť 4:1, Straník – Spálov 2:2, Jistebník nad Odrou – Kunín 0:4, Pustějov – Lichnov 0:1

1. Petřvald n. M. 11 11 0 0 48:9 33
2. Spálov 12 8 3 1 47:10 27
3. Lichnov 12 9 0 3 31:17 27
4. Kunín 12 6 1 5 34:21 19
5. Vražné 12 5 3 4 32:25 18
6. Straník 12 4 4 4 25:26 16
7. Rybí 11 4 3 4 11:16 15
8. Libhošť 12 4 1 7 17:29 13
9. Štramberk 11 4 0 7 19:45 12
10. Žilina 11 3 1 7 15:24 10
11. Pustějov 12 1 3 8 19:37 6
12. Jistebník n. O. 12 1 1 10 12:51 4

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

16. kolo: Tísek – Petřvald na Moravě 6:1, Vražné – Skotnice 2:6, Trojanovice-Bystré – Kateřinice 0:1, Příbor – Trojanovice I 1:0, Kunín – Lichnov 7:0

1. Skotnice 12 12 0 0 94:7 36
2. Tísek 12 8 3 1 47:18 27
3. Štramberk 11 6 4 1 33:13 22
4. Mořkov 11 5 4 2 19:15 19
5. Kateřinice 12 6 1 5 26:26 19
6. Petřvald n. M. 12 5 3 4 36:26 18
7. Příbor 12 5 1 6 25:21 16
8. Trojanovice I 12 4 2 6 20:20 14
9. Vražné 12 4 1 7 20:37 13
10. Kunín 12 3 2 7 30:48 11
11. Troj.-Bystré 12 1 3 8 9:28 6
12. Lichnov 12 0 0 12 9:109 0

Okresní soutěž, skupina A

16. kolo: Straník – Tichá 0:5, Veřovice – Sedlnice 10:0, Hostašovice – Libhošť 4:1, Kopřivnice B – Rybí 0:3, Nový Jičín B – Štramberk B 4:0

1. Veřovice 11 9 2 0 65:6 29
2. Libhošť 11 8 1 2 27:9 25
3. Hostašovice 11 7 1 3 39:10 22
4. Nový Jičín B 11 7 1 3 27:19 22
5. Lubina 10 7 0 3 39:12 21
6. Rybí 11 6 1 4 27:14 19
7. Kopřivnice B 11 5 1 5 48:33 16
8. Štramberk B 11 3 1 7 18:39 10
9. Tichá 11 3 0 8 18:41 9
10. Sedlnice 11 1 0 10 14:56 3
11. Straník 11 0 0 11 3:86 0

Okresní soutěž, skupina B

16. kolo: Hladké Životice – Spálov 0:5, Jeseník nad Odrou – Suchdol nad Odrou 1:1, Pustějov – Bartošovice 2:5

1. Spálov 10 9 0 1 58:7 27
2. Jakubčovice B 9 7 1 1 59:16 22
3. Suchdol n. O. 10 6 2 2 28:11 20
4. Bartošovice 10 6 0 4 40:27 18
5. Jeseník n. O. 10 5 1 4 46:16 16
6. Starý Jičín 9 4 3 2 30:11 15
7. Bravantice 9 3 1 5 24:21 10
8. Hl. Životice 10 2 1 7 7:60 7
9. Pustějov 10 1 0 9 19:81 3
10. Bernartice n. O. 9 0 1 8 10:71 1