Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výsledky mužů, dorostu, starších žáků, starší přípravky a mladší přípravky

5.5.2009 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Robert Schedling

MUŽI

Okresní přebor

21. kolo: Nový Jičín B – Štramberk 0:2, Veřovice – Kopřivnice 2:2, Sedlnice – Tísek A 1:2, Kunín – Trojanovice-Bystré 1:2, Mořkov – Jeseník nad Odrou 2:3, Rybí – Spálov 1:1, Zbyslavice – Bravinné 5:2

1. Nový Jičín B 19 14 3 2 49:14 45
2. Veřovice 19 13 5 1 40:16 44
3. Kopřivnice 19 12 1 6 48:24 37
4. Zbyslavice 19 11 3 5 46:36 36
5. Spálov 19 11 2 6 42:30 35
6. Rybí 19 10 1 8 34:33 31
7. Štramberk 19 7 6 6 38:38 27
8. Kunín 19 7 6 6 24:27 27
9. Jeseník n. O. 19 6 4 9 37:43 22
10. Mořkov 19 5 6 8 24:29 21
11. Sedlnice 19 3 4 12 23:42 13
12. Tísek A 19 3 3 13 24:47 12
13. Troj.-Bystré 19 3 3 13 17:48 12
14. Bravinné 19 2 5 12 25:44 11

III. třída

19. kolo: Kujavy – Hladké Životice 1:2, Fulnek C – Žilina 1:1, Bartošovice – Straník 2:3, Trojanovice I – Vražné 5:0, Lubina – Petřvald na Moravě B 0:2, Studénka – Skotnice 2:2

1. Fulnek C 15 10 2 3 37:20 32
2. Skotnice 15 9 3 3 32:17 30
3. Trojanovice I 15 9 2 4 39:19 29
4. Studénka 15 6 5 4 25:19 23
5. Petřvald n. M. B 15 7 2 6 25:24 23
6. Kujavy 15 6 2 7 26:30 20
7. Bartošovice 15 6 1 8 27:29 19
8. Žilina 15 5 4 6 17:26 19
9. Lubina 15 5 3 7 24:20 18
10. Hl. Životice 15 5 3 7 20:22 18
11. Straník 15 4 1 10 15:35 13
12. Vražné 15 3 2 10 13:39 11

IV. třída, skupina A

19. kolo: Odry B – Bordovice 3:5, Ženklava – Životice (Hodslavice) B 4:1, Mankovice – Bernartice nad Odrou 1:1, Mošnov – Hostašovice 2:0, Mořkov B – Nová Horka 1:3

1. Bernartice n. O. 14 10 2 2 41:18 32
2. Mankovice 14 9 3 2 38:15 30
3. Bordovice 13 9 1 3 37:25 28
4. Mošnov 14 6 4 4 24:23 22
5. Tichá B 13 6 3 4 22:20 21
6. Ženklava 14 7 0 7 31:30 21
7. Nová Horka 13 5 2 6 27:33 17
8. Mořkov B 14 4 3 7 23:28 15
9. Hostašovice 13 3 2 8 11:18 11
10. Odry B 14 3 1 10 24:42 10
11. Životice B 14 2 1 11 11:37 7

IV. třída, skupina B

19. kolo: Jistebník nad Odrou – Tísek B 6:0, Pustějov – Bravantice 4:0, Bílov – Děrné 2:2, Olbramice – Heřmanice 4:0, Hájek a synové Jakubčovice B – Stachovice 4:2, Vrchy – Kravín 1:5

1. Jistebník n. O. 15 11 3 1 68:10 36
2. Olbramice 15 10 3 2 46:17 33
3. Pustějov 15 10 3 2 47:22 33
4. Jakubčovice B 15 10 3 2 49:26 33
5. Stachovice 15 9 3 3 49:26 30
6. Kravín 15 7 1 7 37:33 22
7. Vrchy 15 6 0 9 41:33 18
8. Bravantice 15 4 4 7 28:40 16
9. Heřmanice 15 5 0 10 19:33 15
10. Tísek B 15 3 2 10 18:40 11
11. Děrné 15 2 3 10 23:71 9
12. Bílov 15 0 1 14 10:84 1

DOROST

Okresní přebor

21. kolo: Stachovice – Starý Jičín 2:1, Sedlnice – Tísek 1:2, Trojanovice I – Trojanovice-Bystré 1:4, Mořkov – Jeseník nad Odrou 1:2, Tichá – Příbor 8:3, Studénka – Suchdol nad Odrou 1:0

1. Jeseník n. O. 18 12 4 2 37:16 40
2. Troj.-Bystré 18 11 3 4 52:36 36
3. Tichá 18 10 2 6 65:43 32
4. Starý Jičín 18 9 4 5 50:31 31
5. Mořkov 17 9 4 4 38:20 31
6. Stachovice 17 9 2 6 33:22 29
7. Tísek 18 8 4 6 44:37 28
8. Suchdol n. O. 17 8 3 6 29:17 27
9. Studénka 18 5 4 9 23:30 19
10. Vlč.-Mniší 17 5 2 10 26:51 17
11. Příbor 18 4 4 10 22:35 16
12. Trojanovice I 17 3 0 14 16:57 9
13. Sedlnice 17 2 2 13 16:56 8

Okresní soutěž

19. kolo: Jistebník nad Odrou – Štramberk 1:3, Pustějov – Žilina 0:2, Lichnov – Straník 3:2, Kunín – Vražné 2:3, Rybí – Petřvald na Moravě 1:0, Spálov – Libhošť 3:1

1. Petřvald n. M. 15 13 1 1 55:11 40
2. Spálov 15 10 4 1 57:12 34
3. Lichnov 15 11 0 4 41:20 33
4. Vražné 15 7 3 5 40:35 24
5. Kunín 15 7 1 7 39:28 22
6. Straník 15 6 4 5 31:30 22
7. Rybí 15 5 4 6 13:21 19
8. Štramberk 15 6 0 9 28:56 18
9. Žilina 15 5 2 8 19:26 17
10. Libhošť 15 4 1 10 20:40 13
11. Pustějov 15 3 3 9 26:41 12
12. Jistebník n. O. 15 1 1 13 13:62 4

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

19. kolo: Příbor – Tísek 0:0, Kunín – Štramberk 0:5, Lichnov – Trojanovice-Bystré 2:2, Trojanovice I – Vražné 2:0, Mořkov – Petřvald na Moravě 6:1, Kateřinice – Skotnice 1:10

1. Skotnice 15 15 0 0 111:9 45
2. Tísek 15 9 4 2 50:21 31
3. Štramberk 15 8 5 2 44:18 29
4. Mořkov 15 8 5 2 34:17 29
5. Kateřinice 15 8 1 6 37:39 25
6. Příbor 15 6 2 7 29:26 20
7. Trojanovice I 15 6 2 7 25:23 20
8. Petřvald n. M. 15 5 3 7 39:41 18
9. Vražné 15 4 1 10 22:49 13
10. Kunín 15 3 2 10 31:59 11
11. Troj.-Bystré 15 1 4 10 11:37 7
12. Lichnov 15 2 1 12 20:114 7

Okresní soutěž, skupina A

19. kolo: Veřovice – Kopřivnice B 5:0, Sedlnice – Straník 6:2, Štramberk B – Hostašovice 0:3, Rybí – Lubina 1:4, Tichá – Libhošť 2:9

1. Veřovice 13 10 3 0 70:6 33
2. Hostašovice 14 10 1 3 58:11 31
3. Lubina 13 10 0 3 57:13 30
4. Libhošť 13 9 1 3 36:14 28
5. Nový Jičín B 13 8 2 3 28:19 26
6. Kopřivnice B 14 7 1 6 66:40 22
7. Rybí 14 7 1 6 36:28 22
8. Štramberk B 14 4 1 9 23:50 13
9. Tichá 14 3 0 11 21:68 9
10. Sedlnice 14 2 0 12 21:69 6
11. Straník 14 0 0 14 6:104 0

Okresní soutěž, skupina B

19. kolo: Pustějov – Bravantice 0:6, Bartošovice – Bernartice nad Odrou 1:3, Hájek a synové Jakubčovice B – Spálov 7:4, Starý Jičín – Suchdol nad Odrou 4:1

1. Jakubčovice B 13 10 2 1 79:27 32
2. Spálov 13 9 0 4 65:20 27
3. Starý Jičín 13 8 3 2 45:15 27
4. Suchdol n. O. 13 8 2 3 37:16 26
5. Bartošovice 12 7 0 5 46:32 21
6. Jeseník n. O. 12 5 2 5 51:24 17
7. Bravantice 12 4 1 7 33:27 13
8. Hl. Životice 12 2 2 8 8:66 8
9. Bernartice n. O. 12 1 1 10 15:83 4
10. Pustějov 12 1 1 10 20:89 4

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

11. kolo: Nový Jičín B – Tísek 7:1, Studénka – Hájek a synové Jakubčovice 6:0, Fulnek – Bílovec 15:0, Odry – Frenštát pod Radhoštěm 8:0, Kopřivnice – Nový Jičín 1:3

1. Nový Jičín 10 10 0 0 84:7 30
2. Kopřivnice 11 9 0 2 79:9 27
3. Odry 11 9 0 2 61:24 27
4. Fulnek 10 7 0 3 71:22 21
5. Nový Jičín B 11 6 0 5 36:21 18
6. Studénka 11 5 1 5 21:30 16
7. Frenštát p. R. 10 2 2 6 25:51 8
8. Bílovec 11 2 0 9 13:83 6
9. Tísek 11 1 1 9 19:78 4
10. Jakubčovice 10 0 0 10 8:92 0

Okresní soutěž, skupina A

9. kolo: Štramberk – Kateřinice 7:1, Lichnov – Kopřivnice B 5:2, Tichá – Vlčovice-Mniší 10:1, Mořkov – Veřovice 0:9

1. Štramberk 8 7 1 0 49:8 22
2. Tichá 8 6 1 1 47:12 19
3. Veřovice 8 4 0 4 29:16 12
4. Mořkov 8 3 3 2 17:20 12
5. Kateřinice 8 3 1 4 27:29 10
6. Lichnov 8 3 0 5 10:21 9
7. Vlč.-Mniší 8 2 2 4 26:36 8
8. Kopřivnice B 8 0 0 8 6:69 0

Okresní soutěž, skupina B

9. kolo: Rybí – Bartošovice 0:3, Libhošť – Pustějov 1:1

1. Bartošovice 8 7 0 1 49:7 21
2. Suchdol n. O. 7 6 0 1 38:2 18
3. Rybí 8 6 0 2 18:13 18
4. Pustějov 8 4 1 3 18:18 13
5. Kujavy 7 3 0 4 19:22 9
6. V. Albrechtice 7 1 1 5 6:32 4
7. Jeseník n. O. 7 1 0 6 10:40 3
8. Libhošť 8 0 2 6 5:29 2

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

11. kolo: Nový Jičín B – Tísek 6:0, Studénka – Hájek a synové Jakubčovice 3:2, Fulnek – Bílovec 3:2, Odry – Frenštát pod Radhoštěm 2:2

1. Kopřivnice 10 9 0 1 61:9 27
2. Studénka 11 7 2 2 46:15 23
3. Nový Jičín 9 7 0 2 54:10 21
4. Bílovec 11 6 2 3 41:32 20
5. Fulnek 10 4 3 3 46:25 15
6. Odry 11 4 3 4 24:29 15
7. Frenštát p. R. 10 2 4 4 19:43 10
8. Nový Jičín B 11 2 1 8 12:33 7
9. Jakubčovice 10 1 3 6 17:41 6
10. Tísek 11 1 0 10 2:85 3
5.5.2009 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
PETŘVALDŠTÍ fotbalisté (v bílém) prohráli venku podruhé v řadě.

I. B třída, sk. B: Petřvald padl ve Strahovicích. Čelo se vzdaluje

FOTBALISTÉ VLČOVIC se mohli poprvé v sezoně radovat z vítězství, když doma zdolali celek z popředí tabulky ze Spálova.

Souhrn I. B třídy, sk. D: V Tiché se po emotivním závěru body dělily

Představujeme prvňáčky ze Základní školy Komenského 68, Nový Jičín

Deník přináší další díl seriálu Naši prvňáci. Jeho prostřednictvím představujeme tabla jednotlivých prvních tříd základních škol Novojičínska, a to až do pololetního vysvědčení. Rodiče a blízcí žáků najdou své prvňáčky každou středu na straně 4 a na webu. Deník si tak mohou koupit na památku. 

Vojáci opětovali palbu. Aktivní zálohy střežily a bránily důležité objekty

/FOTOGALERIE/ Militantní skupiny vysazené v kraji s cílem škodit zajišťovali a v případě přepadení nebo léček palbou ničili záložáci spadající pod Krajské vojenské velitelství Ostrava. I to měli v náplni cvičení Safeguard 2017.

Čáp Václav zatím doletěl do Turecka. Kde přezimuje?

Potomek nelétavého páru čápu černých ze Záchranné stanice v Bartošovicích byl vypuštěn na konci srpna.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Ivo Vondrák, hejtman Moravskoslezského kraje a lídr hnutí ANO 2011 za Moravskoslezský kraj jako host on-line rozhovoru Deníku odpovídal na dotazy čtenářů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení