BÍLOVEC 2011

Skupina A

3. kolo: Sokol Kateřinice - SK Studénka 5:1, TJ Klimkovice - FC Bílovec 1:9, FK Slávia Opava - Sokol Skotnice 2:5

Los 4. kola: sobota 19. února, 14.15 Sokol Kateřinice - TJ Klimkovice, 16.00 SK Studénka - Sokol Skotnice, 17.45 FC Bílovec - Slávia Opava

1. FC Bílovec 3 3 0 0 19:3 9
2. Sokol Skotnice 3 2 0 1 9:5 6
3. FK Slávia Opava 3 2 0 1 9:8 6
4. Sokol Kateřinice 3 1 0 2 7:6 3
5. TJ Klimkovice 3 1 0 2 6:14 3
6. SK Studénka 3 0 0 3 2:16 0

Skupina B

3. kolo: FC Ostrava-Jih - Sokol Stará Bělá 0:1, Hájek a synové Jakubčovice – FK SK Polanka 12:1, SK Velké Albrechtice - Fotbal Fulnek 2:1

Los 4. kola: sobota 19. února, 9.00 FC Ostrava-Jih - Hájek a synové Jakubčovice, 10.45 Sokol Stará Bělá - Fotbal Fulnek, 12.30 FK SK Polanka - SK Velké Albrechtice

1 Jakubčovice 3 2 1 0 18:3 7
2 SK Velké Albrechtice 3 2 0 1 8:8 6
3 Fotbal Fulnek 3 1 1 1 5:5 4
4 FC Ostrava-Jih 3 1 0 2 5:3 3
5 Sokol Stará Bělá 3 1 0 2 6:9 3
6 FK SK Polanka 3 1 0 2 4:18 3

MACRON CUP VŘESINA 2011

6. kolo: TJ Kunčičky - SK Brušperk 2:2, TJ Vítkovice-Svinov - TJ Petřvald na Moravě 3:3, Slávie Třebovice - Biocel Vratimov 1:3, Sokol Vřesina - TJ Suché Lazce 5:3, TJ Heřmanice - FK Sokol Mokré Lazce 3:5

Los 7. kola: sobota 19. února, 9.00 Slávie Třebovice - TJ Suché Lazce, 11.00 Sokol Vřesina - FK Sokol Mokré Lazce, 13.00 SK Brušperk – TJ Heřmanice, 15.00 TJ Petřvald na Moravě – TJ Kunčičky, 17.00 Biocel Vratimov - TJ Vítkovice-Svinov

1. Biocel Vratimov 6 5 0 1 19:9 15
2. Sokol Vřesina 6 4 0 2 19:14 12
3. TJ Petřvald na Moravě 6 3 2 1 15:9 11
4. TJ Heřmanice 6 3 0 3 20:20 9
5. TJ Suché Lazce 6 3 0 3 21:23 9
6. FK Sokol Mokré Lazce 6 2 2 2 15:11 8
7. SK Brušperk 6 2 2 2 12:16 8
8. TJ Kunčičky 6 2 1 3 13:22 7
9. TJ Vítkovice Svinov 6 1 1 4 12:16 4
10. Slávie Třebovice 6 1 0 5 12:18 3

NOVÝ JIČÍN 2011

Skupina A

4. kolo: TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm - Velké Karlovice 3:0, Lokomotiva Suchdol nad Odrou - FC Vlčovice-Mniší 4:4

Los 5. kola: sobota 19. února, 9.00 Sokol Bělotín – Slavoj Jeseník nad Odrou, 13.00 AFC Veřovice - Velké Karlovice, 15.00 FC Vlčovice-Mniší – TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm

1. EPO Frenštát p. R. 4 3 1 0 12:2 10
2. Velké Karlovice 4 2 1 1 15:7 7
3. Slavoj Jeseník n. O. 3 2 0 1 10:16 6
4. TJ Nový Jičín 3 1 1 1 9:4 4
5. AFC Veřovice 3 1 1 1 8:8 4
6. Lokomotiva Suchdol n.O. 4 1 1 2 9:16 4
7. Sokol Bělotín 3 1 0 2 7:11 3
8. FC Vlčovice-Mniší 4 0 1 3 12:18 1

Skupina B

3. kolo: Sokol Sedlnice - TJ Nový Jičín (dorost) 1:3, FC Kopřivnice - Sokol Tichá 4:2, Kotouč Štramberk - TJ Hodslavice 4:1, Tatra Příbor - Sokol Žilina 2:1

Los 4. kola: pátek 18. února, 19.00 Sokol Tichá - Kotouč Štramberk, sobota 19. února, 19.00 TJ Nový Jičín (dorost) - Sokol Žilina, pondělí 21. února, 18.00 Sokol Sedlnice - FC Kopřivnice, středa 23. února, 18.00 TJ Hodslavice - Tatra Příbor

1. FC Kopřivnice 3 3 0 0 12:4 9
2. TJ Nový Jičín dorost 3 2 1 0 10:5 7
3. Tatra Příbor 3 2 1 0 6:4 7
4. Kotouč Štramberk 3 2 0 1 8:3 6
5. Sokol Sedlnice 3 1 1 1 6:7 4
6. Sokol Tichá 3 0 1 2 5:10 1
7. Sokol Žilina 3 0 0 3 3:9 0
8. TJ Hodslavice 3 0 0 3 4:12 0