Kopřivnice nezachytila důležitý vstup do utkání a ve 14. minutě prohrávala 2:9. Favorit si poté duel pohlídal. „V prvním poločase jsme vyprodukovali hodně technických chyb, což nás stálo osm gólů do šatny,“ řekl na úvod hodnocení trenér Kopřivnice Tomáš Sklenák. „Druhý poločas už šlo vidět, že když bojujeme a relativně držíme naše věci, tak můžeme hrát i s takovými silnými týmy jako je Plzeň,“ pokračoval Tomáš Sklenák.

„Nebudeme se na nic vymlouvat, Plzeň je zkrátka plně profesionální tým, na hřišti vždy musíme nechat všechno a určitě bez těch chyb, abychom s tímto soupeřem dokázali držet krok. Rozhodně ještě neskládáme zbraně. Čeká nás třetí zápas u nich, připravíme se na něj a zkusíme to otočit. Uvidíme, jak to dopadne,“ dodal kouč Kopřivnice, který chválil fanoušky: „Jsme rádi, že jich zase přišlo tolik. Byli skvělí,“ uzavřel Tomáš Sklenák.

2. semifinále play-off extraligy (sobota 13. 4. 2024):

KH ISMM Kopřivnice – Talent tým Plzeňského kraje 20:28 (10:18)

Nejvíce branek: Střelec, Musálek a Lefan po 3 – Douda 11, Kosteski 5, Vinkelhöfer 3 Rozhodčí: Hanák – Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3. Vyloučení: 2:1. Diváci: 750. Stav série: 0:2.