„Z naší strany to byl bohužel ustrašený zápas a přesto, že jsme v okleštěné sestavě, tak do něj nemůžeme takto vstoupit. Bez obrany, spousta chyb v útočné fázi,“ upozornil domácí kouč Aleš Chrastina na největší slabiny svého týmu.

V úvodu duelu se ale oba týmy přetahovaly o vedení, Lovci díky dobré obranné hře a využitým šancím pak postupně začali navyšovat svůj náskok, který chvílemi narostl až na osm branek. Kopřivnice však v závěru zabrala a manko snížila na 15:21.

Zápas 7. kola extraligy házenkářů Lovosice - Karviná 30:22.
Co je s mistrem? Baník znovu ztratil, teď s outsiderem. Navíc počítá zraněné

„Obdržet tolik gólů je zkrátka moc. A přesto, že jsme nakonec dali 30 branek, tak jsme měli nějakých 15 nebo 17 ztracených míčů, takže dneska jsme nemohli pomýšlet na lepší výsledek,“ konstatoval po prohře 30:39 kopřivnický trenér Aleš Chrastina.

„Hrálo se nahoru dolů, v tempu, padlo hodně gólů, takže i diváci si přišli na své. Nám fungovala stejně jako proti Karviné supr obrana, která byla podpořena výkonem brankáře a v útoku jsme během zápasu neměli žádný sebemenší problém se prosadit,“ připomenul kouč Lovosic Roman Jelínek nedávné vítězství jeho týmu nad obhájci mistrovského titulu.

Házenkáři Frýdku-Místku vyhráli už šestý zápas v řadě
Frýdek-Místek porazil i Maloměřice. Čelo tabulky má na dohled

Extraliga házenkářů - 8. kolo:

KH Kopřivnice - Lovci Lovosice 30:39 (15:21)

Nejvíce branek: Musálek 6, Gřes 5, Ošmera 4 – Bogdanić 8, Stach 6, Kupa 5. Rozhodčí: Petr Kichner a Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/3. Vyloučení: 1:4. ČK: 36. Hniďák (Lov.). Diváci: 173.