„Zápas se mi hodnotí opravdu těžko. Šlo vidět, že jsme ani jeden nebyli v hlavě nastavení tak, jak jsme chtěli. Oproti minulému týdnu, kdy jsme odehráli přípravný zápas s Topolčany, to dneska bylo nebe a dudy,“ srovnával kopřivnický trenér Tomáš Sklenák souboj v extralize s vítězným přípravnýmém duelem (35:23), kterým si tým zpestřil víc než měsíc trvající reprezentační pauzu. Během ní ho prověřil i slovenský mistr z Povážské Bystrice (33:35).

Kopřivnice prohrála v prodloužení
Kopřivnice vymazala dvoubrankové manko. V prodloužení slavili Draci

V sobotu Kopřivnice prodloužila vítěznou šňůru s Hranicemi už na devět utkání, naposledy s Cementem neuspěla v únoru 2021. Střelecky ji táhl Jan Polcar, autor osmi branek ze hry. Hrdinou se ale v dramatickém závěru stal Martin Střelec, jehož čtyři góly byly rozhodující.

„Na jednu stranu jsem rád, že jsme vyhráli a získali dva body, ale výkon byl dneska špatný. Doufám, že to potvrdíme jinak příští týden v domácím zápase proti Lovosicím,“ připomenul Tomáš Sklenák další kolo extraligy v sobotu 3. února s Lovci.

„Chtěl bych zase poděkovat našemu B-týmu, že nás přijeli podpořit a udělal dobrou kulisu, když to bylo těžké. A klukům určitě dík za to, že nesložili zbraně a máme dva body,“ dodal kopřivnický kouč.

Frenštát začal se zimní přípravou
Frenštát jede bomby! Vedle trenéra přivedl i kanonýra z třetí ligy

Extraliga házenkářů – 19. kolo:

TJ Cement Hranice – KH ISMM Kopřivnice 24:25 (11:12)

Nejvíc branek domácích: Pelák 7, Kučera 5, Piwko 4.

Kopřivnice: Polcar 8, Halama 4/2, Střelec 4/1, Petřík 3, Hanus 2, Ježek, Kancel, Lefan a Bukovský po 1.

Rozhodčí: Kubis a Beneš. Sedmimetrové hody: 1/1 – 4/3. Vyloučení: 5:2. Diváci: 185.