„Je obrovská škoda, že jsme prohráli,“ posteskl si trenér Kopřivnice Ladislav Majkus. „Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, který má velmi dobrou ofenzívu ale je zranitelnější v obraně. Toho se nám podařilo na začátku využít. Po dvou třetinách jsme drželi stav 3:3, což nám dávalo naději pro další průběh zápasu,“ podotkl hostující stratég.

Bohužel hosté nezachytili vstup do třetí dvacetiminutovky. Hned při prvním střídání inkasovali. „Vyrobili jsme dvě individuální chyby, které domácí potrestali. Těší mě, že náš tým to nepoložilo. Měl vůli s výsledkem něco udělat,“ hledal pozitiva Ladislav Majkus. Devět minut před koncem normální hrací doby vykřesal naději kontaktním gólem Brodek. „V závěru jsme sáhli i ke hře bez brankáře. Vyrovnat se nám ale už nepodařilo,“ poznamenal hostující stratég.

Ve středu od osmnácti hodin přivítá Tatra na svém ledě v derby Nový Jičín. „Další těžké utkání, určitě divácky atraktivní,“ dodal Ladislav Majkus, který bude mí na trenérské lavičce parťáka, a to bývalého hráče Kopřivnice a Nového Jičína Marcela Kudělu. Připraven byl měl být také René Bartošák, který se vrací do hry po zranění.

Baník Hodonín – Kopřivnice 5:4 (0:1, 3:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 25. Sajdl (Sedlák, Hložánek), 29. Bachánek (Mat. Novák, M. Mach), 34. Sedlák (Zorko, Sajdl), 41. Weintritt, 42. Sedlák (Hložánek, Štědrý) – 18. Pastor (Hlaváč, Brodek), 25. Gola (Velecký, Petrek), 30. Pindel (Zeman, Hlaváč), 51. Brodek (Pastor, Pindel).
Kopřivnice: Kubáň – Petrek, Marek, Zeman, Hlaváč, Kelnar, Hrůzek, Spurný – Pargáč, Velecký, Gola – Pastor, Pindel, Brodek – Kubík, O. Sluštík, Suchý – Raška, A. Urban. Trenér: Ladislav Majkus