15. kolo

Sobota 9. ledna: Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - SK Bivoj Litvínov, Spartak Pelhřimov - FBC Kladno, Wizards DDM Praha 10 - FBŠ Bohemians, TJ Sokol Královské Vinohrady - Hippos Žďár nad Sázavou, Paskov Saurians - FBC Vikings Kopřivnice, SK FBC Třinec - SFK Kozel Počenice

16. kolo

Neděle 10. ledna: Spartak Pelhřimov - SK Bivoj Litvínov, Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - FBC Kladno, TJ Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Bohemians, Wizards DDM Praha 10 - Hippos Žďár nad Sázavou, SK FBC Třinec - FBC Vikings Kopřivnice, Paskov Saurians - SFK Kozel Počenice

17. kolo

Sobota 23. ledna: Paskov Saurians - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod, SK FBC Třinec - Spartak Pelhřimov, FBŠ Bohemians - FBC Vikings Kopřivnice, Hippos Žďár nad Sázavou - SFK Kozel Počenice, SK Bivoj Litvínov - Wizards DDM Praha 10, FBC Kladno - TJ Sokol Královské Vinohrady

18. kolo

Neděle 24. ledna: Sportovní klub FBC Třinec - TJ Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod, Paskov Saurians - TJ Spartak Pelhřimov, Hippos Žďár nad Sázavou - FBC Vikings Kopřivnice, FBŠ Bohemians - SFK Kozel Počenice, FBC Kladno - Wizards DDM Praha 10, SK Bivoj Litvínov - TJ Sokol Královské Vinohrady

19. kolo

Sobota 6. února: Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - Wizards DDM Praha 10, Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Královské Vinohrady, FBC Vikings Kopřivnice - SK Bivoj Litvínov, SFK Kozel Počenice - FBC Kladno, FBŠ Bohemians - Paskov Saurians, Hippos Žďár nad Sázavou - SK FBC Třinec

20. kolo

Neděle 7. února: Spartak Pelhřimov - Wizards DDM Praha 10, Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod - TJ Sokol Královské Vinohrady, SFK Kozel Počenice - SK Bivoj Litvínov, FBC Vikings Kopřivnice - FBC Kladno, Hippos Žďár nad Sázavou - Paskov Saurians, FBŠ Bohemians - SK FBC Třinec

21. kolo

Sobota 20. února: FBC Vikings Kopřivnice - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod, SFK Kozel Počenice - Spartak Pelhřimov, SK Bivoj Litvínov - FBŠ Bohemians, FBC Kladno - Hippos Žďár nad Sázavou, Wizards DDM Praha 10 - Paskov Saurians, TJ Sokol Královské Vinohrady - SK FBC Třinec

22. kolo

Neděle 21. února: SFK Kozel Počenice - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod, FBC Vikings Kopřivnice - Spartak Pelhřimov, FBC Kladno - FBŠ Bohemians, SK Bivoj Litvínov - Hippos Žďár nad Sázavou, TJ Sokol Královské Vinohrady - Paskov Saurians, Wizards DDM Praha 10 - Sportovní klub FBC Třinec