Mužský A tým čeká nejdelší výjezd v sezoně. Dnes odehrají zápas v Litvínově proti domácímu Bivoji, zítra pak na ně čeká tým Kadaně. Mužům patří v tabulce stále výborné 2. místo. Tabulka je ale hodně vyrovnaná. Bodový rozdíl mezi 1. a 5. místem je pouze 6 bodů, což se v tříbodovém systému dá smazat za jediný víkend.

S Litvínovem si muži již několik sezon vždy drží domácí neporazitelnost, a stejně na tom je i Litvínov, který kopřivničtí florbalisté na jeho hale nikdy neporazili. V letošním ročníku soutěže Kopřivnice porazila na domácí palubovce Litvínov v dramatickém zápase těsně 7:6. Litvínov je v tabulce pouhý bod za Kopřivnicí, a tak půjde vlastně o zápas sousedů v tabulce a zápas o druhé místo.

Na opačné straně tabulky je tým Kadaně, který je momentálně na poslední příčce. Kadaň se po roční pauze vrátila zpět do 1. ligy, ale ani v letošním ročníku se jí příliš nedaří. Ze 14 zápasů si připsala pouze 3 výhry. V domácím zápase si muži s Kadaní poradili bez větších problémů a porazili ji vysoko 9:2. (pak)