FBC Vikings Kopřivnice - 1. SC Bohumín 98 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Junioři se v prvním domácím zápase postavili proti Bohumínu a zejména díky vydařenému závěru a výbornému výkonu brankáře Šindlera zápas dovedli do tříbodového konce. Brankově chudý zápas po první třetině vyhráli hráči Kopřivnice, skóre 1:0, kdy se trefil dorostenec Závodný. Soupeři se podařilo srovnat hned ve 2. minutě druhé části. Nakonec musela rozhodnout závěrečná část. V ní měla šance na skórování obě družstva. Zápas rozhodly dva slepené góly Kopřivnice v závěru. V 10. minutě nejprve Adam Lichnovský prostřelil v samostatném úniku bohumínského brankáře a o 12 vteřin později našel ideálně Brňovják Vajbara, který nekompromisně zametl míček do odkryté branky.

TJ MEZ Vsetín - FBC Vikings Kopřivnice 7:5 (2:3, 2:2, 3:0)

Druhý zápas měl být od začátku daleko těžší, ale zejména první dvě části zápasu tomu neodpovídaly. Až do nástupu k poslední třetině bylo utkání celkem vyrovnané a jednobrankové vedení (5:4) dávalo Kopřivnickým velkou naději. Opak byl ale pravdou. Junioři Vsetína dokázali třikrát pokořit domácího brankaře a rozhodli o osudu utkání po svém.

Ostatní výsledky 3. a 4. kola: SK FBC ZP AGEL Třinec - TJ MEZ Vsetín 4:11, Panthers Otrokovice - SK FBC ZP AGEL Třinec 2:8, 1. SC Bohumín 98 - DDM Panthers Otrokovice 4:6, IBK Tre Kronor Ostrava - TJ VHS Znojmo 7:14, Bohuslavice - FbC Holešov 3:5, FBK Sokol Poruba - Škorpioni IBK Tre Kronor Ostrava 5:2, Znojmo - FBC Vlašák ZŠ Bohuslavice 13:5, FbC Holešov - FBK Sokol Poruba Škorpioni.