Nový Jičín: Polonyi (37. Jahodář) – M. Valchař, Hyžák, Šimíček, Duda, Heitel - Toman, P. Zedník, Sudolský - Michálek, J. Částečka, R. Částečka - Urban, Šimko, Adamec - Byrtus, Varga, J. Marek. Trenér Jaroslav Trčálek
Ostatní výsledky 30. kola, finálová část: Kroměříž - Přerov 5:3, Havlíčkův Brod – Frýdek Místek 7:1, Orlová - Prostějov 2:2
HC Kopřivnice - HC Krnov 1:3 (1:2, 0:0, 0:1), branka Kopřivnice: Zuber (D. Hrubý).
Kopřivnice: Kozák, Weber, D. Hrubý, Rafaj, Matula, Kuchyňka, Kičmer, Zuber, Filip, Palacký, Milich, Hrabčák, Hanzlík, Kuchař, Klos, Kořenek, Kubec. Trenér Pavel Mikšovský
Ostatní výsledky 30. kola, skupina o udržení: Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 5:3, Uherské Hradiště - Kometa Úvoz 3:2
HK Nový Jičín - HC Orlová 3:4 (1:0, 0:1, 2:3), branky Nového Jičína: 3. Šimko (Sudolský), 50. Sudolský (Adamec), 54. R. Částečka (Michálek), vyloučení: 7:10, 10 min. Hanzl, Dušek (oba Opava), OK Hanzl, využití: 0:2, v oslabení: 0:0, poměr střel: 29:23
Nový Jičín: Polonyi – M. Valchář, Hyžák, Duda, Šimíček, Heitel - Toman, P. Zedník, R. Částečka - Urban, Michálek, J. Částečka - Sudolský, Šimko, Adamec - Byrtus, Varga, J. Marek. Trenér Jaroslav Trčálek
Ostatní výsledky 31. kola, finálová část: Prostějov - Kroměříž 9:4, Frýdek-Místek - Šumperk 3:7, Přerov - Havlíčkův Brod 3:4
1. Šumperk | 30 | 28 | 0 | 2 | 204:63 | 56 |
2. Hav. Brod | 30 | 21 | 3 | 6 | 122:77 | 45 |
3. Prostějov | 31 | 13 | 7 | 11 | 113:103 | 33 |
4. Přerov | 31 | 16 | 1 | 14 | 115:107 | 33 |
5. Nový Jičín | 30 | 15 | 2 | 13 | 100:90 | 32 |
6. Orlová | 30 | 13 | 6 | 11 | 101:117 | 32 |
7. Fr.-Místek | 31 | 13 | 5 | 13 | 108:118 | 31 |
8. Kroměříž | 31 | 12 | 2 | 17 | 93:132 | 26 |
9. Žďár n. S. | 30 | 13 | 3 | 14 | 108:103 | 29 |
10. Uh. Hradiště | 30 | 12 | 2 | 16 | 120:118 | 26 |
11. Brno | 28 | 10 | 2 | 16 | 87:106 | 22 |
12. Krnov | 29 | 8 | 6 | 15 | 97:144 | 22 |
13. Pelhřimov | 29 | 8 | 5 | 16 | 78:115 | 21 |
14. Kopřivnice | 30 | 5 | 2 | 23 | 76:129 | 12 |
Krajský přebor juniorů
HC Studénka 2007 - HC Uničov 8:1 (4:0, 1:1, 3:0), branky Studénky: D. Čáň, M. Kucsera, P. Nikel, S. Kuhn, L. Malý, R. Kopřiva, T. Gal, L. Janečka.
Ostatní výsledky 24. kola: SK Karviná - HC Bobři Valašské Meziříčí 5:2, HC Rožnov pod Radhoštěm - HC Uherský Brod 2:3
1. Karviná | 21 | 12 | 3 | 6 | 102:73 | 27 |
2. Šternberk | 20 | 11 | 4 | 5 | 86:50 | 26 |
3. Val. Meziříčí | 21 | 11 | 4 | 6 | 89:67 | 26 |
4. Studénka | 21 | 10 | 4 | 7 | 82:75 | 24 |
5. Uh. Brod | 21 | 6 | 3 | 12 | 70:98 | 15 |
6. Uničov | 20 | 6 | 2 | 12 | 58:76 | 14 |
7. Rožnov p. R. | 20 | 5 | 2 | 13 | 52:100 | 12 |
Liga dorostu
30. kolo: HC Kopřivnice - HC Znojemští Orli 5:1 (1:0, 1:1, 3:0), branky Kopřivnice: Dřevojánek 2, Jaroš, Mach, Ševčík.
Kopřivnice: Rajniak, Baldík - Gonos, Matula, Horkel, Rafaj - Kostelník, Miček - Soukal, Klemens - Sochorek, Jašek, P. David - Dřevojánek, Ševčík, Šlosar - Suchý, Mach, Jaroš - Horák, Žárský. Trenér Miroslav Pokorný
31. kolo: Kometa Brno - HC Kopřivnice 1:2 (1:0, 0:2, 0:0), branky Kopřivnice: Suchý, Mach.
Kopřivnice: Baldík - Gonos, Horák, Miček, Soukal - Kostelník, Ševčík, Sochorek, P. David - Suchý, Mach, Jaroš – Žárský. Trenér Miroslav Pokorný
1. Hav. Brod | 31 | 28 | 1 | 2 | 195:51 | 57 |
2. Znojmo | 31 | 18 | 2 | 11 | 124:103 | 38 |
3. Brno | 31 | 16 | 4 | 11 | 97:91 | 36 |
4. Kopřivnice | 30 | 17 | 1 | 12 | 106:88 | 35 |
5. Orlová | 31 | 14 | 6 | 11 | 105:105 | 34 |
6. Fr.-Místek | 31 | 15 | 2 | 14 | 108:99 | 32 |
7. Žďár n. S. | 30 | 13 | 3 | 14 | 76:95 | 29 |
8. Prostějov | 31 | 12 | 4 | 15 | 88:100 | 28 |
9. Pelhřimov | 30 | 10 | 10 | 10 | 73:82 | 30 |
10. Nový Jičín | 29 | 11 | 4 | 14 | 89:72 | 26 |
11. Přerov | 29 | 9 | 6 | 14 | 77:107 | 24 |
12. Kroměříž | 30 | 9 | 4 | 17 | 64:114 | 22 |
13. Uh. Hradiště | 30 | 6 | 8 | 16 | 84:120 | 20 |
14. Hodonín | 30 | 6 | 1 | 23 | 67:126 | 13 |
Krajský přebor dorostu
23. kolo: HC Studénka 2007 - HC Uničov 1:3 (0:1, 0:0, 1:2), branka Studénky: D. Kukelka.
HC TJ Šternberk - HC Studénka 2007 3:8 (2:5, 0:2, 1:1), branky Studénky: P. Orszulik 2, M. Kalamár 2, M. Bartozel, T. Prycl, J. Sikora, J. Horák.
Zbylý výsledek 24. kola: HC Uničov - TJ Slavoj Český Těšín 4:2
1. Karviná | 18 | 17 | 0 | 1 | 136:32 | 34 |
2. Uničov | 21 | 15 | 1 | 5 | 94:48 | 31 |
3. Rožnov p. R. | 19 | 11 | 4 | 4 | 82:61 | 26 |
4. Šternberk | 20 | 7 | 2 | 11 | 87:98 | 16 |
5. Č. Těšín | 20 | 6 | 2 | 12 | 52:85 | 14 |
6. Studénka | 20 | 6 | 2 | 12 | 68:113 | 14 |
7. Krnov | 18 | 0 | 1 | 17 | 33:115 | 1 |
Krajský přebor starších žáků
HC Studénka 2007 - HC TJ Šternberk 8:2 (1:1, 3:1, 4:0), branky Studénky: J. Krnáč 3, V. Svoboda, V. Rožánek, J. Opavský, T. Herman, M. Zvoníček.
Ostatní výsledky 16. kola: HK Krnov - HC Bohumín 8:3, HC Uničov - HC Uherský Brod 0:7, HC Bobři Valašské Meziříčí - HOKEJ Uherský Ostroh 2:4
1. Uh. Ostroh | 11 | 10 | 1 | 0 | 105:36 | 21 |
2. Studénka | 14 | 8 | 2 | 4 | 79:65 | 18 |
3. Uh. Brod | 13 | 7 | 1 | 5 | 79:62 | 15 |
4. Č. Těšín | 11 | 6 | 3 | 2 | 54:38 | 15 |
5. Bohumín | 12 | 6 | 1 | 5 | 69:65 | 13 |
6. Krnov | 13 | 6 | 1 | 6 | 66:71 | 13 |
7. Kroměříž | 12 | 4 | 1 | 7 | 54:68 | 9 |
8. Uničov | 13 | 4 | 1 | 8 | 43:88 | 9 |
9. Val. Meziříčí | 12 | 3 | 2 | 7 | 57:66 | 8 |
10. Šternberk | 13 | 1 | 1 | 11 | 32:79 | 3 |
Krajský přebor mladších žáků
HC Studénka 2007 - HC TJ Šternberk 10:4 (3:2, 3:1, 4:1), branky Studénky: L. Krejčí 3, O. Novák 2, J. Čverčko, D. Gergö, V. Mrázek, T. Vysocký, J. Vokáč.
Ostatní výsledky 16. kola: Horní Benešov - HC Bohumín 2:9, HC Boskovice - HOKEJ Uherský Ostroh 2:16, HC Uničov - HC Uherský Brod 3:4
1. Uh. Brod | 13 | 12 | 0 | 1 | 77:29 | 24 |
2. Bohumín | 12 | 11 | 0 | 1 | 110:34 | 22 |
3. Uh. Ostroh | 12 | 10 | 1 | 1 | 104:33 | 21 |
4. Č. Těšín | 11 | 7 | 0 | 4 | 78:39 | 14 |
5. H. Benešov | 14 | 7 | 0 | 7 | 76:74 | 14 |
6. Studénka | 14 | 6 | 1 | 7 | 81:51 | 13 |
7. Uničov | 12 | 4 | 0 | 8 | 59:69 | 8 |
8. Šternberk | 13 | 3 | 0 | 10 | 42:104 | 6 |
9. Kroměříž | 11 | 1 | 0 | 10 | 57:104 | 2 |
10. Boskovice | 12 | 0 | 0 | 12 | 20:167 | 0 |
Krajský přebor přípravek 5. třída
16. kolo: HC Vítkovice Steel – HK Nový Jičín 3:5 (1:2, 1:1, 1:2), branky Nového Jičína: Kovařčík 2, Poruba 2, Zahradníček.
HC Kopřivnice - HC Havířov Panthers 2:11, branky Kopřivnice: Dohnal, Zorinacz.
Krajský přebor přípravek 4. třída
HC Vítkovice Steel - HK Nový Jičín 7:2 (3:1, 1:1, 3:0), branky Nového Jičína: Štůrala, Friedel.
HC Kopřivnice - HC Havířov Panthers 5:2, branky Kopřivnice: Kofroň 2, Kalus 2, Václavík.
Liga mladších přípravek – minihokej A
HC Bohumín A - HC Kopřivnice A 10:10, branky Kopřivnice: Wolf 2, Gřesík 2, Krása 2, Kalus, Janík, Imrich, Kofroň.
HK Nový Jičín A - HC Studénka 2007 A 4:0 (2:0, 1:0, 1:0, 0:0), branky Nového Jičína: Irgl 2, Juříček, Selzer.
Ostatní výsledky 19. kola: HC Havířov Panthers A - HC Sareza Ostrava A 12:4, HC Slezan Opava A - HC Vítkovice Steel A 5:6, SK Karviná A - HC Frýdek-Místek A 2:3
1. Opava | 17 | 11 | 0 | 6 | 146:76 | 22 |
2. Vítkovice | 16 | 11 | 0 | 5 | 131:68 | 22 |
3. Kopřivnice | 15 | 10 | 2 | 3 | 145:93 | 22 |
4. Nový Jičín | 16 | 10 | 0 | 6 | 101:69 | 20 |
5. Třinec | 14 | 9 | 1 | 4 | 110:78 | 19 |
6. Havířov | 16 | 9 | 1 | 6 | 142:123 | 19 |
7. Ostrava | 16 | 8 | 0 | 8 | 126:130 | 16 |
8. Fr.-Místek | 14 | 7 | 1 | 6 | 81:92 | 15 |
9. Karviná | 17 | 7 | 0 | 10 | 100:116 | 14 |
10. Bohumín | 16 | 4 | 3 | 9 | 120:174 | 11 |
11. Orlová | 16 | 4 | 0 | 12 | 99:143 | 8 |
12. Studénka | 15 | 0 | 0 | 15 | 40:179 | 0 |
Liga mladších přípravek – minihokej B
HK Nový Jičín B - HC Studénka 2007 B 13:1 (3:0, 5:0, 3:0, 2:1), branky Nového Jičína: Matrin Voznička 4, Tvrdý 3, Matiaško 3, Šimíček, Hilšer, Pandor.
Slavoj Český Těšín B - HC Kopřivnice B 5:5, branky Kopřivnice: A. Raška 3, V. Zátopek 2.
Ostatní výsledky 19. kola: HC Havířov Panthers B - HC Sareza Ostrava B 0:18, HC Slezan Opava B - HC Vítkovice Steel B 9:8, HK Krnov B - HC Oceláři Třinec B 7:7
1. Nový Jičín | 16 | 13 | 0 | 3 | 150:78 | 26 |
2. Opava | 17 | 12 | 0 | 5 | 218:90 | 24 |
3. Vítkovice | 16 | 10 | 1 | 5 | 185:69 | 21 |
4. Kopřivnice | 15 | 9 | 3 | 3 | 158:71 | 21 |
5. Frýdek-Místek | 14 | 10 | 0 | 4 | 158:65 | 20 |
6. Český Těšín | 16 | 9 | 2 | 5 | 148:88 | 20 |
7. Třinec | 15 | 9 | 1 | 5 | 153:90 | 19 |
8. Ostrava | 15 | 6 | 1 | 8 | 150:86 | 13 |
9. Orlová | 15 | 4 | 1 | 10 | 63:111 | 9 |
10. Havířov | 16 | 4 | 0 | 12 | 77:157 | 8 |
11. Krnov | 16 | 1 | 1 | 14 | 20:305 | 3 |
12. Studénka | 15 | 1 | 0 | 14 | 23:293 | 2 |